• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Negyvi lašai JAV - kokiame mieste?

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 22.0%
  • Los Angeles

    Votes: 5 12.2%
  • Chicago

    Votes: 7 17.1%
  • Houston

    Votes: 3 7.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.9%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.8%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.8%
  • Dallas

    Votes: 3 7.3%
  • Austin

    Votes: 4 9.8%

  • Total voters
    41

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nesistengiu įžeisti, Gordonai, tiesiog nuskambėjo taip, tarsi jūs užsiimate metamfetamino mirtiniais lašais, o metamfetamino kaina yra itin maža, nes karteliai stengiasi sunaikinti visą konkurenciją ir jiems tai pavyksta. Buvo tik bando padėti jums, žmogau, kodėl aš turėčiau gauti sūrus, kai aš bandau gauti jums padėti man su kažkuo super svarbu išgyventi man ir mano. Aš stengiausi būti labai konkretus, nes per pirmąsias porą žinučių, kuriomis apsikeitėme, neatrodė, kad buvau suprastas, ir viskas.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Taip, bet visi iš Meksikos atkeliaujantys produktai yra plokšti. Mielai mokėčiau po 100 dolerių už gramą, jei tai vėl būtų tikra medžiaga. Labiausiai erzina tarpininkai, kuriems nerūpi, kad tai šiukšlės, jie tik nori pinigų ir parduos bet ką ir sakys, kad bet kas yra gerai, jei tik uždirbs pinigų. Tokia yra JAV pasiūla maždaug nuo 2018-2019 m. Bet kas, atėjęs su tikru, stipriu, grynu dalyku, akimirksniu užimtų rinką.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Reikia lašų aplink Čatanugą Tenesyje yra
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Naujasis Orleanas didžiausias pasaulyje vakarėlių miestas ir mes mėgstame savo narkotikus
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Čikagos apylinkės irgi būtų neblogai, kad nereikėtų vėl važiuoti į tą pragaro skylę ir kad policija man nepasodintų narkotikų.
 

KingCharles1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Atlantoje yra didelė neužpildyta 4-MMC rinka
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Ar Orlande yra negyvų lašelių?😬
 

terminus

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Viskonsinui, Minesotai ir Mičiganui tikrai praverstų šiek tiek meilės.
Milvokis, WI
Appletonas, WI
Grand Rapids, MI
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
pm man, jei kas nors norėtų atlikti mirtinus lašus dentono teksaso valstijoje (už valandos kelio nuo dallaso) 😽
man reikia stimuliatorių
 
  • Like
Reactions: vis

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Kartą darbo reikalais važiavau Teksase. Keli pistoletai nuomojamo automobilio bagažinėje, nes žinote, kad tai Teksasas. Pastebėjau policininką, kuris sekė mane tarpmiestiniu greitkeliu už kelių mylių. Galiausiai mane sustabdė. Pasodino mane ant priekinės savo automobilio sėdynės. Praėjo kelios minutės. Tada jis man pasakė, kad galiu važiuoti. Tai buvo keista.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Galiu lažintis, kad visuose šiuose miestuose yra nemažai klientų
 

Sly4Stkn

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Stoktono Kalifornijos vietovė....atstovaujanti daug gyventojų, palyginti su netoliese esančiais miestais. Visos trys transporto priemonės čia uosto vandens iš įlankos zonos geležinkelių skersgatviai ir oro uostas. Stiprus uždarbis čia ...mes pasiruošę dirbti paspauskite mane
 

Brujo222

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ar Tamstoje yra negyvų lašelių?
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Ar yra produktų Jungtinėse Amerikos Valstijose, susisiekite su manimi
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Tik mano anekdotinė patirtis, bet nemanau, kad mirusiems lašeliams būtų lengva pritapti Amerikoje.

Pirma, klientas jaučiasi mažiau saugus. Jie nėra prie to pripratę, todėl tikrai reikėtų juos suvilioti, galbūt nedideliu mėginiu arba nuolaida pirmą kartą perkantiems, bet žmonės labai nepasitiki, kai duoda pinigus be produkto rankose.

Antra, nebent tai būtų daroma saugia pranešimų siuntimo programėle, kuri yra tik tiek saugi, dauguma nesivargins. Jie tiesiog nori paskambinti ir paprašyti, kad kas nors atvyktų arba atvežtų tai, ko nori. Patogumas yra svarbiausia, o negyvas lašas yra mažiau patogus nei pristatymas.

Tai įmanoma, tik prireiktų laiko ir daug pastangų.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Manau, kad būtų gera idėja kai kurių didžiųjų kaimo miestų
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Šiaurės Karolinoje jau daugelį metų miegama ant ... Aš važiuoju aukštyn ir žemyn rytinėje pakrantėje ir būdamas ×× amžiaus pakankamai žinau apie teritoriją ir tai, kas yra populiariausia naudoti kiekvienoje valstijoje rūšies, bet galiu pastebėti bet ką
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Imo, manau, kad čia svarbiausia yra įvardyti, su kokiu masteliu dirbate.

Mažo ir vidutinio mastelio, galbūt nuo gramų iki uncijų, būtų galima nesunkiai atlikti tiek kaimo, tiek miesto vietovėse. Ir vieni, ir kiti turėtų savų privalumų ir trūkumų. Dėl mažų kiekių, nors mažiau tikėtina, kad žmonės norės važiuoti, tarkime, daugiau nei 20 minučių dėl gramų, imo, uncijų 30 yra toleruotina.

Manau, kad kilogramams ir daugiau reikia važiuoti į didmiesčio pakraščius. Aš toli gražu nesu ekspertas, bet tikimybė, kad kas nors susidurs su svarais ar svarais, yra per didelė, o tam tikrame taške jūs negalite lengvai paslėpti daiktų, bet tai didelis svoris.
 
Top