Forumo taisyklių pakeitimai

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Manau, kad kreipinys "nepirkite iš manęs" yra perteklinis ir nuviliantis. Kiekvienas, perkantis šioje svetainėje, turėtų perskaityti taisykles, o jose gana aiškiai nurodyta, kad pardavėjai ir gamintojai yra patvirtinti pardavėjai, todėl visi, kurie nerodo lentelės, nurodančios vieną iš jų, nėra svetainės patvirtinti pardavėjai.
Jaučiuosi taip, tarsi man būtų įteikta dunduko kepurė ir iš anksto pasodintas į kampą.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Jūs neįvertinate žmonių patiklumo ir kvailumo. Čia norime apsaugoti tokius žmones nuo bet kokios apgavystės.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Tu teisus, vyruti. Kai tapo neteisėta tiesiog eiti į priekį ir žudyti erzinančius žmones... viskas ėmė ristis žemyn. 😠
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Dėl pranešimo problemų nekyla, tačiau formuluotė tikrai nevykusiai parinkta, protingiems žmonėms* tai gali skambėti kiek negarbingai. Be to, visa patirtis rodo, kad tokie dalykai neatbaido nė vieno, turinčio blogų ketinimų, bet dažniausiai suerzina sąžiningus.

*protingi žmonės yra pusė Azijos ir visa Lenkija ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Man patinka, kad jums suteikiamas pavadinimo statusas nepirkite iš manęs, tai aiškiai parodo, kas yra pardavėjai ir gamintojai. Bet kokie sandoriai, atliekami su asmeniu, kuris turi statusą nepirkti iš manęs, aiškiai yra jūsų pačių rizika ir pasitikėjimas.

Be to, aš žiūriu, kad praeityje, kad, kaip ilgai asmuo turi savo sąskaitą. Ar jie yra gyventojai ar nariai, tada kokia jų veikla čia. Atviras profilių pobūdis čia peržiūrėti šią informaciją, gali padėti pasitikėti asmeniu. Mano manymu, mes visi esame draugiški nepažįstamieji.

Tada yra chemijos aspektas, žmonės, turintys mažai arba jokios patirties, būtų visiškai pažeminti kitose svetainėse. Vien už tai, kad užduoda klausimus, kurie viršija jų galimybes, čia yra daug atlaidesnis ir apie saugumą, švietimą ir ne atstumti asmenį, kuris užduoda klausimus.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Svarbiausia, kad visi nariai išliktų saugūs, o tai, manau, administratoriai stengiasi daryti iš visų jėgų
Ir dar vienas dalykas, visi čia esantys sintezatoriai yra prieinami kitur, tačiau ši vieta yra unikali tuo, kad jūs gaunate vidinių patarimų, kaip geriau juos atlikti, nusipirkti žmonių, kurie turėjo patirties juos atliekant
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Be to, puiki galimybė gauti reikiamų cheminių medžiagų tiesiai forume :)
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Visada rizikinga :) Džiaugiuosi, kad turiu gerus pirmtakų tiekėjus, ir galiu įsivaizduoti, kad pradedančiam žmogui tai yra vargas... daug bandymų ir nusivylimų :D
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Labai teisinga šis forumas yra dievo dovana aš kovojau 4 metus privalomą prekuzoriaus tiekėją, nes buvau labai susidomėjęs slapta chemija, o geriausia dalis yra ta, kad tas statusas sumažins sukčiavimo skaičių, man patinka didingas sodas vendit modeliai
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tai tikrai taip ir yra!

Kas tai per didingas sodo automato modelis? Kas tai per vieta?
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Jis yra visiškai pagrįstas pasitikėjimu nėra sąlyginio deponavimo tai psichodelinis dw forumas jie yra Naujasis pardavėjas patikimas pardavėjas ans superžvaigždė, jei gerai atsimenu, signalą turi patvirtinti administratorius, kad gautumėte prieigą prie forumo
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Tai įdomu :) Ar turite man nuorodą?

Visiškai pasitikėjimu grindžiamas skamba man labai psichonautiškai :D
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Dėl 4 punkto, grupių išformavimo:
Pripažįstu, kad grupių turinys turėtų būti prieinamas visiems nariams. Be to, viskas, kas skelbiama tokioje BB, yra viešoji nuosavybė. visam laikui ir niekieno nuosavybė, kai tik valdybų savininkai tai pamiršta ir pradeda manyti, kad naudotojų paskelbtas turinys priklauso jiems, tai yra pabaigos pradžia. Galite stebėti, kaip tai vyksta reddit.

