Ar manote, kad tai buvo mefedronas?

Sobsin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, aš gyvenu irane
Maždaug prieš 2 metus kažkoks prekiautojas davė man rudų miltelių ir manau, kad turiu šiek tiek G kokaino (šiandien irane tai vadinama OD) , su dior kvepalų kvapu ir tai jaučiasi kaip geriausia patirtis, kokią kada nors esu turėjęs (taip pat kiekvienas, kuris jį šniurkštelėjo, jį įsimyli) Praėjus vos vienai minutei po šniurkštelėjimo aiškumo jausmas ir daugiau ryškumo. ir didėjantis širdies ritmas, džiaugimasis viskuo ir buvimas geru su visais. Pokalbiai ir didelis vartojimas ir rūkymas, ir padidėjęs vairavimo režimas, ir muzikos klausymasis. poreikis užsiimti seksu. Ir apskritai viskas buvo puiku, o jei pavartojau daugiau nei kelias eilutes, tai sukeldavo nemigą. Esu įsitikinęs, kad jis pagamintas su farmacinėmis tabletėmis, ir manau, kad tai yra greičio kamuolio rūšis. Galbūt Ritalinas su Oxy arba.... Noriu sužinoti, ką apie tai manote
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Mefedronas pasižymi stipria euforija ir trumpu veikimo laikotarpiu, maždaug viena valanda.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Visiškai sutinku, kad tai tikrai tarsi smūgis plyta į galvą staigus stiprus priepuolis, bet jis labai trumpas. Be to, nemanau, kad miau miau sukelia nemigą.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Taip pat galėjo būti metilonas
 
Top