DMT ir kitų triptaminų sintezės klausimai....prašome padėti...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gerai, taigi turiu dvi n,n-DMT sintezes ir apytikslę idėją apie DET sintezę taip pat.
Turiu porą klausimų, į kuriuos man labai reikia atsakyti. Neketinu išvardyti etapų ar dar ko nors, tik bendrą esmę, kas juose vyksta arba kuo jie skiriasi ir kodėl tai mane glumina.
Esu atlikęs MHRB ekstrakciją - daugybę kartų anksčiau ir būtent dėl to susidomėjau organine chemija kaip hobiu.
Žinau apie dvi sintezes, kaip triptamino laisvąją bazę paversti n,n-DMT ir potencialiai DET, tik šiek tiek pakoregavus.
Gerai, taigi, šiuos du skirtingus metodus vadinu hamiltono pamišusio trijų akių balaklavos vaikino sintezatoriumi arba Reddito sintezatoriumi.
Šiame forume esu matęs nuorodas į abu, todėl nėra taip, kad sugalvočiau ką nors naujo, bet man neramu dėl Hamiltono pamišusių vaikinų maršruto, nes girdėjau šnekas apie tai, kad jis sako, jog jie iš tikrųjų padarė kažką kitokio nei jo pateikta sintezė, bet, tiesą sakant, man tai atrodo gerai - dalykas, kurio tikrai nesuprantu, yra tai, kad Hamiltono vaizdo įrašo pabaigoje jis sako - "po to, kai rxn mišinys sėdėjo iki galo, jūs naudojate PH manipuliaciją anagolous, kai tai darote iš augalinės medžiagos.
Taigi, kadangi vietoje standartinio NaBH4 naudojamas STAB, pagamintas vietoje prieš pat rxn, o ne standartinis NaBH4, jis, manyčiau, jau bus rūgštus (nes STAB gamybai naudojama ledinė acto rūgštis), bet jei ne - ar tiesiogine prasme rūgštims ir šarmams reikia naudoti tuos pačius dalykus, kurie būtų naudojami MHRB ekstrakcijai (5 % baltasis actas + NaOH)?
Antra, darau prielaidą, kad neeksstrahuotumėte naudodami benziną, nes jis yra žemos kokybės naftos produktas, o ne ką nors panašaus į chloroformą ar DCM? Taip pat turiu galimybę naudotis dietil- eteriu, bet nesu tikras, ar jis yra tinkamo poliškumo. O taip, dar vienas klausimas apie šią sintezę - kodėl norint "išgauti" DMT iš šio RM reikia manipuliuoti PH, o antrojoje sintezėje to daryti nesakoma? - atrodo, kad šioje sintezėje lengviau x'stalise nei antrojoje.
Esu tikrai girdėjęs apie žmones, kurie kristalizavo iš verdančio heksano, kaip minima antrojoje sintezėje, kurią radau.

Gerai, taigi dėl šio - taip, aš žinau, kad jis atėjo iš Reddit ir nėra geriausias šaltinis - sakau, kad, kaip ir dauguma Reddit dalykų, yra realus ir tikėtina, kad dirbs, o kai jūs gilinatės į šią temą, kai kurie dalykai atrodo parašyti žmonių, kurie iš tikrųjų supranta šią temą, o kiti tiesiog rašo nesąmones. Šis atrodo gerai ir nėra toks skirtingas nuo pirmojo, viskas turi būti atliekama <= 0 laipsnių c - tas pats, kaip ir kitas.
Be to, naudojama daug tų pačių reagentų; triptaminas, formaldehidas ir natrio borohidridas yra trys standartinės molekulės, kurias žmonės naudojo tretiniams triptaminams gaminti.
Skirtumas tas, kad, mano manymu, NaBH4 nėra toks "stiprus" reduktorius kaip STAB, nes reikia atlikti dvi atskiras redukcijas, pridedant daugiau boro, kad antrosios sintezės metu NMT taptų DMT. Be to, jis nenaudoja PH manipuliacijų, kad pabandytų jį kristalizuoti, o vietoj to iš pradžių išvalo jį kaip aliejų ir tada jis (ji) kristalizuoja iš verdančio heksano.
Spėju, kad žmonėms sunku susigaudyti, jei jie nematė nė vieno iš sintezatorių, todėl čia yra nuoroda į Hamiltono sintezatorių (nuėjau į pootube nustatymus ir sulėtinau iki pusės greičio, manau) Hamiltono būdu .
Tada reikia nuorodos į antrąją sintezę, kuri yra čia: Reddit's Way.
Tikrai tikiuosi, kad galite man padėti, kad būčiau sąžiningas, nes esu šiek tiek sutrikęs....
O ir dar - iv matė, kad jei formaldehidą pakeisite acetaldehidu, tai iš esmės susidarys DET... nors esu beveik tikras, kad jis tiesiog parašė, kad tam reikia naudoti NaBH4 - savo 5-meo-DMT sintezei jis taip pat naudoja tik NaBH4, todėl manau, kad tai yra jo pageidaujama chemija, o ne STAB, bet vėlgi, beprotiškas chemikas sako, kad stab yra geresnis karbonilams.
Man netrūksta triptamino VISIŠKAI, matydamas, kad esate beveik priverstas pirkti en-mass iš Kinijos - arba dekarbinti jį pats iš triptofano, bet tai siaubingas rxn daryti ir geriau tai atlikti inertinėje atmosferoje arba vakuume, kad sumažėtų virimo temperatūra. Bet kokiu atveju aš atsisakiau šio projekto - tai nėra idealus pirmasis rxn užbaigti!
Antrasis RXN metodas man patinka tuo, kad jis nenaudoja mano labai ribotų DCE ir ledinės acto rūgšties atsargų. Akivaizdu, kad triptaminas yra gana sunki molekulė, todėl tai reiškia, kad galiausiai sunaudojama daugiau tirpiklių ir rūgščių - arba, manau, turėčiau sakyti, kad jis naudoja sunkiau gaunamus tirpiklius ir rūgštis nei antrasis metodas.
Tiesą sakant, pirmiausia ketinu išbandyti antrąjį metodą. Galiu grįžti į Rhodium ir pažiūrėti, ką apie tai sako sintezatoriai, nes jau seniai ten nesilankiau - tikrai ne nuo to laiko, kai turėjau tryptamino.