Taigi, grupių turinys taip pat neturėtų būti slepiamas, skelbimo teisės turėtų likti tik grupės nariams, tam yra daug svarių priežasčių ir jos pakankamai akivaizdžios, tai susiję su diskusijų kokybe ir galimybe sutelkti dėmesį į konkrečius aspektus, pavyzdžiui, produkto grynumą, o ne trumpalaikį pelną. Arba pelnas svarbesnis už bet ką kitą, kodėl gi ne.

thx
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Sveiki.
Kodėl dingo mano gamintojo statusas?
Jį gavau ir išskridau verslo reikalais atostogų,
atvykus mano statusas nebuvo rastas. Nusiunčiau jums visas laboratorijos nuotraukas
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kodėl mūsų forume reikalingas gamintojo statusas?
 
View previous replies…

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Aš esu gamintojas, tai labai paprasta.
Jei yra rimtų pasiūlymų, esame pasirengę bendradarbiauti ir tiekti pirmtakus bei mokyti žmones abipusiai naudingomis sąlygomis. Visus šiuos mėnesius asmeninėse žinutėse gaudavau ne rimtų laiškų, kuriuose žmonės nesupranta, ko nori.
Aš jums įrodžiau, kad esu beveik visų medžiagų, kurios naudojamos komerciniais tikslais, gamintojas.
Kaip paprastas vartotojas žmogus nenusipelno deramo kitų dėmesio. Gamintojas yra kitas lygmuo.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Sveiki, Henkai. Taisyklės buvo pakeistos, kaip matote. Dabar, norėdami gauti tokį statusą, turite turėti skelbimus su savo gaminamomis medžiagomis BB Market arba BB Listing. Mes neribojame skelbti savo prekių urmu.

Jei norite jį susigrąžinti, skelbkite skelbimus su savo gaminiais į rinką.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
tokiu būdu prarandate puikius chemikus, kurie uždirba pinigus mokydami žmones ir pardavinėdami reagentus, iš to, ką supratau, dabar gamintojas priverstas pardavinėti čia, vaistų forume. Daugelis gamintojų tai daro iš aistros, o ne siekdami pelno ir problemų su įstatymais, parduodami kokiam nors narkomanui, kuriam 18 metų. Tada jis kreipiasi į policiją ir pradeda tyrimą. Jei tokia bus politika tai niekada nebus forumas žmonėms su aistra tik cpunovams ir dileriams, kurie visiškai neišmano apie chemiją ir nori, kad jūs būtumėte kaip pablo escobaras hahah
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ei, BB komanda :)

Daug galvojau apie desciciją pašalinti grupes iš forumo.

Suprantu, kaip svarbu geriau moderuoti komercinę forumo dalį ir todėl uždrausti komercines grupes.
Bet kaip dėl vietinių grupių arba paprastų bendruomenės grupių?

Ar nebūtų naudinga bendruomenei jas išlaikyti, nes dažnai jose nauji naudotojai gali lengvai rasti kontaktų savo šalyje ar srityje.
Jaučiu, kad bendruomenės grupių + vietos grupių išlaikymas ir veikiau moderatoriaus, kuris galėtų atidžiai stebėti veiklą grupėse, įvedimas būtų naudingesnis forumui nei tiesiog visų grupių uždraudimas :)

Sveikinimai,

Gordon
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Štai kodėl atsirado juostos. Mes galvojome tą patį.
Tačiau iškilo problema, kad negalime jų kokybiškai moderuoti. Verčiau atidarytume atskirą forumo skyrių bet kuriai kalbų grupei / šaliai.
Bet tam reikia surasti žmogų, kuris galėtų moderuoti skyrių. Įsigykite reklamos, reklamuokite forumą vietinėje rinkoje. Visiškai atsidėkite šiam darbui. Ši veikla neturėtų būti hobis, tai turėtų būti pagrindinis užsiėmimas.

Jei esate pasiruošęs tai daryti, atsiųskite savo plėtros strategiją ir aptarsime bendradarbiavimo sąlygas.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Malonu girdėti, kad esate atviras tokiems dalykams aptarti.

Manau, kad geriausia toliau viską aptarti DM :)

Geros dienos!
 
Top