Dekstromamfetamino sintezė (Nabenhaueris, 1942)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Atsiprašau už šlamštą, bet radau raktą. Jūsų skelbiamas paveikslėlis yra iš Vikipedijos straipsnio apie stereochemiją. Jis yra klaidingas. Tas straipsnis gana griežtai kritikuojamas Pokalbių skyriuje.

Mano skelbiamas paveikslėlis yra teisingas.

Priešdėliai l ir d yra tik trumpiniai, reiškiantys dekstroteriją arba levoteriją: į kurią pusę molekulė pasuka poliarizuotą šviesą. "l" =levo = į kairę, "d"= dekstro = į dešinę. Tačiau šie priešdėliai yra seni ir nebenaudojami.
Šiuolaikinėje nomenklatūroje juos pakeitė (+) , reiškiantis dextro, ir (- ), reiškiantis levo.

Priešdėliai L ir D (didžiosios raid ės) reiškia Fišerio molekulių projekcijas ir neturi nieko bendra su tuo, kaip jos suka šviesą, o tik su tuo, kokia kryptimi nubrėžtos pagrindinės molekulės dalys. Šiuo atveju jie iš tikrųjų yra ATSAKOMI priešdėlių d ir l atžvilgiu: d yra L, o l yra D.

Taigi L-(+)-vyno rūgštis reiškia: "vyno rūgšties molekulė, kuri nupiešta taip, kad Fischerio projekcijoje aukščiausio prioriteto grupė yra viršuje, o atitinkama grupė nukreipta į kairę, ir poliarizuotą šviesą suka į dešinę", dar žinoma kaip dekstrotaro, dar žinoma kaip dekstro, dar žinoma kaip d-vyno rūgštis. Tai natūrali vyno rūgšties forma.

Ir, žinoma, atvirkščiai, D-(-)-vyno rūgštis.

Kiek suprantu, abu vyno rūgšties izomerai gali būti naudojami amfetaminų enantiomerams išskirti. Naudojant D-(-)-vyno rūgštį, susidarys d-amf/D-tartrato kristalai, o naudojant L-(+)-vyno rūgštį , susidarys l-amf/L-tartrato kristalai.
DL-vino rūgšties naudojimas būtų visiškai nenaudingas, nes ji nieko neatskirtų: abu enantiomerai išsiskirtų.

Fui.
Aš kalbėjau.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
jūsų paaiškinimas čia per tris komentarus čia buvo labiausiai paaiškinantis ir absoliučiai naudingas dalykas, kurį ive fucken perskaitė per kurį laiką. ačiū. Žinau, kad tai paskelbėte prieš 8 mėnesius, todėl tiesiog sakau tai dabar, jei niekas kitas to nedaro, tai yra tai, ko man reikėjo, kad išsiaiškinčiau apie visą šį šūdą... daugelį metų aš nesupratau ir buvau per daug susipainiojęs, kad pabandyčiau ir priartėčiau prie prasmės.... ačiū... rimtai
 

xxxx-8888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 6, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Didysis meistras. 118 g metanolio ištirpinau 11,8 gd vyno rūgšties (cas:147-71-7), išmaišiau ir kaitinau, kad ištirptų. Tada supilkite 10 g eksportuotos Xuan laisvosios bazės. Nuolatinis ramybės būsena. Tačiau nieko kieto neišsiskyrė. Ar mano metodas neteisingas? Ar galite man padėti?
 

Attachments

  • iPoJw7SVNH.jpeg
    iPoJw7SVNH.jpeg
    5.7 MB · Views: 518

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas yra laisvoji Xuan bazė?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nusiunčiau jums vaizdo pamoką, kaip tai padaryti. Šis pranešimas apie amfetaminą. Atidžiai žiūrėkite ir skaitykite komentarų skyrių. Jei turite daugiau klausimų, rašykite DM (mūsų pokalbyje).
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
@G.Patton Šiek tiek susipainiojau, kas yra kas ir kam naudojamas enantiomeras, todėl pataisykite mane, jei klystu.

Taigi natūraliai pasitaikantis ir lengvai gaunamas enantiomeras yra: L-(+)-vyno rūgštis, dekstrotvyno rūgštis, d-vyno rūgštis, (2R,3R)-vyno rūgštis, (2R,3R)-vyno rūgštis
Natūraliai nesusidarantis ir sunkiai gaunamas yra: D-(-)-vyno rūgštis, vyno rūgštis, (2S,3S)-vyno rūgštis

Vadinasi, jei panaudosiu L-(+)-vyno rūgštį raceminiam amfetaminui, levoamfetamino druska nusėda, o dekstroamfetamino druska lieka tirpale?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
 
View previous replies…

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
gerai, taigi d-vyno rūgštis yra natūraliai pasitaikanti?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kodėl jūs klausiate? Ar norite jį auginti? lol
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Ne xD, D-(-)-vyno rūgšties tiesiog skaudu gauti, o aš nebuvau tikra, ar galima tai padaryti su L-(+)-vyno rūgštimi. Visada susipainioju, nes, matyt, d-vino rūgštis taip pat vadinama L-(+)-vyno rūgštimi, o aš tada nežinau, kuri iš jų yra kuri.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Visada ieškote "natūralios" ir "pigios", vyno rūgšties, tada esate saugioje pusėje.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Taip pat galite vartoti raceminis mišinys.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Kadangi žinau, kad tai veikia, aš tai renkuosi, ar žinote, ar tai veikia ir MDMA?
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Ar yra koks nors raceminių žodžių vartojimo privalumas?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tik kaina arba (ir) dvyno rūgšties trūkumas.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Taip, turėtų veikti ir mdma, tik kad jie turi išlaikyti kritulius, o ne tirpalą. Aš taip pat renkuosi atskyrimą su h20 / vyno rūgšties trūkumu bent 2 kartus pakartoti atskyrimą. Tačiau dėl techninių priežasčių, susijusių su išlaidomis, manau, kad tai prasmingiau.
 

JoshL1221

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, atsiprašau, kai sakote "nusodiname d-amfetaminą su papildomu d-vino rūgšties kiekiu.", kiek d-vino rūgšties naudojama? ačiū.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tas pats, kaip ir ankstesniame papildyme, su nedideliu pertekliumi.
 
Top