Negyvi lašai ar pašto siunta?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kas patogiau ir saugiau pardavėjui ir pirkėjui?
Pateikite du atsakymus (pardavėjo ir pirkėjo požiūriu)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Manau, kad šis klausimas yra klaidingas.
Pristatymas paštu yra "patogus", bet mažiau saugus.
Mirusiųjų lašai yra "saugūs", bet nepatogūs.
Abiem šalims.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Nežinau... Turiu patirties su abiem atvejais ir, mano kuklia nuomone, negyvi lašai yra saugūs ir patogūs, o pristatymas paštu yra nepatogus, užima daug laiko ir yra nesaugus.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Negyvi lašai yra saugūs ir patogūs, jei gyvenate tarp visų savo klientų. Kai esate nors kiek atokiau, įkalbinėti žmones važiuoti atstumus, kad paslėptų daiktus jiems nežinomose vietose, yra nerimta. Taip pat važiuoti didelius atstumus, kad rastumėte ten paliktus daiktus, yra didžiulis nepatogumas.
Mano artimiausias "pagrįstai tikėtinas palikimas" yra maždaug už 10 mylių.
Nesaugu važiuoti su prekėmis dideliais atstumais, nesaugu prie ko nors privažiuoti, apsižvalgyti ir vėl nuvažiuoti.
Man patinka išvežimo idėja, tik nematau, kaip ją būtų galima įgyvendinti kur nors netoli manęs.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Turime omenyje... šis vaikinas tai pasakė geriausiai. Negyvi lašai yra blogai, pašto paslaugos yra šauniau ir daugiau muša.
 

curious

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Be to, prisiminkite, kaip Robertas Hansenas buvo pagautas. Mirtinai numetė įslaptintus dokumentus. Nėra taip, kad kas nors negalėtų tiesiog laukti, kol jūs pasirodysite... Jokios didelės naudos, palyginti su pašto paslaugomis, IMO nėra. Tik daugiau važinėjimo su daiktais, kurių tikriausiai nenorite turėti su savimi.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Gerbiamasis Heizenbergas yra teisus. Deaddrop puikiai tinka ir pirkėjui, ir pardavėjui. Tačiau daugelis mano draugų draugų buvo pagauti besinaudojantys pašto sistema. Vis dar nesuprantu, ką dar norite sužinoti.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Visiškai nesu nusistatęs prieš negyvus lašus. Man labiau patiktų, jei jų būtų. Bet, kiek man žinoma, nieko panašaus čia niekur nėra
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Tada pasirūpinkite, kad jie ateitų, nes produktai yra jūsų rankose. Dirbkite dideliais kiekiais.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Taigi vakar parašiau į Klausimus apie mirusio lašo pristatymą į ispaniją. Gausybė peržiūrų ir nulis atsakymų.

Taigi, kur įvyksta negyvasis lašas? Kokios šalys naudojasi šiuo metodu?
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
JOKIOS ŠALYS jo nenaudoja, nes nepatikimas jo broko. Būkite tikri, HEISENBERGAS reklamuoja šį metodą tik todėl, kad yra vizionierius. Jis mato potencialą, tačiau šis potencialas nieko nereiškia, palyginti su dabartiniu siuntimo metodu, pašto paslaugos pernelyg patogios, kad būtų galima naudoti ką nors kita.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
haha, ar tikrai esate tikri, kad nė viena šalis jo nenaudoja, tada pardavėjai rytų europoje niekada neegzistavo.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Štai ką turiu omenyje - manau, kad anksčiau buvo kalbama apie "mirusius lašus", kurie yra paplitę tokiose vietose kaip Lenkija ir Serbija, tačiau nežinau, kur tai apima...
Turiu omenyje, kad man patinka ši idėja, o daryti lašinius, manau, yra rizikingiau pardavėjui ir mažiau rizikinga klientui, tačiau turi būti sukurtas lašintojų tinklas...
Turiu omenyje, kad aš mielai numesčiau žmonėms šioje srityje, bet kaip produktas mane pasieks, ar yra pakankamai pirkėjų? Nes aš nenoriu būti tiekimo tinklo dalimi, aš tiesiog noriu būti logistikos paskutinės mylios pristatymo haha
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Negyvi lašai yra, pavyzdžiui, paslėpti vaistus po medžiu, maiše, kuris atrodo kaip šiukšlė? Tai atrodo taip daug darbo.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Bet jei šalia yra miškas, kaimo vietovėse gyvenantiems žmonėms tai atrodo puikiai, labai lengva rasti vietų narkotikams paslėpti, daug darbo nėra.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Neturiu daug galimybių, mano vietovėje nėra rinkos tam, ką noriu gaminti. Taigi, jei noriu iš to užsidirbti šiek tiek pinigų, turėsiu tai parduoti W.W., o to, aišku, negaliu numesti mirtinai, taigi, pašto paslaugos eiti.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Dabar įdėmiai klausykitės, jei neturite organizuotos ir profesionalios komandos, negalite net svajoti apie tarptautinį vaistų gabenimą.
 
View previous replies…

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Taip, suprantu, ką turite omenyje. Negaliu nieko tiksliai pasakyti, nes nesidalijate savo šalimi. tada teks pasitelkti savo kūrybiškumą. galiausiai, pavyzdžiui, jei gabenate narkotikus šalies viduje, tai nesudaro didelių problemų, galite net rasti ką nors sau iš vaizdo įrašų youtube, pavyzdžiui, paslėpti vandens buteliuke. būkite saugūs My FreshMeat.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Taip pat noriu pasakyti, kad lašelinės jau dabar dažniausiai naudojamos tarptautiniam narkotikų gabenimui (automobiliai, kertantys sienas, povandeniniai laivai vandenyne, sklandytuvai ir t. t.), tačiau būtų naudinga turėti komandą ir čia(neprivaloma).
 
Top