Negyvi lašai ar pašto siunta?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Bet jei šalia yra miškas, kaimo vietovėse gyvenantiems žmonėms tai atrodo puikiai, labai lengva rasti vietų narkotikams paslėpti, daug darbo nėra.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Neturiu daug galimybių, mano vietovėje nėra rinkos tam, ką noriu gaminti. Taigi, jei noriu iš to užsidirbti šiek tiek pinigų, turėsiu tai parduoti W.W., o to, aišku, negaliu numesti mirtinai, taigi, pašto paslaugos eiti.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Dabar įdėmiai klausykitės, jei neturite organizuotos ir profesionalios komandos, negalite net svajoti apie tarptautinį vaistų gabenimą.
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Hmm, gal galėtumėte tai patikslinti, prašau, ir atsiprašau už neišmanymą, nes esu naujokas.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Esu pasirengęs padėti pradedantiesiems, kiek galėsiu, pirmiausia imsiuosi daryti prielaidą, kad neturite organizuotos komandos. Jei turite kiekį, kurį norite parduoti, naudokitės išvežiojimu, jei gyvenate perpildytame mieste, išvežiojimas bus paprastesnis, galite parduoti mažiausiai 3-4 gramus vienam žmogui, bet jei esate kaime, turite parduoti dideliais kiekiais, nes esate toli nuo pirkėjo, o pirkėjas turi žinoti, kad verta. jei turite dar ką nors galvoje, visada galiu atsakyti.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Jei vis dar primygtinai reikalaujate naudotis pašto paslaugomis, turite arba pažinti ką nors, kas dirba, arba turite dirbti (bet jei taip pat gaminate vaistus, tai neturi didelės prasmės, nes tai prilygsta papildomam laikui ir darbui). beje, kurioje šalyje gyvenate, kiekvienos šalies sistema šiek tiek panaši, bet ne visų vienoda.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dėkojame už malonų atsakymą! Taip, aš dirbu vienas.
Gyvenu gana atokiame kaime. Atsiprašau, kad negaliu pasidalyti, kuriame tiksliai krašte, nes apskritai labai saugau anonimiškumą.

Kaip tokiu atveju galėčiau masiškai parduoti iš savo buvimo vietos? Mano šalyje valstybės sienos fiskalizavimas yra gana griežtas civiliniam transportui, pavyzdžiui, autobusams, automobiliams, dviračiams ir traukiniams.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Vienas dalykas, kurį pastebėjau jūsų pranešimo dėka, yra tai, kad man trūksta ryšio su platintojais... Matote, mano šalyje yra labai mažai aktyvių Tor/I2P/etc naudotojų, kurie yra narkotikų prekeiviai/kepėjai/platintojai. Užmegzti tokius ryšius gana sunku, todėl man kilo mintis siųsti W.W.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Taip, suprantu, ką turite omenyje. Negaliu nieko tiksliai pasakyti, nes nesidalijate savo šalimi. tada teks pasitelkti savo kūrybiškumą. galiausiai, pavyzdžiui, jei gabenate narkotikus šalies viduje, tai nesudaro didelių problemų, galite net rasti ką nors sau iš vaizdo įrašų youtube, pavyzdžiui, paslėpti vandens buteliuke. būkite saugūs My FreshMeat.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Taip pat noriu pasakyti, kad lašelinės jau dabar dažniausiai naudojamos tarptautiniam narkotikų gabenimui (automobiliai, kertantys sienas, povandeniniai laivai vandenyne, sklandytuvai ir t. t.), tačiau būtų naudinga turėti komandą ir čia(neprivaloma).
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
vaikinai, pamirškite apie pašto pristatymą i jūs neturite komplitely profesinės būklės mulų.
dead drops savo meną galite iškasti 60 kg mefedrono miške ir niekada nebuvote sugauti, manau, kad fedex neleis jums to paties padaryti.
taip pat mano šalyje dileriai praktikuoja, arba geriau sakant, jau dalyvauja taksistų pristatymas)))
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Pardavėjams, kurie siunčia visame pasaulyje
Paprastai naudojame pašto
Negalima paneigti, kad yra tam tikrų nekontroliuojamų veiksnių
Tačiau mes šią riziką sumažinsime iki minimumo
Mums reikia kuo saugesnio pristatymo adreso iš savo klientų
Nes turime pasaulinio siuntimo patirties
Mes taip pat užmaskuojame krovinį
Pavyzdžiui, jei prekes sulaiko muitinė arba jos prarandamos gabenimo metu (derėsimės su klientu), paprastai jas iš naujo išduodame klientui, kad klientas patirtų kuo mažiau nuostolių.
Pardavėjams (negyvi lašai)
Nors tai yra seniausi šnipinėjimo metodai
Šis metodas gali būti taikomas tik vietinėje šalyje, jo negalima naudoti tarptautiniu mastu, be to, jis turi tam tikrų apribojimų. Jį galima naudoti tik nedidelėje teritorijoje.
Jei esate pardavėjas Vokietijoje, negalite naudoti "Dead drops", kad parduotumėte kitose šalyse, pavyzdžiui, Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Fiziniams asmenims negalima atlikti prekių muitinės procedūrų.
 
Top