Jei kas nors gali išaiškinti pažodžiui bet kurį iš šių klausimų, būčiau nepaprastai dėkingas. Rytoj laukiu pinigų, kad galėčiau nusipirkti daugiau bevandenio metanolio ir greičiausiai nusipirksiu sauso ledo (turiu daug acetono), kuris turėtų palaikyti malonų šaltį.

Man tik atrodo logiška, kad jūs pakeisite PH, kad galėtumėte manipuliuoti produktu, šiek tiek jį išvalyti ir leisti jam sustingti. Tuomet rex....ir tikriausiai vėl rex, atsižvelgiant į tai, kad greičiausiai darysiu arba poodines injekcijas, arba, jei pavyks gauti lašelinę / vaistų infuzijos aparatą, galėsiu važiuoti ant bangų ir šiek tiek geriau tyrinėti DMT peizažą ir galbūt galėsiu šiek tiek daugiau prisiminti....

Be to, žinau, kad šiame įraše yra daug - jei asmeniškai atlikote šį RXN, ar galėtumėte galbūt pasisakyti ir pranešti, kokiu metodu tai darėte? Aš nesiekiu melžti pinigų karvę čia - tai tiesiogine prasme mano mokymosi, taip pat galbūt mano asmeniniam naudojimui. Vakar girdėjau, kad Hamiltono podkaste Ispanijoje yra įmonė, kuri ištirs alkaloidų kiekį organinėse medžiagose, taip pat atliks GCMS bet kokiam jūsų atsiųstam mėginiui....labai įdomūs dalykai - tikriausiai tai gerokai viršija mano biudžetą, bet pamatysime!
Juokinga, kad triptaminas kvepia kaip DMT. Toks plastmasės tipo kvapas - nenoriu patikrinti, ar skonis toks pat, kai įkvepiate, nors!!!
Kalbant rimčiau - nors aš galiu negauti jį išbandyti profesionaliai, aš būsiu padaryti TLC įsitikinti, kad RXN yra pilnas - bėda yra mano stiklo plokštelės yra MASSIVE. Ar galėčiau gauti stiklo pjaustytuvą ir silikonu apipurkštas plokšteles nuo 20 cm x 10 cm sumažinti iki 10 cm x 5 cm. Tada turėčiau 5 daug mažesnes plokšteles, kurios iš tikrųjų tilptų į mano turimą stiklinę, o ne pirkti didžiulę stiklinę, kad galėčiau atlikti TLC...
Be to, stebėdamas Hamiltono 5-meo-DMT sintezę, kurią jis atlieka Meksikoje, pastebėjau, kad dėl tos pačios priežasties jis naudojo popieriaus TLC, o jo popieriaus gabaliukai yra maždaug tokio pat dydžio, kaip ir aš, nes aš užfiksuočiau taškus ir nulaužčiau stiklą. Man tik įdomu, kaip jis gali išsisukti naudodamas popierių TLC, kai visi kiti, su kuriais kalbėjau, sako, kad turėtumėte naudoti stiklo plokšteles, išpurkštas silikonu - aš tiesiog nežiūrėjau į dydį! Turiu juodą šviesą minėtam naudojimui, bet jei galiu išsisukti naudodamas kokį nors popierinį TLC, tai bus lengviau.
Ačiū iš anksto - atsiprašau, kad šis pranešimas yra šiek tiek is chaoso išblaškytas!
Tikiuosi, kad galite padėti bent kažką!
RR
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Atsiprašau, dar vienas dalykas, aš turiu šūdą toną medžiagos (triptamino), kurią Buvo finansiškai prasminga pirkti - matydamas, kad dauguma vietų, kuriose parduodama mažiau, buvo panašios kainos.
Aš taip pat esu aistringas fotografas / kinematografas, todėl, kai tik teisingai suprasiu sintezę, mielai padarysiu DMT, taip pat DET sintezės vaizdo įrašus, jei tai padėtų žmonėms ateityje.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
