Kanabidiolio (CBD) izomerizacija į psichoaktyvius kanabinoidus

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Bandžiau rūkyti lengvąsias kietąsias medžiagas ant dugno ir jos tiesiog virto balta pluta, panašiai kaip rūkant DMT, todėl darau prielaidą, kad kietosios lengvosios medžiagos yra šiukšlės
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Greičiausiai tai yra natrio druskos. Galite parodyti CBD nuotrauką, kokios ji kokybės? Kokią druskos rūgštį naudoti? Jei viskas švaru ir kokybiška, greičiausiai temperatūra aukšta ir maišymo gali nepakakti.
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
HFkqxSy53J

Pridėta mano reagentų, 2-oje nuotraukoje - šiukšlės, kurios buvo apačioje, o paskutinėje nuotraukoje - džiūstantis mano produktas. Naudojau citrinos rūgštį ir viriau ją 8 valandas su įjungtu refliuksu.
 

Attachments

  • 0Z3gMEFbvO.jpg
    0Z3gMEFbvO.jpg
    1 MB · Views: 610
  • uVj3cQKpPx.jpg
    uVj3cQKpPx.jpg
    1.1 MB · Views: 617

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Kokios būsenos CBD naudojate, jūsų produktas atrodo labai nešvarus
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Tai labiausiai nerafinuotas CBD aliejus, kokį tik galite įsigyti Tai viso spektro alkoholiu ekstrahuotas CBD neapdorotas aliejus iš kanapių Depot didmeninė prekyba
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Rekomenduoju naudoti gryno CBD izoliato miltelius, nes viso spektro išgaunamas CBD dažnai būna tamsios spalvos ir turi daug lipidų, kurie gali trukdyti izomerizacijos reakcijoms ir apsunkinti produktų atskyrimą
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Paprastai gryni CBD milteliai pasiduoda izomerizacijai, nežinau, kaip grynas procesas vyksta su aliejumi
 

JoeShit

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
ar tai atrodo tinkamas naudoti produktas?
 

Attachments

  • 0PEWIQbLV4.png
    0PEWIQbLV4.png
    172.2 KB · Views: 594

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Ar galite jų paklausti, kokio grynumo tai yra?
Paprastai, jei tai izoliatas, turėtų būti gerai, bet tai, kad taip pat parašyta "plataus spektro", mane šiek tiek klaidina.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
CBD izoliatas yra geriausias substratas
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ei, OP!
Šiuo metu turiu tik etanolį, sumaišytą su IPA (75 %, 7 %), ar turėsiu gauti etanolio, ar naudoti degtinę, ar ką nors panašaus? Mano žiniomis, nematau jokio būdo, kad IPA ką nors sujauktų, tačiau pamaniau, kad galėčiau paklausti, užuot šukavęs, kad išsiaiškinčiau.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Galite naudoti šį mišinį, po reakcijos įsitikinkite, kad jūsų produkte nėra izopropilo alkoholio
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Reikia pagalbos ir šiek tiek padėti dėl šių dalykų:

1. Ar reagentai, kuriuos naudojau, gali turėti neigiamą poveikį produktui, o jei taip, kaip jį ištaisyti vykstant CBD izomerizacijai į psichoaktyvius kanabinoidus.

2. Šalutinis produktas, kurį pagaminau

3. Galutinio produkto stiprumo apskaičiavimas.



1. Pirmiausia mirkiau apie 5 g CBD skunko (8%CBD) 100 ml propan-2-olio (izopropanolio) .
stiklinio indo su dangteliu viduje ir įdėjau į šaldiklį porai valandų, taip pat porą kartų pamaišiau stiklinį indą, kad išskirtume trikomus. Užšaldęs indą, 5 g CBD žiedų, sumaišytų su 2-propanoliu, supyliau į kitą stiklinį indą (kad 70 °C vandens vonioje nekiltų problemų). Prieš įdėdamas stiklinį indą į vonią, įpyliau apie 100 ml acto rūgšties (32 tūrio proc. ).
Vandens vonioje ant stiklinio indo dangtelio uždėjau kitą dangtelį. Antrąjį sluoksnį naudojau ledo kubeliams dėti, kad suspaustų ir atšaldytų garus, kol jie vėl pateks į mišinį. Po refliukso seanso turėjau atskirti rūgštį nuo propanolio, tik negalėjau gauti šarminio vandens, todėl naudojau įprastą vandenį, prisotintą natrono , kad vanduo būtų baziškesnis ir pakiltų pH.

2) Tirpikliai reagavo, palikdami rudos/raudonos spalvos sluoksnį viršuje ir šviesų lavoną apačioje. Darydamas prielaidą, kad rūgštis sugėrė natroną, abu sluoksnius atskyriau. Tačiau išdžiovintas mano atskirtas tirpalas virto akmenimis ir dribsniais, kurių spalva buvo buržuaziškai oranžinė, šviesiai raudona, bet tai nėra aliejus... Kas tai yra ir ar būtų pavojinga dėti į tabletes, pavyzdžiui, kaip valgomąjį produktą? Esu visiškai tikras, kad tai likęs natronas, tačiau vis tiek norėjau išgirsti protingiausią forumą žemėje apie tai, kad įsitikinčiau ir galbūt sužinočiau porą dalykų.

3) Esu gana patyręs koncentrato gamyboje, tačiau apskaičiuoti potenciją yra šiek tiek sudėtinga imo. Ar tam yra kokia nors matematinė lygtis ir ar yra kokių nors skirtumų dėl potencijos procentų nustatymo? Ir ar lygtis skiriasi, jei, pavyzdžiui, produktas gaminamas CBD izomerizacijos būdu?


Su geriausiais linkėjimais, Otcavians prarado legionus.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Izomerizacijai reikia gryno CBD miltelių pavidalo
 

OctaviusLegions

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Naudojau gėles, tai tikrai mane pakerėjo. Tarsi ką tik rūkyčiau 5 tupyklas iš eilės, bet be svaigulio ir sausumo pojūčio burnoje. Jaučiuosi žiguliai AF, dažniausiai atsipalaidavęs kūno forma, tačiau nesijaučiu sunkus ir vis dar dirbu savo darbą. Pažiūrėjau THC delta 8 ir 9, ir mano patirtis nuo šiol yra tokia, kaip aprašyta internete.

Tačiau kitą kartą bandysiu naudoti cbd miltelius (99 %). Bet tik sakau, kad man tai puikiai veikė naudojant gėlę, aš net infuzavau savo gėlę su juo vėliau jajajaja
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Gerai, jūsų patirtis bus naudinga
 

thcman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
18
Reaction score
0
Points
1
ar yra kur nusipirkti ptfe siurblį aš pasidariau savo ir jis sugedo, bet aliejai išėjo skaidrūs ir gryno skonio ar čia yra kokių nors nuorodų, ar kas nors žino, kur tokį gauti
 

Robespierre

Don't buy from me
New Member
Joined
May 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Turiu klausimą dėl CBD ekstrakcijos.
Kaip tiksliai jį išgaunate ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ekstrakcija alkoholiu yra paprasčiausia
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

tiek DCM, tiek EtOAc yra kancerogeniški, koks nors saugus pakaitalas ?

ką turite omenyje sakydami "NPS" ?
 
Top