Visiška amfetamino laisvosios bazės (A alyvos) sintezė iš P2P (10 l masteliu)

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pridėjau 2 N-formiliamfetamino hidrolizės būdus ir, kaip visada, tai yra MŪSŲ būdas ir jis man tinka, nereiškia, kad tai vienintelis ir oficialus būdas.

N-formilamfetaminas
1. Į reaktorių įpilkite 10 l P2P, įpilkite 15 l formamido ir 7 l skruzdžių rūgšties, lėtai maišydami 5 val. 140/150C temperatūroje.
2. Sustabdykite kaitinimą ir atvėsinkite iki tokios temperatūros, kad būtų galima įpilti H2O be didelio garavimo, įpilkite 13,33L H2O mišinio ir leiskite atskirti sluoksnius.
3. Viršutinį sluoksnį (aliejaus sluoksnį) palikite
4. Apatinis sluoksnis (vandens sluoksnis) ekstrahuojamas DCM, leiskite sluoksniams visiškai atsiskirti, apatinį sluoksnį (DCM sluoksnį) pridėkite prie 3 punkte nurodyto sluoksnio, sumaišykite, išdžiovinkite bevandeniu Na2SO4 arba MgSO4, nufiltruokite ir išgarinkite DCM (pasirinktinai).
5. Turėtumėte gauti apie 11 l N-formilamfetamino.

N-formilamfetamino hidrolizė HCL būdu

1. Į reaktorių įpilkite 11 l N-formilamfetamino, lėtai įpilkite 11 l (1:1) 37 % HCL, lėtai maišykite 2 val. 80/90 C temperatūroje.
2. Sustabdykite kaitinimą ir atvėsinkite iki 25C, įpilkite 10L DCM mišinio ir leiskite atskirti sluoksnius.
3. Palikite viršutinį sluoksnį, apatinį sluoksnį (DCM sluoksnis išmetamas)
4. Įpilkite šaltą viršutinį sluoksnį į ankstesnį šaltą 1,66 kg NaOH+ 2,66 l H20 tirpalą, palikite atvėsti 12 val. temperatūroje RT.
5. Atskirti 2 sluoksniai, palikti viršutinį sluoksnį (alyvos sluoksnį)
6. Apatinis sluoksnis (vandens sluoksnis) ekstrahuojamas DCM, leiskite sluoksniams visiškai atsiskirti, apatinį sluoksnį (DCM sluoksnį) pridėkite prie 5 punkte nurodyto sluoksnio, sumaišykite ir išgarinkite DCM (pasirinktinai).
7. Mišinys distiliuojamas garais 140-145C temperatūroje, kad gautumėte skaidrų aliejų, esant 100C temperatūrai aliejus pradeda bėgti į aušintuvą, esant 130C temperatūrai įjunkite garus ir nekaitinkite daugiau kaip 150C, tokiu atveju gausite geltoną aliejų.
8. Leiskite visiškai atskirti 2 distiliavimo priėmimo kolbos sluoksnius, viršutinį sluoksnį (aliejaus sluoksnį) pasilikite.
9. Apatinis sluoksnis (vandens sluoksnis) ekstrahuojamas DCM, leiskite sluoksniams visiškai atsiskirti, apatinį sluoksnį (DCM sluoksnį) įpilkite į 8 punkte nurodytą sluoksnį, sumaišykite, išdžiovinkite bevandeniu Na2SO4 arba MgSO4, nufiltruokite ir išgarinkite DCM (pasirinktinai).
10. Gaunama 8,3 l amfetamino laisvosios bazės.

