DMT ir kitų triptaminų sintezės klausimai....prašome padėti...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kalbant apie šį sintezatorių, atsižvelgiant į tai, kad produkto gabaliukai tampa raudoni, ar nebūtų prasminga, užuot iš karto pridėjus KOH tirpalą, pridėti jį į 5-7 % acto rūgšties tirpalą - protonuoti DMT, tada defatinti jį, na, bet kuo, kas tinka, galbūt ksilenu (heksanas man netiko), ir tada jį nupurkšti, o tada pereiti prie bazės ir ekstrahuoti su DCM?
Tada pakartotinai ekstrahuoti iš heptano? Galiausiai į šaldiklį, nes negaliu ilgai dirbti su neigiamu slėgiu, nes jis garsus!

Aliejus, kurį galiausiai gaunu po pakartotinio išlydžio, tikrai erzina ir sudaro didžiąją dalį produkto.

Arba tai, kas išdėstyta pirmiau, arba, manau, kad galėčiau iš naujo išpilstyti TĄ aliejų kuo nors kitu, pavyzdžiui, alkoholiu? Nežinau, man tiesiog atrodo, kad per "apdorojimą" nedaug kas daroma, kad būtų atsikratyta bet kokio šūdo, dėl kurio mano DMT per kelias dienas tampa raudonas ir trunka fucking amžius, kol sukietėja lipnumas, kuris nenori "sustingti" - turi būti lengvesnis būdas lol

Dabar aš nesu chemijos ekspertas, bet aš kai kuriuos paprastus principus lol

Aš taip pat turiu daug tryptamino, kurį reikia arba sudeginti, arba sėkmingai, bet daugiau jokių didesnių eksperimentų, kol dabar negaliu išspręsti mažais mastais. Tai beprasmiška... Man reikia tiksliai išsiaiškinti, kiek heptano žmonės sako, kai sako LOTS. Aš naudoju tikriausiai 20-40 kartų daugiau heptano, nei yra aliejaus, iš kurio galima reeksportuoti.

Be to, man neaišku, ar aš turiu šildyti aliejų su heptanu iš šalto, ar verdantį heptaną supilti į aliejų, o tada pradėti kaitinti ir maišyti atskiroje stiklinėje?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ką reikia defatuoti? Riebalų nėra, nes tai nėra augalinis ekstraktas. Arba jūs atliekate reakciją nešvariame puode, kuriame liko šiek tiek kepimo aliejaus?

Sakote, kad jis darosi raudonas, tai normalu, jei paliekate jį atvirame ore.

Ekstrahuojate su DCM, tada DCM kiek įmanoma išgarinate. Tada į tą pačią kolbą įpilama nemažai naftos/heptano, viskas daroma maišant, tiek išgarinant DCM, tiek pridedant rekristalizuojamąjį tirpiklį.

Dabar karštoje naftoje yra kažkoks šlamštas, kuris nenori ištirpti, arba filtruokite tą šlamštą, arba atsargiai išpilkite naftą, kad neišpilstytumėte to šlamšto kartu su skysčiu.

Kai šią medžiagą ištraukėte ir supylėte į stiklinę, tada užšaldžius nusėdo visa medžiaga, o dugne liko šiek tiek geltonos ar baltos spalvos aliejaus, galite naudoti haką. Išpilkite panaudotą naftą į švarų butelį. Paimkite savo indą, dabar jau be naftos, ir leiskite jam šiek tiek išdžiūti. Išskobkite jį ir viską perkelkite į naują ąsotį, maišydami kaitinkite tą ąsotį, kol pradėsite jausti dmt kvapą, didžioji dalis likusio tirpiklio per tą trumpą laiką išgaruos. Šį karštą DMT skystį galite supilti į dar vieną stiklinį indą, atvėsęs jis virs baltu arba šiek tiek geltonu vašku, atvėsusį galite nukošti ir aštriu peiliuku pasigaminti smulkių miltelių.

Miltelius supakuokite į sandarų maišelį, kad jie nepajuoduotų.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gerai, taip, visa tai turi prasmę.
Turiu omenyje, kad esu girdėjęs, jog jie kalbėjo apie defatinimą ruošiant šią reakciją - pagalvojau, kad tai keista, bet kartu Hamiltonas apskritai žino, apie ką kalba - kaip ir jo svečiai.
Tai keista - gal jis (savamokslis chemikas, iš kurio buvo imamas interviu) neturėjo omenyje defatavimo ir neteisingai suprato terminą (tai buvo savamokslis chemikas, bet jis patikrino sintezes, apie kurias kalbėjo, ir jis nebuvo kvailys).