"Ponas Reditas", tai ji, Norolinda. Tiesiog darykite tiksliai taip, kaip ji, ir jums pavyks. Galbūt galite trumpiau palaukti tarp papildymų, pakartoti iš karto, kai temperatūra pakankamai nukris. Nežinau, kiek žema yra pakankamai. 0C ar šiek tiek žemesnė turėtų būti gerai, galite pabandyti -5C ar -10C ir pranešti apie gautą derlių. Taip pat galite atlikti 6 arba 8 papildymus vietoj 4, bet mažesniais kiekiais, taigi iš viso tas pats kiekis, bet daugiau dalių. Tačiau net jei nieko nekeičiate, procedūra yra tinkama.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, tai nuostabu! Pagaliau atsirado kas nors, kas iš tikrųjų iš pirmų lūpų atliko sintezę!
Man arba sunku rasti konkrečios informacijos, nes tai būdas, kuriuo jie užsidirba pragyvenimui, ir taip VISIŠKAI PRIEŠ chemijos dvasią, sėdi ant savo žinių ir dalijasi jomis tik už grynuosius pinigus, arba jei juos tikrai pažįsti.
Ar galiu paklausti, kur paprastai žmonės randa savo sintezių, nes gėdinga, kad dažniausiai tai būna (nebent kur nors šioje svetainėje) "YouTube", patentai arba tiesiog "Google" paieškos ir knaisiojimasis ten.... dažniausiai be didelės sėkmės. Arba Reddit! Bandau patikrinti, ar keli žmonės naudoja tą patį metodą (pavyzdžiui, "YouTube", aš įsitikinsiu, kad keli žmonės daro tą patį dalyką - pavyzdžiui, neseniai turėjau pagaminti natrio etilsulfatą ir ten buvo puikus vaizdo įrašas, bet turėjau tiesiog trigubai patikrinti, ar jį naudoja keli žmonės.
Gerai, gerai, aš apskaičiuosiu savo kiekius (g) iš minėto DMT sintezatoriaus ir imsiuosi darbo... Vandens vonią turėsiu pakeisti mantija (ji yra su PTFE apsaugotu temperatūros zondu), o rotovapą - distiliavimu - tikriausiai kuo didesniu vakuumu, kurį galiu gauti iš aspiratoriaus, kurį ketinu nusipirkti. Ir sausas ledas bei heksanas - tikiuosi, kad heksano čia galima palyginti lengvai nusipirkti.
Manau, kad tai bus gerai, tik daugiau darbo? Manau, kad galėčiau pasidaryti vandens vonią, bet tai būtų tik puodas su vandeniu ant kaitlentės. Aš pranešiu apie savo išvadas, be abejo, kad aš jį fuck up jį kartą ar du, bet tikiuosi, kad ne - aš esu viduryje užrašyti jį ir rašyti savo pastabas, supaprastinti rašymo ir išdėstyti į žingsnius, kiek įmanoma. Vis dėlto džiaugiuosi, kad tai veikia - ar kada nors bandėte buvusį metodą?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O, gerai, ką tik nusipirkau vandens vonią, nes ji buvo super pigi iš Kinijos. Tai tik reiškia, kad galiu ją įkišti ir pamiršti - yup, aš tinginys!
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ne, STAB būdo nebandžiau, nes neva jis neveikia su meksaminu.

Kai kurie žmonės pirmenybę teikė cianoborohidridui, kaip šis vaikinas: https: //www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15189

Štai geriausia DMT tema The Vespiary: https: //www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=16470.0

Čia pateikiama išsami informacija apie Hamiltono sintezę: https: //1lib.sk/book/18611424/2746f...lic-toad-of-the-sonoran-desert-synthesis.html

Taip pat yra šiek tiek triptaminų chemijos ir rusiškoje svetainėje Hyperlab.

Jums nereikia rotovapo, užtenka paprastos distiliacijos. Jums nereikia vakuumo. Nereikia sauso ledo, užtenka paprasto susmulkinto ledo ir ant jo lašinamo sūraus vandens. Nereikia heksano, tiesą sakant, nereikia heksano, nes jis neurotoksiškas taip, kaip, pavyzdžiui, heptanas. Galite naudoti heptaną, heksaną arba bet kokį jų mišinį bet kokiomis proporcijomis. Pasirinktinai pridedant dietileterio, santykiu 1:9.

Norėčiau jums labiau padėti, bet jūs daug rašote ir nesu tikras, ko tiksliai klausiate.

