Question Kokaino analogas

kevin_smith_2

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
23
Reaction score
3
Points
3
Sveiki! Ieškome pigaus ir gero kokaino analogo tropano alkaloido pagrindu.
Ar galite mums rekomenduoti ką nors kita, be troparilio?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Kinijos rinkoje yra svetainė, siūlanti 4-flouro-kokaino HCl. Tereikia nuimti ten esantį parafluoriną ir turėsite tikrą sintetinį kokainą už 30 USD/g. Yra win serija, win 35,xxx yra para -choro Troparil, tai standartiniai kokaino analogai, vėlgi matuojamas dat agonizmas. Sėkmės ieškant. Alibaboje jie turi 2-metoksi-3-tropinono pavyzdžių už 30 USD/kg. Tereikia benzilo benzilo dalies ir metilo esterio kokainui, o žiedo pakeitimas benzilu nusileidžia jums prie kalno kokaino analogų
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Būčiau labai dėkingas už nuorodą į patikimą tiekėją to, ką paminėjote, jei tik būsite malonūs, todėl, jei vengsite tai skelbti viešai, prašau, parašykite man P.M. Sveiki!
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Kaip galėčiau į molekulę įtraukti benzenkarboksirūgštį?
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
α-PHiP kas tai yra, ar jis panašus į kokainą? Nematau daug informacijos apie jį. Noriu ko nors, ką galėčiau vartoti ir kas turėtų tokį patį poveikį kaip kokainas, bet pigiau.
Jei kas nors gali suteikti man informacijos, turiu nusipirkti viagros, o ten, kur ją perku, jie parduoda ir tai
todėl aš padaryti užsakymą
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tai katinonas. Iš tikrųjų jis kur kas stipresnis už kokainą dopamino agonistų skyriuje. Kai kurie iš tų dalykų (a-pihp, a-php, a-pvp) verčia žmones netekti žado ir valgyti žmonių veidus. Stipri dozė yra 25 mg it kažkas, palyginti su 200 mg kokaino. Aš tikrai pabandyčiau
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pradėkite nuo mažų kainų! Aš suprantu Ši nuoroda yra a-php, bet ji bus panaši 40mg oral arba 25: rūkyta privers jus norėti bėgti ir šokinėti 🤷😅.vif ji privertė mane tai padaryti, ji yra fucking stipri. Aš tikrai to nedarau rūkydamas metamfetaminą ar kreką
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
APHP yra APVP+... iš pubs.acs.org;
"Padidinus 1-fenil-2-(pirolidin-1-il)etan-1-ono analogų α anglies šoninės grandinės ilgį nuo metilo (α-PPP) iki propilo (α-PVP) grupės, stipriai padidėjo giminingumas MR potipiams, o viena papildoma anglis (α-PHP) dar labiau padidino giminingumą MR"
 

Attachments

  • W4xSRBvu5T.gif
    W4xSRBvu5T.gif
    29.2 KB · Views: 14

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Išbandykite dimetokainą ;)
 

kotkata

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2023
Messages
15
Reaction score
12
Points
3
Ar žinote kokių nors tinkamų DMC šaltinių ES?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Norėčiau ir aš išbandyti! Manau, kad skaičiau, jog tai 1/3 kokaino stiprumo, bet jie lygina jį su farmaciniu. Jei atsižvelgtumėte į vidutinį galutinių vartotojų produkto grynumą (50 %), tuomet jis yra 60 %™ toks pat stiprus kaip kokainas. Tikrai nėra daug tokių, kurių neišbandyčiau.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Dimetokainas (DMC, larokainas), sintetinis kokaino darinys, yra plačiai paplitęs "legalus narkotikas", vartojamas kaip "nauja psichoaktyvioji medžiaga" (NPS) be jokių saugumo tyrimų, pavyzdžiui, metabolizmo tyrimų. Todėl šio darbo tikslas buvo ištirti jo metabolizmą in vivo ir in vitro naudojant skysčių chromatografijos ir (didelės skiriamosios gebos) masių spektrometrijos (LC-HRMS) metodą. Wistar žiurkių patinams buvo duodama DMC (20 mg kg(-1)), o jų šlapimas buvo ekstrahuojamas kietafazės ekstrakcijos būdu, fermentais suskaidžius konjugatus, arba naudojant baltymų nusodinimą (PP). Metabolitai buvo atskirti ir identifikuoti LC-HRMS metodu. Pagrindinės I fazės reakcijos buvo esterių hidrolizė, deetilinimas, aromatinės sistemos hidroksilinimas ir jų derinys. Pagrindinė II fazės reakcija buvo nepakitusio pirminio junginio p-aminobenzoinės rūgšties dalies ir kelių I fazės metabolitų N-acetilinimas. Nustatyti metabolitai vėliau buvo panaudoti DMC identifikavimui žiurkių šlapime, panaudojus įprastą vartotojo dozę. Naudojant GC-MS ir LC-MS
standartinius šlapimo tyrimo metodus (SUSA), DMC ir jo metabolitus buvo galima aptikti šlapimo mėginiuose.
Dimetokaino neprivalomos dozės
Laisvalaikiui reikalingas dimetokainas paprastai vartojamas, pavyzdžiui, kaip kokainas, insufliuojamas, taip pat tikrai nesunku jį vartoti į veną. Nebūtinai rekomenduojama vartoti neįprastai dideles dimetokaino dozes, kad gautumėte į kokainą panašų pasimėgavimą, kad kiekis gali būti per didelis, jis gali būti laikomas pagrindine širdies ir kraujagyslių sistemos problema. Insufflated normalus dimetokaino kiekis svyruoja nuo 100 arti 2 šimtų mg, tačiau naujokai turėtų pradėti nuo mažesnių kiekių, siūloma yra penkiasdešimt miligramų.





Jei naudojamas į veną, nei vaisto dozė gali būti daug mažesnė, tačiau pirkėjai net ir tokiu atveju naudoja iki šimto miligramų, kad pasiektų didesnį poveikį.
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Ar kas nors žino krekingo analogų, kuriuos galima dėti į cigaretes ir rūkyti?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Aš tik seku, o čia sėdžiu pakaitomis rūkydamas metamfetaminą ir kreką. Esu daug tyrinėjęs kokaino analogus ir niekada nemačiau tyrimo apie jų garinimo veiksmingumą. Anekdotiškai vienas europietis iš šios svetainės man pasakojo, kad galima rūkyti dimetokaino cas# 94-15-5 bazinę formą, kuri proporcingai turi 1/3 kokaino cns aktyvumo ir kai kuriose Europos šalyse nėra nelegali.
Ug67xysekh
 
  • Like
Reactions: vis
Top