Bet kokiu atveju, tai yra gana genialus įsilaužimas, apie kurį nebūčiau pagalvojęs! Taigi, ar šis skaidrus aliejus, kuris liko apačioje, yra tiesiog DMT su heptano pėdsakais, kurių negaliu iš jo išgauti?

Be to, supratau - kodėl, po velnių, tai darau tokioje masiškai per didelėje RB su daug vietos, paliktos orui?...ne idealu, kaip suprantu.

Be to, NESUPRASTAI supratau, kad reikia nuolat maišyti beveik nuo to momento, kai išgaunamas geltonas "gumulas" su DCM - tai galėjo turėti įtakos.

Ir dar vienas dalykas - labai džiaugiuosi, kad pasakėte "naptha/heptanas", nes heptanas šioje šalyje yra gana brangus (nežinau, ar dėl to, kad galėjau rasti tik n-heptano, ar tai neturi jokios reikšmės), bet šviežio, išdžiovinto "naptha" yra daug. Suprantu, kad tai ne tas pats - nesupraskite klaidingai, tačiau mane guodžia žinojimas, kad prireikus vis tiek galiu jį naudoti.

Gerai, taigi daug ką reikia nuveikti! Ačiū už patarimus, rimtai.

MiPT sintezė buvo nesėkminga - na, geriau sakant, paruošimas buvo nesėkmingas, bet aš kvailai bandžiau tai daryti vėlai vakare, kai tikrai negalvojau aiškiai, bet tuo pačiu metu žinojau, kad šiandien pas mane ateis santechnikas, haha.
Manau, laikykimės vieno dalyko vienu metu!

Ar NIEKAS KARTU susiduria su tokiais STUPID scenarijais? Tai tikriausiai tik aš ir mano blogas planavimas ir sujauktas gyvenimo valdymas....
Nesupraskite manęs neteisingai, aš NIEKADA NIEKAM neleisčiau pamatyti stiklo dirbinių ar kitų daiktų, kurių negaliu sudėti prie savo tapybos reikmenų, tiesiog nuolat reikia išimti, sudėti, išimti ir t. t. ir t. t. - netrukus persikraustysiu į didesnį būstą, todėl galbūt net turėsiu vietos nuolatinei laboratorijai!
Bet kokiu atveju, tai tik žvilgsnis į mano gyvenimo kvailumą! Štai kodėl man reikia DMT ir kitų psichodelikų, nes kiekvieną kartą, kai tik juos išbraukdavau iš sąrašo, kai benzodiazepinai ir opiatai jau buvo išbraukti iš sąrašo, man tai tiesiog nepadėdavo.

Aš buvau kai kurie iš labiausiai žiaurus abstinencijos ateina iš šių benzo ir dalis tos kelionės, kai aš naudojau psichodelikos ir dalis, kai aš ne, yra drastiškai skiriasi. Tai labiau susiję su jausmu, kad man atrodo, jog tai kažkaip atstato mano smegenis - ypač ilgesnės kelionės, atrodo, kad jos turi daug ilgesnį poskonį, bet yra kažkas apie DMT ir pasaulius, į kuriuos jis mane nukelia...

Tikriausiai man liko apie 450 g triptamino ir aš dirbsiu kur kas mažesniu mastu, kol galėsiu tai geriau suprasti... taigi daug laiko tobulėjimui! lol!

Tiesą sakant, norėjau jūsų kažko paklausti apie tai, kada vartojate n,n-DMT. Kažkas man sakė, oi, man rūkymas neatrodo toks puikus, ir apibūdino, kad sėdi atmerktomis akimis.
Kiekvieną kartą, kai rūkau DMT, blogos kelionės būdavo tada, kai pamiršdavau užmerkti akis ir tiesiog nematydavau arba man atrodydavo, kad matau, kaip mano rankos tarsi virsta šaknimis, ir tai labai neramina, bet pastebėjau, kad kai tik užmerkiu akis, viskas būna kur kas mažiau painu ir baisu, nes noriu geresnio žodžio. Tiesiog įdomu sužinoti jūsų visų patirtį!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ką tik supratau, kad turėjau pasakyti, jog nežinau, kaip kvepia DMT ha
🤥
Tiesą sakant, tai pirmiausia pastebėjau apie triptaminą - panašus plastmasės kvapas.
Ar 5-meo-t arba 5-meo-DMT irgi kvepia ir turi šūdiną skonį? Iv rūkiau 5-MEO-DMT dar tada, kai mano pirmasis RC pardavėjas (kuris iš esmės pardavinėjo tik shulgins produktus) iš Kanados, bet tai buvo turbūt kokie 2005 m. ar kažkas panašaus? Tikrai negaliu prisiminti - nepamenu, kad jis būtų buvęs beprotiškai vizualus kaip DMT, tai 100 % tikra. Tai buvo prieš tai, kai sužinojau, kad jį galima tiesiog išgauti. lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O dar vienas dalykas, atsiprašau vaikinų...