Kokią vandens vonią nusipirkote ir kodėl?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O, tai gerai, aš vis tiek turiu dietilo eterį, taigi puiku, laukiau, kada jį panaudosiu lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tiesiog paprasta vandens vonia su laikmačiu ir PID kaitinama. Ji kainavo 40 JAV dolerių, tad pagalvojau, kodėl gi ne - nebūtinai tam ji skirta. Iki to laiko, kol ji atkeliaus, būsiu ją išbandęs kelis kartus, tai žinau. Taip pat nusipirkau vakuuminį aspiratorių ir dar keletą boro maišymo lazdelių - kurva, visada skamba taip neprofesionaliai, nes negaliu prisiminti, kaip vadinasi paprasti dalykai. Anksčiau turėjau minčių, nes man reikėjo ąsočio ir vis ieškojau skirtingų kolbų! Prireikė daug laiko, kad suprasčiau, jog tai, žinoma, yra ąsotis. Man tiesiog aptemsta protas, nes baigiu dvidešimt metų trukusį įprotį vartoti benzo. Taigi mano galva sujaukta ir visa priežastis, dėl kurios turėjau pasitikėjimo pradėti šį labai brangų bandymą, nes aš nenoriu tik gaminti DMT. Tiesą sakant, aš iš tikrųjų noriu sutelkti dėmesį į fenetilaminus, bet šiuo metu neturiu nuorodos į man reikalingą nitrometaną ir nitrometaną.
ar galima atskirti pirmąjį nuo to RC kuro? Kai kurie žmonės sako, kad taip kai kurie ne
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Dabar perskaityti tai iš naujo yra gana įdomu.
Taigi aš išbandžiau sintaksę. Iš esmės gavau tamsiai geltoną/žalsvą aliejų ir man labai sunku iš naujo išgauti iš verdančio heptano - jis tiesiog nesimaišo.
Tai padariau vakar, nors, tiesa, aliejus, kurį gavau per sintezę, prastovėjo apie savaitę, nes neturėjau heptano ir užtruko ilgiau, nei tikėjausi.

Ar turite kokių nors patarimų dėl galutinio re-x?

Bandžiau užšaldyti nusodintą aliejų, nes ten nebuvo parašyta, kaip iš heptano atlikti reeksą, ir pastebėjau, kad jis drumstas, kai buvo paimtas šalta pipete.
Gėdingai mažai kristalų, bet tai man priminė daugybę ekstrakcijų iš MHRB.
Pabandysiu įpilti šiek tiek dietilo eterio ir pažiūrėsiu, ar gausiu geresnių rezultatų, o jei ne, turėsiu išgarinti heptaną.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gali būti, kad leidau jam per daug sušilti, nes kvailai pridėjau visą formaldehidą (kiekvienam pridėjimui) iš karto, o jei sąžiningai, galėjau sulėtinti ir NaBH4 pridėjimą.
Manau, kad dabar, kai jau turiu viską (erzina, kad išskyrus vakuuminį eksikatorių), dar kartą išbandysiu sintezatorių.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Jis neperkaista pridėjus formaldehido. Klaida yra anksčiau, tiesiog pradėjote nepakankamai vėsiai. Tada taip pat užtikrinkite, kad labai gerai sumaišėte ir pridėjote borohidrido, kad įmaišytumėte borohidrido miltelių, o ne didelių jo gumulėlių / akmenų. Padėkite jį ant popieriaus ant ko nors ir susmulkinkite mentele, kad patektų tik milteliai ir maišymas būtų stiprus. Vienintelė klaida - nepakankamai šalta prieš pridedant formaldehido. Rekomenduojama -20C. Nuo -10C iki -5C dar tinka, jei kiekis nėra didelis. 50% išeiga garantuota net ir su šūdinu paruošimu. Būtinai išgarinkite kuo daugiau metanolio prieš pradėdami ruošti. Taip pat pradedu manyti, kad etilacetatas yra geresnis paruošimas nei DCM.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Geltonai oranžinis-raudonas-raudonas aliejus yra geras. Taip, šį šūdą sunku ištirpinti, naudokite daugiau heptano ir tada atvėsinkite, nereikia išgarinti.
Nėra problemų įpilant visą formaldehidą iš karto. Tiesiog pakartokite tai dar kartą, iš karto ekstrahuokite naudodami daugiau heptano ir, manau, viskas bus gerai.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Nes iš reakcijos mišinio jį išskyrėte naudodami ką? DCM? Chloroformą? Etilo acetatą?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Iš DCM distiliuojant DCM aliejus gaunamas šiek tiek oranžinis.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
ar kas nors jau pasiruošęs kurti vaizdo įrašą?
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
sintezė iš https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15189.new#new

Ei, vaikinai, keliems žmonėms buvo įdomu, kaip RP pagamino savo sintetinį DMT, taigi štai jums. Mėgaukitės!

Tai skirta 50 g reakcijai, mastelėkite pagal poreikį.