N-formilamfetamino hidrolizė NaOH būdu
1. Į reaktorių įdėkite 11 l N-formilamfetamino, įpilkite 13 l ankstesnio šalto 65 % NaOH tirpalo, lėtai maišydami 2-3 val. 110C temperatūroje.
2. Sustabdykite kaitinimą ir atvėsinkite RT temperatūroje
3. Viršutinį sluoksnį (aliejaus sluoksnį) palikite
4. Apatinis sluoksnis (vandens sluoksnis) ekstrahuojamas DCM, leiskite sluoksniams visiškai atsiskirti, apatinį sluoksnį (DCM sluoksnį) pridėkite prie 3 punkte nurodyto sluoksnio, sumaišykite ir išgarinkite DCM (pasirinktinai).
5. Mišinys distiliuojamas garais 140-145C temperatūroje, kad gautumėte skaidrų aliejų, esant 100C temperatūrai aliejus pradeda bėgti į aušintuvą, esant 130C temperatūrai įjunkite garus ir nekaitinkite daugiau kaip 150C, tokiu atveju gausite geltoną aliejų.
6. Leiskite visiškai atskirti 2 distiliavimo priėmimo kolbos sluoksnius, viršutinį sluoksnį (aliejaus sluoksnį) pasilikite.
7. Apatinis sluoksnis (vandens sluoksnis) ekstrahuojamas DCM, leiskite sluoksniams visiškai atsiskirti, apatinį sluoksnį (DCM sluoksnį) įpilkite į 6 punkte nurodytą sluoksnį, sumaišykite, išdžiovinkite bevandeniu Na2SO4 arba MgSO4, nufiltruokite ir išgarinkite DCM (pasirinktinai).
8. Gaunama 8,5 l amfetamino laisvosios bazės.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Tai gera išeiga, per kiek laiko distiliuojate garais 8,5 l laisvosios bazės?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Daug valandų, bet priklauso ir nuo įrangos, mano atveju man reikia laukti 1 valandą vien tam, kad garai būtų reikiamos temperatūros, tai, tiesą sakant, blogiausia proceso dalis, bet visi turi tą pačią "problemą", kai reikia distiliuoti aliejų su vandeniu net garinant.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Gerai, gerai, jūs mane pagavote, aš to nepadariau neįmanoma apgauti tokių protingų žmonių kaip jūs sankharaKokosDreams, tweaker2... nežinau, kaip jūs manęs neatradote anksčiau!
Ačiū, kad dalijatės savo brangiu laiku forume, nes jūsų detektyviniai įgūdžiai jie yra iki FTB, DEA, EUROPOL užduotis...

Dabar, kai mane atskleidėte, paaiškinsiu jums tiesą:

Aš tiesiog nuobodus paauglys be darbo, be draugų ir bijo išeiti į lauką. Vienintelis ryšys su pasauliu - mano kompiuteris.
Turėjau palikti vidurinę mokyklą, nes jie su manimi susipyko,juokėsi iš manęs...

Mačiau Breaking Bad per Netflix, o vėliau radau šį forumą ir pagalvojau, kad gali būti smagu skelbti netikrą informaciją, sintezę, nuotraukas... ir įsivaizduoti žmonių veidus atlikus visiškai išgalvotą sintezę. Jūs nežinote, ką aš atėjau juoktis įsivaizduojant šiuos veidus hahahaah kaip kvailai jie yra

Dabar, kai jūs mane medžiojate, nežinau, ką darysiu visą dieną šis forumas buvo mano pagrindinė pramoga, nežinau, ar sugebėsiu jį įveikti, bijau padaryti ką nors beprotiško prieš save. Jei taip atsitiks, tai kris ant jūsų sąžinės ir jūs turėtumėte su tuo gyventi.

PD: Tiems, kurie nesupranta šios žinutės, ją apibendrinu:

PD: daugiau nieko neskelbsiu, niekam nepadėsiu PM ar kitu būdu, kurį pasiekėte taip elgdamiesi su altruistais, neturinčiais jokio ekonominio ar asmeninio intereso, tik paskatinimą dalytis patirtimi. Galėtų būti galima situacija, kurią galėtų apsvarstyti forumo administratoriai, kad pabandytų išvengti ateities, jei mano, kad tai tikslinga. Bet kokiu atveju jūs gyvensite be manęs nesijaudinkite viskas bus gerai.
Sėkmės ir ačiū.
 
Last edited:

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
reaktoriaus dydis? 50L ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Aš naudoju 100 l, bet didesniam kiekiui 50 l daugiau nei pakanka paskelbtam sintezatoriui.
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
Sveiki,

ačiū už jūsų pastangas.
H2O maišosi su kuo? aš to nesuprantu
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Į reakciją įpilkite h20. Perskaitykite, kaip jūs to nesuprantate. Jo labai gerai parašyta.
Ir geriausia išeiga, kurią mačiau pranešant apie Leuckart
 

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
dabar suprantu, jis turi omenyje sumaišyti tai. aš supratau prieš h20 sumaišyti. nes kablelis
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
View previous replies…

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Ar taip pat galima fomamidą pakeisti kuo nors kitu