jei bandysiu sūdyti laisvosios bazės DMT, kurį turiu, naudodamas acetoną ir fumaro rūgštį, ar jis kartu su savimi ištrauks priemaišas? Tikrai ne, tiesa?

tikrai noriu išbandyti tikriausiai lėtesnę poodinės injekcijos pradžią ar net skirtumą tarp jos ir IM injekcijos, bet prieš tai man TIKRAI reikia, kad jis būtų baltas ir išgrynintas...
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Mano žmogau, nedaryk to, tiesiog paimk harmalą arba kokį nors kitą maoi ir valgyk, jei nori lėtesnės pradžios, švelnesnio tripo. Arba valgykite harmalas ir tada vartokite nedidelius dmt, ištirpinto garinimo skystyje tiesiai iš garintuvo.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Kodėl? Asmeninis nusistatymas prieš injekcijas?
Nenoriu įsipareigoti pharmhuasca kelionei, nes tai yra Looong, bet esu istoriškai pripratęs prie kur kas mažiau grynų narkotikų švirkštimosi - o ir kur kas pavojingesnių ir sukeliančių priklausomybę.
Tai ROA, kuri atrodo tikrai įdomi....ar neskaitėte šulgino ataskaitų? Arba kiti, tol, kol aš galiu gauti jį pakankamai grynas... tai būtų mano pagrindinis rūpestis, bet vėlgi, sakydamas, kad iv šaudyti (į raumenis) kai HORRIBLE gatvės heroino mano laikas!
Aš nesakau, kad kas nors kitas tai padaryti, arba pateisinti jį, bet tai yra mano pageidaujamas ROA.
Be to, nėra jokios papildomos molekulės, kuri galiausiai pakeistų jausmą.
Iš tikrųjų eBay nusipirkau Sirijos rugių ekstrakto ir jį vartojau prieš rūkydamas, bet sąžiningai? Nepadarė nieko gero... ir, kiek žinau, ekstrahuoti šiuos rugius yra labai nemalonu. Matyt, daug riebalų (šį kartą tai riebalai!).
Sakyčiau, oralinis ROA yra mano mažiausiai mėgstamas.
Štai kodėl noriu rasti būdą, kaip iš triptamino reduktyviuoju amininimu susintetinti DET....atrodo, kad tai fantastiškas narkotikas!
Vienu metu dar kartą išbandysiu MiPT....

Taip pat greičiausiai nebandysiu sūdyti tiesiai, bet sūdyčiau kai kuriuos raudonus šūdus, tikėdamasis, kad taip pat atsikratysiu spalvos
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ar mano mintis nėra pagrįsta, kad augalų išgautas DMT niekada nebuvo tokios spalvos, kai buvo įdėtas į lygiai tokią pačią vonią. Gerai, ne pats geriausias saugojimo variantas, nebent jis būtų visiškai supakuotas, bet vis dėlto, tikrai, jei šis tampa raudonas, o išgautas niekada nebuvo, ten turi būti kažkokia priemaiša?
O gal susintetintas DMT tiesiog reaguoja kitaip TODĖL, kad yra grynesnis, todėl galbūt mažiau apsaugotas ir surištas su tokiais dalykais kaip riebalai, kaip gali būti išgautas?
tiesiog atrodo keista, štai ir viskas...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Todėl dar kartą bandau....

Vakar vakare pradėjau jį su 10 g triptamino. Galiausiai palikau jį vandens vonioje, bet neįjungiau, o paskui užsukau ir uždengiau rankšluosčiu (ketinau jį gesinti šį rytą).

Taigi nuėjau miegoti, pradėjau snausti ir "WEEE WEEE WEEE WEEE WEEE WEEE!!!!!". - vis suveikdavo priešgaisrinė signalizacija!!