1) Ištirpinkite 50 g triptamino maždaug 1 L metanolio 2 L kolboje su apvaliu dugnu ir maišykite, kol medžiaga ištirps. Galima naudoti viršutinę maišyklę arba maišymo lėkštę / maišymo strypą. Viršutinė maišyklė yra geresnis variantas, tačiau maišymo plokštelė su maišymo strypu veikia puikiai. Priklausomai nuo to, kokie smulkūs yra jūsų triptamino milteliai, gali tekti kurį laiką sonikuoti arba maišyti.
2) Uždėkite piltuvėlį ant 2 l kolbos su apvaliu dugnu viršaus ir lėtai maišydami mentele įpilkite 42 g natrio cianoborohidrido.
3) Įstatykite apvalaus dugno kolbą į koncentruotą druskos ir ledo vandens vonią su daug ledo (tikrai nenorite, kad ledas ištirptų anksčiau laiko).
4) Lėtai įpilkite 90 ml acto rūgšties (ledinės). Įpilkite lėtai rankiniu būdu arba viršuje pastatykite pridėtinį piltuvėlį / atskiriamąjį piltuvėlį (su žiediniu spaustuku ar kitu MacGyverio įtaisu). Turėtų užtrukti apie 10 minučių.
5) Dabar, įsitikinę, kad viskas yra tirpale, o tirpalas šaltas, ir labai gerai išmaišę (nenorime karštų taškų), į 65 ml 37 % formaldehido įpilkite 65 ml metanolio, išmaišykite, tada lašais pilkite į maišomą tirpalą. Įsitikinkite, kad maišote lėtai, lėtai, lėtai. Pridėjimas turėtų užtrukti mažiausiai apie valandą. Tai būtinai reikėtų daryti su pridavimo piltuvėliu arba atskiriamuoju piltuvėliu. Jie yra pigūs ir verti to.
a. Šiame etape atsiranda priemaišų, jei viskas nebus atvėsinta ir kontroliuojama.
6) Formaldehido pridavimo metu stebėkite ledo vonelę ir kai joje pradės būti daugiau vandens ir mažiau ledo (su padoria paklaida), pakeiskite ją ir iš naujo užkaitinkite. Patogu tiesiog turėti po ranka 4 l butelį prisotinto NaCl tirpalo (vanduo + druska, kol ant dugno liks neištirpusios druskos). Vietinėje maisto prekių parduotuvėje už 1 JAV dolerį nusipirkite keletą tokių didelių Mortono druskos daiktų.
7) Kai bus įpiltas visas formaldehidas, toliau maišykite ledo vonelėje dar 1 valandą, tada leiskite reakcijai sušilti iki kambario temperatūros.
8)
Kambario temperatūroje maišykite 5 valandas.
9) Reakcija bus baigta, dabar laikas atlikti darbą.
10) Naudodami rotovapą arba kokį nors Makgyverio tipo garinimo įrenginį (turi būti vakuume, ne aukštesnėje kaip 40C temperatūroje, gerai, kad sukasi), išgarinkite apie 600-800 ml metanolio. Šį etapą reikia gerai išmėginti, nes nenorite, kad įpylus bazės viskas nusėstų, kitaip gali užsikimšti atskiriamojo piltuvėlio uždaromasis čiaupas.
11) Paruoškite 50 % kalio karbonato tirpalo (vandenyje) ir atvėsinkite jį ant ledo vonelės. Pamažu įpilkite jį į tirpalą skiriamajame piltuvėlyje (2 l sep. piltuvėlis). Tikriausiai apie 200-400 ml. Įpilkite 200-300 ml chloroformo (galite naudoti dichlormetaną, bet rizikuojate ciklizacija). Naudodami pH popieriaus lapelį įsitikinkite, kad tirpalas yra bazinis, jei jis vis dar rūgštus arba neutralus, įpilkite daugiau kalio karbonato tirpalo.
12) Sukratykite, bet saugokitės dujų kaupimosi, būtinai išsiurbkite sep. piltuvėlį išleisdami ventiliaciją. Įpilkite šiek tiek koncentruoto sūraus vandens (50 ml), kad pagreitintumėte atskyrimą.
13)Pasilikite apatinį organinį sluoksnį, chloroformą (produktą), tada vandeninį (viršutinį sluoksnį) vėl ekstrahuokite dar 200-300 ml chloroformo. Įpilkite į kitą chloroformo porciją ir laikykite šone.
14)Dar kartą pakartokite, iš viso apie 1 l chloroforminio ekstrakto.
15)Sujunkite chloroforminius ekstraktus ir vieną kartą nuplaukite 200 mL koncentruoto kalio karbonato (prieš įpilant atšaldyto ledo vonelėje).
16) Dabar chloroformo ekstraktą 3 kartus perplaukite koncentruotu druskos vandens tirpalu.
17) Garinkite chloroformą tol, kol niekas nebeišgaruoja. Šį veiksmą atlikite mieste, vandens vonią pašildykite iki maždaug 60 ar 70, kai chloroformas beveik nebeišsiskiria, ir palikite valandą ar dvi veikti visiškame vakuume.
18) Išimkite kolbą su apvaliu dugnu iš rotovapo ir leiskite atvėsti iki kambario temperatūros.
19) Vienas šaunus dalykas šiame etape yra tai, kad šviesiai gintarinį aliejų galite maišyti apie 2-5 minutes, ir jis staiga taps kietas. Jei jį paliksite ramybėje, jis pamažu kristalizuosis pats, tačiau smagu jį papurtyti ir stebėti, kaip jis visas iš karto kristalizuojasi.
20) Valymas: Yra keli būdai, kaip toliau gryninti medžiagą: pakartotinai kristalizuojant arba taikant kolonėlinę chromatografiją, arba ir vienu, ir kitu būdu. Jei turite galimybę naudotis HPLC, patikrinkite savo medžiagos grynumą ir nuspręskite, ką čia norite daryti.
21) Štai ir viskas, žmonės. Eikite ir gaukite!