/Dėkojame
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Galima su karbonatiniu amoniaku, tačiau procesas skiriasi turint ankstesnius etapus.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Abejoju, ar rasite didesnį nei 85 % skruzdžių kiekį ;-)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Skruzdžių rūgštį naudojate ant amonio karbonato, kad gautumėte amonio formatą, kurį vėliau galite panaudoti reakcijoje, kad vietoje gautumėte formamidą
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
@btcboss2022 kai sakote įjungti 130C temperatūros garą, tai reiškia, kad mišinys, kurį distiliuojame, yra tokios temperatūros, o tada į jį įpilame garą iš kito šaltinio (kuris yra įprastas garas, kurio temperatūra 100C, tiesa)?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Garo temperatūra gali būti skirtinga, priklausomai nuo slėgio nuotėkio, didesnis slėgis didesnė temp.
Aš naudoju šildymo šaltinį ne tik garą, jei turite pakankamai slėgio ir temp Garas galbūt veiktų ir be šildymo šaltinio, bet niekada to nebandžiau.
Manau, kad lengviau rasti šildymo šaltinį nei įrangą su reikiamu slėgiu ir temperatūra garui, bent jau dideliu mastu.
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
Šis rašinys yra šiukšlė.pirma, temperatūra su formamidu yra per žema 140-150 skamba teisingai, jei naudojate amonio formatą, bet formamidui reikia aukštesnės temperatūros, jei teisingai pamenu, antra, N-formilamfetaminas yra kieta masė, o ne skystis, ir kodėl bandote jį išgauti iš reakcijos mišinio visiškai nenaudingas žingsnis, jis tik pakenkia jūsų išeigai trečia, jūsų hidrolizė yra neteisinga, jūs naudojate 11 l hcl, tai yra beprotiška, net jei turėtumėte 11 kg N-formilamfetamino, kiekis būtų artimas 2,5 l hcl, o ne 11 l, o 1:1 pagal molinę masę, o ne pagal tūrį.Kodėl jūs viską taip komplikuojate Leuckartas yra paprasta refliukso hidrolizė, po to bazifikacija ir distiliavimas garais - viskas tame pačiame puode, todėl nereikia jokių ekstrakcijų ar tirpiklių. labai abejoju, ar jūs kada nors atlikote šią reakciją, o jei ir atlikote, jūsų išeiga yra artima nuliui, jei ją atliksite taip, kaip sakote.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pirmasis mano pranešimo sakinys:
"Mano būdas ir jis man tinka, nereiškia, kad tai vienintelis ir oficialus būdas"
Bet kokiu atveju, jei turite didelių abejonių dėl to, ar aš tai padariau, ar ne, esate kviečiami patikrinti Tai aš visada atviras mokytis ;-) mes galėtume rasti būdą, kad jūs ateiti į mano vietą.
Ir nuoširdžiai per visus išbandytus sintetinius niekada neturėjau kieto N-formylamfetamino galėtų būti įdomu. Ačiū.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Jei leukartą paleistumėte 140 150 temperatūroje su amoinaformatu, jis vis tiek suskiltų tik į formamidą
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Visiškai su tuo sutinku. Kai kurie rusų chemikai daro Leukartą su amonio formatu net ir esant žemai temperatūrai
kaip 120 C. Aš savąjį darau 140-150 C temperatūroje su amonio formatu. Su formamidu temp. yra apie 155-165 C. Net jei formatas stabdo formamidą, su šiais dviem reagentais skiriasi temp. ir mechanizmas.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Kitokia sintezė su formatu, jei nenorite, kad jis "in-situ" virstų formamidu.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
n-formilamfetaminas yra šiek tiek geltonos spalvos aliejingas skystis
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
Jis pateko į šiukšlių dėžę. Nežinau, kas, po velnių, negerai su mano Leuckart'u.. Reakcijos trukmė 20 valandų, temperatūra: 150-160 C (formamidas), o visų reagentų kiekiai buvo tinkami. Ar tai, kad mano magnetinė maišyklė sulūžo ir aš jos dažniau nemaišau, ar kas. Mano N-formilamino aminas visada juodas. Ar jį sudeginti? O kai darau bazinę hidrolizę, amoniako dujų susidaro nedaug, jei iš viso susidaro, taigi mano N-formilo "aminas" visai nėra aminas?! Ar kas nors gali man padėti. Mano P2P buvo 8 gramai + kiti reagentai.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
152
Reaction score
67
Points
28
GERAI. Kas buvo negerai, tai buvo mano vadinamasis "P2P", ragana nebuvo P2P.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ir theres nieko blogo su rūgšties kiekiu hidrolizei. Ar anksčiau atlikote šią sintezę tweaker?
 

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
nieko blogo su hidrolize? taip, yra beveik viskas. taip, šią sintezę su draugu jau seniai esu atlikęs.
 
View previous replies…

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Man tai skamba kaip aukso derlius. Ar naudojate katalizatorių savo ledukuose?
 
Top