Eskizas

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
mačiau pavyzdžių apmokėjimo sistemą, bet nesupratau, kad pirkėjas sumoka pinigus, taigi kas atsitinka, jei produktas nepasiekia jo rankų, negalėjau suprasti šios dalies, nes pardavėjas pinigus pasiima iš galutinių etapų
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Pirkėjas pats sprendžia, kada pervesti pinigus pardavėjui. Priešingu atveju administratorius kviečiamas sudaryti sandorį
 
View previous replies…

Anhedonia35

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Bausmė už cheminės medžiagos įvežimą į šalį prasideda nuo 10 metų kalėjimo, ar nemanote, kad man normalu kurti tokius scenarijus? Bendraudamas su pardavėju, duosiu jam ir savo pinigus, ir savo adresą. Jei gaminys manęs nepasieks, prarasiu savo pinigus. jei žmogus išsiųs gaminį, bet jis pakibs muitinėje, prarasiu savo pinigus ir pateksiu į kalėjimą, ar nemanote, kad tai svarbi problema?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Perkant ar parduodant ką nors draudžiamo visada kyla rizika prarasti pinigus ir (arba) laisvę. Prieš ką nors pirkdami turite apgalvoti kiekvieną žingsnį ir žinoti apie riziką. Pasiruoškite adresą, kurį nurodysite pardavėjui. Mūsų saugojimo sistema negarantuoja, kad nepateksite į teisėsaugos institucijų nemalonę. Pasiteiraukite forumo naudotojų, kaip apsipirkti, kad sumažintumėte galimą riziką.
 

Austkan0@

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Waoh įdomi tema.
Prašau, kaip tai veikia.
Susiduriu su sunkumais susikurdamas paskyrą, kad galėčiau įnešti indėlį.
Ar kas nors galėtų mane supažindinti su žingsniais, prašau 🙏
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Papasakokite, su kokiais sunkumais susiduriate?
 

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 16, 2023
Messages
11
Reaction score
13
Points
3
Kur dingo monetos, kurias įmokėjau?
 

eralinam

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
ieškau wiki jūsų forumuose re; saugus produktų pristatymas internetu, t. y. kur aš priimsiu savo pirkinius, kokius adresus galiu naudoti ir t. t. kiekvienoje šalyje tai turi skirtis, aš esu oz. ieškosiu kitur, tiesiog stengiuosi gauti gerą tiesioginę pagalbą per jus, nes jūsų rinka atrodo profesionali. ačiū už bet kokią pagalbą, nepaisykite, jei tai per tolimas tiltas.
tęskite darbą
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tiekėjas manęs klausia, ar jie naudoja forumo sąlyginio deponavimo paslaugą ir išsiunčia užsakymą, bet iš mano pusės jo nepriima dėl kokios nors priežasties, ar mokėjimas jiems bus išduotas. Spėju, kad taip, bet norėdamas patvirtinti šį punktą.
Ačiū.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Labai klaidinga konstruoti hipotetinius uždavinius. Jei iškils problema, stengsimės ją sąžiningai išspręsti. Nes bet kas gali sukurti temą forume ir apkaltinti mus neteisingu problemos sprendimu. O mes nenorime visuomenės akyse pasirodyti kaip žmonės, nesugebantys užtikrinti sąžiningo ginčytinų situacijų sprendimo.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kiek valandų turiu užbaigti mokėjimą po to, kai sandoris bus patvirtintas?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
turite 24 valandas, kitaip sandoris bus nutrauktas
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Sveiki , turiu klausimą apie mokėjimą pagal sąlyginio deponavimo sutartį, mokėjimą gaunu tik tada, kai klientas gauna prekes?
Kas atsitiks, jei klientas gaus prekes, bet jis man pasakys, kad negavo prekių, arba lauks ilgiau nei 48 valandas, kad paspaustų mygtuką "galutinis" ir išsiųstų pinigus. Kaip galiu būti tikra, kad gausiu pinigus, net jei mano svetainėje yra įrodymų apie pinigų gavimą.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Įsigilinsime į problemą ir ieškosime sprendimo.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Pirkimo ar pardavimo proceso metu naudojantis saugojimo paslauga galima užtikrinti saugius sandorius ir ramybę
.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Pagal sąlyginio deponavimo sutartį trečioji šalis saugo ir kontroliuoja turto ar pinigų perdavimą tarp dviejų sandorį sudarančių šalių
.
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Depozitoriumas veikia kaip objektyvus tarpininkas, patikėjimo teise saugantis pinigus ar turtą tol, kol bus įvykdyti teisiniai įsipareigojimai, suteikiant saugumą ir garantijas abiem dalyvaujančioms šalims
.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Ką daryti, jei prekes paims muitinė? Ar pardavėjas gaus pinigus?
 

kind456

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
O brangieji! Ačiū Man reikia pinigų, nes ateina mano operacijos data.
 
Top