Kai jau turite tai nusistatę, visą reakciją nuo žaliavos iki produkto galite atlikti maždaug per 8 valandas, su 5 valandomis prastovos. Jei turite HPLC, dar greičiau, nes galėsite stebėti proceso eigą...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gerai, vaikinai, aš grįžau. Atsiprašau, kad dingau. Visi, kurie su manimi kalbėjosi, žino, kad išgyvenu SAVAITGALĮ pasitraukimą!!!
Gerai, kad aš atspėjau, kad galutinis geltonas aliejus yra geras ir man pavyko užšaldyti kai kuriuos kristalus iš jo kartą ir net išdžiovinti re-x'd skaidrų aliejų, kad aš galų gale su dugnu išdžiovinti vakuuminiame eksikatoriuje kartą ir jis yra AKTYVUS! Haha
Pamiršau, koks intensyvus gali būti DMT! Man tai patinka!
Bet kokiu atveju tai pasakyta - jis iš šviesaus skaidraus aliejaus pereina į baltą ir geltoną, o dabar yra tarsi raudonos spalvos arba bent jau jo dalys. Tai keista.
Tikriausiai dar kartą jį peroksiduosiu su kažkuo kitu, gal paprastu etanoliu? arba net pabandysiu tiesiog nuplauti šaltu tirpikliu?
Tačiau, jei peroksidavau iš heptano, tai jei peroksiduosiu iš heptano, ar ten vis dar bus tas pats šūdas?
Todėl galvoju apie alkoholį...
Ar tiesiog gerai išpurkšti šaltu heptanu?
Jaučiu, kad buvo taip sunku paversti kietą, nenoriu su tuo susipykti!!!

Manau, kad gal reikia A/B ir defat.
Kartą bandžiau su 7 % acto rūgštimi, naudodamas heksaną kaip defatavimo priemonę, bet atrodė, kad defatavimas nelabai ką padarė.

Šiuo metu seku MiPT redukcinę aminizaciją, naudojant acetoną ir formaldehidą, po to redukuojant NaBH4, kaip nurodyta DMT sintezatoriuje, ir tai yra gana gudrus būdas, kaip jie atlieka apdorojimą, jie sūdo tiesiai iš galutinės acetono ekstrakcijos po defatavimo ksilenu.
Manau, kad gal tiesiog pasirinkau netinkamą defatavimo agentą.....

Aš tai išsiaiškinsiu ir labai daug sužinosiu!!
Mane šiek tiek blaško noras nusipirkti 40 % nitrometano ir DCM mišinį, kad jį būtų galima atskirti ir naudoti kaip bet kurį iš jų skirtingiems tikslams.
Negaliu rasti 100 % nitrometano, kur gyvenu, ir, atsižvelgiant į tai, kad jį reikia gabenti, jis negali būti didesnis nei 40 % nitrometano, bet galiu kontroliuoti tirpiklį, kuriame jis ištirpintas, ir visiškai prasminga naudoti DCM!
Žinau, kad man reikės daugiau, nei šiuo metu esu užsisakęs, bet bent jau žinau, kad tai tik DCM ir nitro-m. Bandžiau atskirti tą raudonąjį nitro kurą ir fui. Jis smirdi ir blogai atsiskiria.
Gaunasi daug 9 % nitro/metanolio, bet beveik nėra nitro, jei apskritai yra, bet, laimei, radau bent šiek tiek geresnį variantą!
Galų gale gavau šiek tiek 2,5-dimetoksibenzaldehido, taigi taip. Nenoriu jo švaistyti!

Dėkoju jums už visas pastabas - pasieksiu savo. Žinau, kad dabar man NEREIKIA. rotacinio garintuvo, bet DĖMESIO, būtų malonu!!

Ar galiu paklausti, ar kas nors turi diafragminį siurblį rotovapui? Kiek jie garsūs, palyginti su vienpakopiu rotaciniu siurbliu?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O ir turiu filmų kūrimo patirties....

