• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Negyvi lašai JAV - kokiame mieste?

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 22.0%
  • Los Angeles

    Votes: 5 12.2%
  • Chicago

    Votes: 7 17.1%
  • Houston

    Votes: 3 7.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.9%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.8%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.8%
  • Dallas

    Votes: 3 7.3%
  • Austin

    Votes: 4 9.8%

  • Total voters
    41

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Sveiki, Breaking Bad bendruomenė

Jei nežinote, kas yra negyvas lašas, skaitykite čia: Mirties lašai

Mane domintų, kur galėtumėte gauti visų rūšių produktų negyvus lašus. Apklausa labiau susijusi su vieta, o ne su produktu.

Drąsiai palikite savo balsą apklausoje, jei jūsų vietovės / miesto čia nėra, galite palikti savo nuomonę komentarų skiltyje

Sveikinimai,

Gordon
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Atrodo, kad Teksasas ir Kalifornija yra per daug 🤔 idealiu atveju valstijų sostinės ir kelios kitos daug gyventojų turinčios vietovės, galbūt dideli koledžų miestai
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Manau, kad tai turi būti 10 didžiausių miestų aukščiau pateiktame sąraše esančiose valstijose :) Tikrai daug ko trūksta!
Vis dėlto bus įdomu pamatyti kai kuriuos rezutatus!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Esu gana tikras, kad Vašingtonas būtų patekęs į šį sąrašą, bet, kita vertus, jis nėra miestas. Manau, kad turėčiau paminėti Kolumbą. Tai 17-as pagal dydį miestas, kuriame gyvena 900 000 žmonių. Mane būtų galima įtikinti atlikti šiuos darbus, jei kaina būtų tinkama.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Tas sąrašas buvo iš atsitiktinės svetainės, kad kamuolys pasisuktų tipo :D. Koks būtų teisingas užmokestis, kurį laikytumėte už mirusių lašų darymą? Kas mėnesį ar už kiekvieną veiksmą?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tiek chemijos, tiek chemijos mokslų srityje. Už veiksmą, bet tikriausiai galėtumėte man mokėti kas mėnesį. Tikriausiai už kilometrą būtų teisingiausia. Miestas turi tarpmiestinę kilpą, kuri jį aplenkia, bet visas miestas nėra jos viduje. Tai 55 mylios aplink, 88,5 km
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Atsiprašau, kad turėčiau paklausti kitaip, koks būtų mėnesinis užmokestis ar net užmokestis už veiksmą, kurį laikytumėte geru?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mėnesinis mokėjimas yra tarsi atlyginimas. Kai žinai, kad gauni × pinigų, nepriklausomai nuo to, ar fiksuoji, ar labai stengiesi, dauguma žmonių fiksuoja..mano žmona gauna atlyginimą. 75 tūkst. dolerių per metus. Ji keliasi 8 val., prisijungia prie darbo iš savo kompiuterio. Padeda svorį ant pamainos mygtuko ir grįžta į lovą. Aš ją pažadinu 13 val., kad ji išeitų pietauti, ir 50/50, jei ji lieka miegoti. Tada mes visą naktį vartojame narkotikus ir nemiegame. Aš galvoju, kadangi aš moku už dujas ir draudimą, padangas ir alyvą, ...0,65 $/mylia ir aš galėčiau tiesiog apvažiuoti miestą 2 kartus per dieną arba 3 ( tikriausiai vieną kartą pradėti, kol yra klientų bazė) ir visi važiuoti 300 mylių per dieną iš viso, jei mes turime šį darbą. 200 dolerių ir tikriausiai galėčiau numinti 60. Aš esu laukinis guesstimating čia, bet vyksta 40-50 mylių į abi puses už 1 lašas neturi būti būdas, nebent jo $ × × × × ir giliai į jį. Pradėk nuo 10 per važiavimą, tada 20. Daugiau nei 20 ir tai būtų rimtas darbas
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Viskas skamba labai pagrįstai! Banką ten galima padaryti tik kaip "lašintuvą", kai lašų skaičius, žinoma, didėja.

Turite omenyje 60 pakuočių per dieną ar 60 mylių? :D :D Sunkiai sekasi sekti jūsų šnekamąją anglų kalbą :D
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Teisingai, kad tai, ką sakau, jūs negalite ateiti į priekį finansiškai
Atlikdami atskirus važiavimus. Reikia logistikos, maršrutų sudarymo ir pan. Vienas reisas per dieną, jei nėra bent 10-15 pristatymų. Daugelyje vietovių yra neįtikėtinai tankus gyventojų skaičius, o tose vietovėse apsimokėtų išsinuomoti keletą pašto dėžučių "Ups" parduotuvėje ir prieš tai jas pakrauti, o mokant nurodyti numerį ir kombinaciją. Neilgai trukus kritimo vietos taptų karštos, o tada tai kelia daug papildomo pavojaus, kad bus stebimi ir apiplėšti arba sučiupti. Tai visada turės vystytis. Reikėtų vengti du kartus išmesti tam pačiam asmeniui toje pačioje vietoje
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Štai tokių įdomių minčių susirinkome čia :) Ar turėtume tęsti DM?
 

reptilianeyes

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 23, 2023
Messages
5
Reaction score
10
Points
3
Pierce county WA.
Yra daugybė sričių, kuriose neįtikėtinai lengva įsteigti negyvą darbo vietą. Skirtingai nei Sietle per daug benamių, kad rastų saugią vietą. Be to, ten yra daug miškų ir tankių miškų, panašių į parkus, kuriuose būtų lengva išmesti negyvą lavoną
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Įdomu! Dėl mirusių lašų pagaliau vėl būtų galima gatvės prekeiviams išlikti 100 proc. anonimiškiems :)
 

thefix3r

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ar yra kas nors bent iš tolo netoli NC/TN/SC/VA? Būtų įdomu sužinoti.
 

BigD123

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
ar kas nors turi ką nors Čikagos apylinkėse
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Tampa
Didelio gyventojų skaičiaus ir daug atostogų turinčios vietovės visada turi didelę paklausą.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Oho, Gordonai, kaip tau pavyks tai suvaldyti, tai neįtikėtinai didelė ekspozicija Sėkmės, o tu nerimavai dėl darbo su manimi? Jūs suprantate, kad hest metas dabar kainuoja 125 dolerius už unciją, o jūs ketinate pardavinėti gramus už kiek 5 dolerius. kaip tai bus pelninga? Jo per daug lengvai prieinamas čia, olin yhe valstijose jūs nieko neuždirbsite iš metamfetamino, galbūt priimsite urmu, bet kainos čia yra perpus mažesnės nei Europoje. Aš manau, kad aš turiu praleisti kažką pagrindinio čia.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Ką valdyti?

Įrašiau čia žinutę, kad paskatinčiau pokalbį kitus amerikiečius, niekur nesakiau, kad kuriu pasaulinę mirusiųjų lavonų organizaciją :D

Dabar jūs sūrus, nes nenoriu su jumis dirbti :D Jūs tai paverčiate asmeniška, bet kalbama tik apie jūsų šalį, štai ir viskas
 
Top