Manau, kad turėjau iš karto gesinti, nes kai ryte nuėjau gesinti, nieko neatsitiko?
Nelabai suprantu, kodėl....jei kas nors galėtų mane apšviesti, būtų naudinga.
Paskutinį kartą priešgaisrinė signalizacija įsijungė, kai ji buvo gesinama 35c temperatūroje - kadangi tai yra šilumos ir CO detektorius, nesu visiškai tikra, kodėl susidaro vandenilis (nors ir pavojingas, jei jis yra uždaras - o jis niekada nėra), kodėl tai turėjo įjungti mano priešgaisrinę signalizaciją ARBA tai tik sutapimas ir mano priešgaisrinę signalizaciją reikia pakeisti?
Paskutinį kartą jis suveikė, kai geso vandens vonioje, o aš buvau kitame kambaryje ir garinau DMT, todėl, tiesą sakant, nesu tikras, ar tai buvo plastikinio tipo DMT garai iš dūmų detektoriaus salone, ARBA ar vandenilio susidarymas suveikė virtuvėje. Labai keista ir jau porą kartų išgąsdino mane iki gyvo kaulo!!

Antra - ką tik atlikau visą bazavimą, DCM pridėjimą ir ekstrahavimą, ir pastebėjau, kad po bazavimo ir pridėjimo į atskirą piltuvėlį įpylus šiek tiek DCM ir apvertus aukštyn kojomis ir išleidus, visi DCM (dabar geltonos spalvos) lašeliai nusėdo ant dugno, parodydami du sluoksnius. Tuo pat metu kitame sluoksnyje buvo keletas baltų gabalėlių, kurie atrodė kaip maži kristalai arba emulsija.
Toliau pyliau DCM ir galiausiai viskas tarsi apsivertė aukštyn kojomis - niekada anksčiau nebuvau to matęs, DCM (kuris dabar visai nebuvo geltonas ir atrodė kaip emulsija) liko viršutiniame sluoksnyje.
Niekada anksčiau to nemačiau ir tai mane suglumino - išpyliau likusią pradinę RM į "šiukšlių konteinerį", o paskui į tuščią butelį išpyliau keistai atrodančią riebią DCM, kad galėčiau ją distiliuoti ir pakartotinai panaudoti.

Neturiu supratimo, kas buvo tas baltas šūdas, plaukiojantis mišinyje, kai pirmą kartą pridėjau pagrindo - nebuvau tikras, ar tai buvo KOH, kuris iš dalies išsiskyrė, todėl nenorėjau, kad jis patektų į galutinį DCM, kuris šiuo metu mažėja maišant ir šiek tiek kaitinant.

Be to, kodėl DCM iš pradžių nusileido į atskiriamojo piltuvėlio dugną, o pabaigoje buvo viršuje?
Ar gali būti, kad DMT kartu su visomis šiukšlėmis, kurių atsikratome heptano reeksporto metu, įgauna "svorio", todėl nusileidžia.
Galbūt po to, kai įpyliau 3x25 ml porcijas, DMT nebebuvo iš ko traukti iš RM, todėl jis tiesiog liko viršuje?

Tai tikrai pirmas kartas, kai atidžiai stebiu ir rašau pastabas, kad viskas būtų sąžininga....

Manau, kad mano išeiga kol kas yra apie 1% hahaha

Aš ten pateksiu!

Aš vis dar manau, kad tai fucking keista, kad DCM pradėjo būti apatinis sluoksnis, o tada tiesiog nustojo grimzti ir atsisėdo ant viršaus!!

Bet kokiu atveju, labai panašu, kad DCM baigė garuoti (naudojant ventiliatorių ir maišant), todėl aš eisiu į rex
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Gerai, taigi aš šiek tiek skaičiau savo draugus....
Kažkas pasakė, kokie ten būtų riebalai, kodėl po parūgštinimo reikia atlikti nurūgštinimo etapą?
Štai ką radau...


Vykstant redukcinės aminizacijos reakcijai, kurioje dalyvauja triptaminas, formaldehidas ir natrio borohidridas, defatavimo etapas dažnai atliekamas siekiant pašalinti nepolines priemaišas, kurios gali trukdyti reakcijai arba užteršti galutinį produktą. Toliau pateikiamas išsamus aprašymas, kodėl šis etapas yra būtinas ir kokių rūšių "riebalų" (nepolinių junginių) gali būti:

#### Kodėl reikia atlikti riebalų šalinimo etapą:

1. **Nepolinių priemaišų pašalinimas:**
- Sintezės metu gali atsirasti nepolinių priemaišų, pavyzdžiui, nesureagavusio triptamino, bet kokių organinių šalutinių produktų arba ankstesnių etapų liekanų. Šios priemaišos gali turėti įtakos galutinio produkto grynumui ir išeigai.