NORIU tai padaryti, bet kartu - noriu, kad tai būtų teisinga....prekė, kurią gavau, kaip minėjau, turi visus raudonus gabaliukus, nes ji paseno (per kelias dienas, o ne savaites), taip pat noriu, kad ji būtų prieinama - taigi ne rotapas ar kas nors, kas kristalizuotųsi kambario temperatūroje...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kalbant apie šį sintezatorių, atsižvelgiant į tai, kad produkto gabaliukai tampa raudoni, ar nebūtų prasminga, užuot iš karto pridėjus KOH tirpalą, pridėti jį į 5-7 % acto rūgšties tirpalą - protonuoti DMT, tada defatinti jį, na, bet kuo, kas tinka, galbūt ksilenu (heksanas man netiko), ir tada jį nupurkšti, o tada pereiti prie bazės ir ekstrahuoti su DCM?
Tada pakartotinai ekstrahuoti iš heptano? Galiausiai į šaldiklį, nes negaliu ilgai dirbti su neigiamu slėgiu, nes jis garsus!

Aliejus, kurį galiausiai gaunu po pakartotinio išlydžio, tikrai erzina ir sudaro didžiąją dalį produkto.

Arba tai, kas išdėstyta pirmiau, arba, manau, kad galėčiau iš naujo išpilstyti TĄ aliejų kuo nors kitu, pavyzdžiui, alkoholiu? Nežinau, man tiesiog atrodo, kad per "apdorojimą" nedaug kas daroma, kad būtų atsikratyta bet kokio šūdo, dėl kurio mano DMT per kelias dienas tampa raudonas ir trunka fucking amžius, kol sukietėja lipnumas, kuris nenori "sustingti" - turi būti lengvesnis būdas lol

Dabar aš nesu chemijos ekspertas, bet aš kai kuriuos paprastus principus lol

Aš taip pat turiu daug tryptamino, kurį reikia arba sudeginti, arba sėkmingai, bet daugiau jokių didesnių eksperimentų, kol dabar negaliu išspręsti mažais mastais. Tai beprasmiška... Man reikia tiksliai išsiaiškinti, kiek heptano žmonės sako, kai sako LOTS. Aš naudoju tikriausiai 20-40 kartų daugiau heptano, nei yra aliejaus, iš kurio galima reeksportuoti.

Be to, man neaišku, ar aš turiu šildyti aliejų su heptanu iš šalto, ar verdantį heptaną supilti į aliejų, o tada pradėti kaitinti ir maišyti atskiroje stiklinėje?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ką reikia defatuoti? Riebalų nėra, nes tai nėra augalinis ekstraktas. Arba jūs atliekate reakciją nešvariame puode, kuriame liko šiek tiek kepimo aliejaus?

Sakote, kad jis darosi raudonas, tai normalu, jei paliekate jį atvirame ore.

Ekstrahuojate su DCM, tada DCM kiek įmanoma išgarinate. Tada į tą pačią kolbą įpilama nemažai naftos/heptano, viskas daroma maišant, tiek išgarinant DCM, tiek pridedant rekristalizuojamąjį tirpiklį.

Dabar karštoje naftoje yra kažkoks šlamštas, kuris nenori ištirpti, arba filtruokite tą šlamštą, arba atsargiai išpilkite naftą, kad neišpilstytumėte to šlamšto kartu su skysčiu.

Kai šią medžiagą ištraukėte ir supylėte į stiklinę, tada užšaldžius nusėdo visa medžiaga, o dugne liko šiek tiek geltonos ar baltos spalvos aliejaus, galite naudoti haką. Išpilkite panaudotą naftą į švarų butelį. Paimkite savo indą, dabar jau be naftos, ir leiskite jam šiek tiek išdžiūti. Išskobkite jį ir viską perkelkite į naują ąsotį, maišydami kaitinkite tą ąsotį, kol pradėsite jausti dmt kvapą, didžioji dalis likusio tirpiklio per tą trumpą laiką išgaruos. Šį karštą DMT skystį galite supilti į dar vieną stiklinį indą, atvėsęs jis virs baltu arba šiek tiek geltonu vašku, atvėsusį galite nukošti ir aštriu peiliuku pasigaminti smulkių miltelių.

Miltelius supakuokite į sandarų maišelį, kad jie nepajuoduotų.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gerai, taip, visa tai turi prasmę.
Turiu omenyje, kad esu girdėjęs, jog jie kalbėjo apie defatinimą ruošiant šią reakciją - pagalvojau, kad tai keista, bet kartu Hamiltonas apskritai žino, apie ką kalba - kaip ir jo svečiai.
Tai keista - gal jis (savamokslis chemikas, iš kurio buvo imamas interviu) neturėjo omenyje defatavimo ir neteisingai suprato terminą (tai buvo savamokslis chemikas, bet jis patikrino sintezes, apie kurias kalbėjo, ir jis nebuvo kvailys).

