Pasidaryk pats pilstuko mišinys

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Pagaminta su diy rankiniu spaustuvu.
 

aryljones215

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
yo fam turiu diy handpress, su kuriuo man reikia pagalbos. ar galite padėti?
 

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Iš jūsų pranešimo atrodo, kad jums reikia didesnės sutankinimo jėgos. Įsitikinkite, kad jūsų mašina gali sukurti reikiamą jėgą arba (ir) kad jūs užpildote štampavimo angą taip, kaip reikia.
Dėl srauto problemų turėsite kraipyti galvą manydami, kad jūsų slėgis yra nepakankamas, nors iš tikrųjų nepakanka miltelių, kad būtų pagaminta pilna kieta tabletė.
Jei spausdami tabletę nejaučiate jokio pasipriešinimo, vadinasi, suspaudimas nėra pakankamas, kad būtų sukurta kieta ir blizganti tabletė.
Pridėjus tokių raugų kaip crystal mdma, tablečių mišinys tampa tankesnis, todėl suspaudžiamas kietesnis ir blizgesnis. Metalo spalvos priedai taip pat padeda sukurti kietesnę ir blizgesnę tabletę nei paprastas baltas mišinys.
 

ModusVivendi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Sveiki,

kokius dažus galiu naudoti? Ji turi būti neskęstanti vandenyje. Man sunku ką nors rasti internete. Mačiau, kad chlorofilas galėtų būti tai, ko ieškau. Prašau suteikti man kokią nors pagalbą.

Ačiū iš anksto.

Sveiki
 
Last edited:

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Atlikite keletą tyrimų apie pigmentus / dyzelinus / dumblus ir mikalus. Išsiaiškinę tinkamą rūšį, galite lengvai rasti ir įsigyti iš "Alibaba" arba susirasti mažesnį tiekėją savo vietovėje.
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Turiu tdp-0 aparatą tabletėms gaminti, bet ne pagalbines medžiagas, tokias kaip koloidinis silicis, magnio stearatas, mikrokristalino celiuliozė ir di kalcio fosfatas, jų sunku gauti mano šalyje.
Mačiau, kad krakmolas ir talkas atlieka daugybę pagalbinių medžiagų funkcijų, kokiu santykiu galėčiau naudoti krakmolą ir talką vietoj daugumos jau minėtų pagalbinių medžiagų, kad pagamintume 200 mg arba 250 mg tabletes?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Krakmolas ir talkas, jie netinka kaip rišamosios medžiagos. Visai neseniai mačiau temą apie efedrino tabletes su rišamąja medžiaga povidonu. Galbūt jo galima įsigyti jūsų šalyje? Taip pat yra būdų, kaip padaryti tabletes be rišiklių, tačiau tai įmanoma ne visoms medžiagoms, reikia kontroliuojamos kristalizacijos tam tikro dydžio kristalams.
 
Last edited by a moderator:
Top