2. **Produkto grynumo didinimas:**
- Šių nepolinių medžiagų pašalinimas užtikrina, kad pageidaujamas produktas būtų gaunamas grynesnis. Tai ypač svarbu atliekant analitinį apibūdinimą ir vėlesnius taikymus, kai labai svarbus didelis grynumas.

3. **Reakcijos efektyvumo didinimas:**
- Pašalinus medžiagas, kurios gali trukdyti reakcijai, galima padidinti reduktyvinės aminizacijos proceso efektyvumą ir selektyvumą. Nepoliarinės priemaišos kartais gali veikti kaip inhibitoriai arba reaguoti su tarpiniais produktais, sukeldamos šalutines reakcijas.

#### Kokių "riebalų" gali būti:

1. **Nereagavęs triptaminas:**
- Pats triptaminas yra santykinai nepolinis ir gali nevisiškai sureaguoti su formaldehidu. Bet koks likęs triptaminas būtų laikomas nepoline priemaiša.

2. **Organiniai šalutiniai produktai:**
- Vykstant redukcinei aminizacijai, dėl šalutinių reakcijų gali susidaryti įvairių organinių šalutinių produktų. Šie šalutiniai produktai gali būti nepolinės prigimties ir turi būti pašalinti, kad būtų išgrynintas tikslinis aminas.

3. **Likvidiniai tirpikliai:**
- Jei organiniai tirpikliai (pavyzdžiui, naudojami triptaminui tirpinti arba reakcijai palengvinti) nėra visiškai pašalinami, jie gali prisidėti prie nepolinių medžiagų kiekio mišinyje.

4. **Tarpiniai junginiai:**
- Reakcijos metu susidariusios tarpinės medžiagos, iš kurių vėliau nesusidaro norimas galutinis produktas, taip pat gali būti nepolinės. Pavyzdžiui, tarpiniai junginiai, susidarę dalinio redukavimo arba kondensacijos etapuose, gali būti nepoliniai ir juos reikia ekstrahuoti.

#### Tipinė Defat procedūra:

- Defatavimo etapas paprastai apima reakcijos mišinio plovimą nepoliniu tirpikliu, pavyzdžiui, heksanu, petroleteriu ar panašiu tirpikliu.
- Nepoliarinis tirpiklis selektyviai ištirpina ir ekstrahuoja nepolines priemaišas iš reakcijos mišinio, palikdamas labiau poliarinį produktą vandeninėje arba poliarinėje organinėje fazėje.
- Po atskyrimo nepolinis sluoksnis (kuriame yra priemaišų) išmetamas, o polinis sluoksnis (kuriame yra produkto) paliekamas tolesniam apdorojimui ir gryninimui.

Apibendrinant galima teigti, kad triptamino redukcinės aminizacijos formaldehidu ir natrio borohidridu metu labai svarbu atlikti defatavimo etapą, kad būtų pašalintos nepolinės priemaišos ir taip padidintas norimo produkto grynumas ir išeiga. Šiuo atveju nepoliniai "riebalai" pirmiausia apima nesureagavusias pradines medžiagas, organinius šalutinius produktus, tirpiklių likučius ir reakcijos metu susidariusius tarpinius junginius.

Gerai, nemeluosiu... paklausiau chatGPT ir kai ji pirmą kartą išpylė atsakymą, pamaniau, kad ji kalba nesąmones, nes kalbėjo apie riebalus, kurie trukdo redukcinei aminizacijai, tačiau, kai perskaičiau toliau, ji turėjo keletą pastabų... kurios buvo pagrįstos.
Norėčiau tai išbandyti, būtų naudinga nebūti vieninteliu žmogumi pasaulyje, turinčiu raudoną DMT! Haha, Reikalas tas, kad jis vis dar SPANKS bet kokį išgautą DMT iv kada nors išgautas. Atrodo, kad daug stipresnis, bet vis dėlto - kodėl jis tampa raudonas, kai tai nėra kažkas, apie ką paprastai pranešama.
Aš turiu daugiau, todėl gali būti, kad tai buvo tik tas pirmasis rxn, bet vis dėlto chatGPT padarė keletą dalykų...

Aš taip pat girdėjau jį interviu Hamiltonas padarė tbf! Ha
 
Top