Bet kokiu atveju, tai yra gana genialus įsilaužimas, apie kurį nebūčiau pagalvojęs! Taigi, ar šis skaidrus aliejus, kuris liko apačioje, yra tiesiog DMT su heptano pėdsakais, kurių negaliu iš jo išgauti?

Be to, supratau - kodėl, po velnių, tai darau tokioje masiškai per didelėje RB su daug vietos, paliktos orui?...ne idealu, kaip suprantu.

Be to, NESUPRASTAI supratau, kad reikia nuolat maišyti beveik nuo to momento, kai išgaunamas geltonas "gumulas" su DCM - tai galėjo turėti įtakos.

Ir dar vienas dalykas - labai džiaugiuosi, kad pasakėte "naptha/heptanas", nes heptanas šioje šalyje yra gana brangus (nežinau, ar dėl to, kad galėjau rasti tik n-heptano, ar tai neturi jokios reikšmės), bet šviežio, išdžiovinto "naptha" yra daug. Suprantu, kad tai ne tas pats - nesupraskite klaidingai, tačiau mane guodžia žinojimas, kad prireikus vis tiek galiu jį naudoti.

Gerai, taigi daug ką reikia nuveikti! Ačiū už patarimus, rimtai.

MiPT sintezė buvo nesėkminga - na, geriau sakant, paruošimas buvo nesėkmingas, bet aš kvailai bandžiau tai daryti vėlai vakare, kai tikrai negalvojau aiškiai, bet tuo pačiu metu žinojau, kad šiandien pas mane ateis santechnikas, haha.
Manau, laikykimės vieno dalyko vienu metu!

Ar NIEKAS KARTU susiduria su tokiais STUPID scenarijais? Tai tikriausiai tik aš ir mano blogas planavimas ir sujauktas gyvenimo valdymas....
Nesupraskite manęs neteisingai, aš NIEKADA NIEKAM neleisčiau pamatyti stiklo dirbinių ar kitų daiktų, kurių negaliu sudėti prie savo tapybos reikmenų, tiesiog nuolat reikia išimti, sudėti, išimti ir t. t. ir t. t. - netrukus persikraustysiu į didesnį būstą, todėl galbūt net turėsiu vietos nuolatinei laboratorijai!
Bet kokiu atveju, tai tik žvilgsnis į mano gyvenimo kvailumą! Štai kodėl man reikia DMT ir kitų psichodelikų, nes kiekvieną kartą, kai tik juos išbraukdavau iš sąrašo, kai benzodiazepinai ir opiatai jau buvo išbraukti iš sąrašo, man tai tiesiog nepadėdavo.

Aš buvau kai kurie iš labiausiai žiaurus abstinencijos ateina iš šių benzo ir dalis tos kelionės, kai aš naudojau psichodelikos ir dalis, kai aš ne, yra drastiškai skiriasi. Tai labiau susiję su jausmu, kad man atrodo, jog tai kažkaip atstato mano smegenis - ypač ilgesnės kelionės, atrodo, kad jos turi daug ilgesnį poskonį, bet yra kažkas apie DMT ir pasaulius, į kuriuos jis mane nukelia...

Tikriausiai man liko apie 450 g triptamino ir aš dirbsiu kur kas mažesniu mastu, kol galėsiu tai geriau suprasti... taigi daug laiko tobulėjimui! lol!

Tiesą sakant, norėjau jūsų kažko paklausti apie tai, kada vartojate n,n-DMT. Kažkas man sakė, oi, man rūkymas neatrodo toks puikus, ir apibūdino, kad sėdi atmerktomis akimis.
Kiekvieną kartą, kai rūkau DMT, blogos kelionės būdavo tada, kai pamiršdavau užmerkti akis ir tiesiog nematydavau arba man atrodydavo, kad matau, kaip mano rankos tarsi virsta šaknimis, ir tai labai neramina, bet pastebėjau, kad kai tik užmerkiu akis, viskas būna kur kas mažiau painu ir baisu, nes noriu geresnio žodžio. Tiesiog įdomu sužinoti jūsų visų patirtį!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ką tik supratau, kad turėjau pasakyti, jog nežinau, kaip kvepia DMT ha
🤥
Tiesą sakant, tai pirmiausia pastebėjau apie triptaminą - panašus plastmasės kvapas.
Ar 5-meo-t arba 5-meo-DMT irgi kvepia ir turi šūdiną skonį? Iv rūkiau 5-MEO-DMT dar tada, kai mano pirmasis RC pardavėjas (kuris iš esmės pardavinėjo tik shulgins produktus) iš Kanados, bet tai buvo turbūt kokie 2005 m. ar kažkas panašaus? Tikrai negaliu prisiminti - nepamenu, kad jis būtų buvęs beprotiškai vizualus kaip DMT, tai 100 % tikra. Tai buvo prieš tai, kai sužinojau, kad jį galima tiesiog išgauti. lol
 
Top