Fentanilio klausimas

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Turiu skysto fentanilio (citrato 50mcg), įdomu, kaip jis gali būti įmaišytas į žolę. Žinau, kad fentanilis tirpsta vandenyje / metanolyje, bet nesu 100 proc. tikras, ar sumaišius citratą su vandeniu / metanoliu bus pasiektas poveikis, kai jį šnairuosiu. Ar man pirmiausia reikia gauti gryno fentanilio HCL (miltelių) iš skystosios versijos, ar galiu jį naudoti tokiu pavidalu?
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Čia, mano šalyje , daug žmonių rūko sintetinę žolę ! Prieš Nyderlandų RC draudimą aš naudojau 15 g mdmb-4en-pinaca ant 60 g žolės ir žmonės jos nenorėjo, nes sakė, kad ji silpna . Rc tiesiog nesuteikia jiems tokio impulso ir (arba) smūgio per pirmąjį rūkymą, kokį suteikia fentanilis, todėl aš naudoju fentanilį.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Tai nepanaikina mano rekomendacijos.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Kodėl fent taip nekenčiamas? Todėl, kad jis parduodamas kaip heroinas, dėl kurio miršta žmonės?

Jei teisingai žinau, tuomet fentas jau pakeitė heroiną
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Taip, tai tiesa, JAV žmonės nežino savo ribų ir perdozuoja, todėl tiek daug neapykantos fentaniliui
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Tiesiog žmonės pyksta, kad karteliai ant visų narkotikų deda fent
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Klausykite, jūs taip pat nežinote savo galimybių ribų. Aš taip pat ne. Fentanilis yra toks stiprus, kad perdozavimas lengvai nutinka kiekvienam. Po pirmojo smūgio, arba jei pavartoji ką nors kita, arba jei esi išgėręs... Niekas ne visada yra savo galimybių viršūnėje. O kvailioti su fentaniliu - tai tas pats, kas miegoti su tarakonų gyvatėle savo lovoje. Negalite atsipalaiduoti ir tiesiog su tuo susitaikyti. O dar labiau nenuspėjamas jis tampa, jei jį rūkote.
Tiesiog paklausykite protingo patarimo ir išplaukite fentanilį.
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Absoliučiai!!! Ką tik praradau labai labai gerą draugą dėl to ŠŪDO, ir mane taip pykina, kad žmonės tiesiog žaidžia su tomis šiukšlėmis, tarsi tai būtų nekenksmingas žaislas! Džointo su šūdinu FENTANILU švirkštimas???? Dabar jau viską girdėjau! Tiesiog nesivargink, žmogau! Išmeskite tą šūdą kuo greičiau. O jei vis dėlto tapsite savižudžiu debilu, įsitikinkite, kad nėra jokių kitų "savižudžių sąnarių", kurie kokiu nors būdu galėtų atsidurti kokio nors vargšo, neturinčio nė menkiausio supratimo, ką jis ruošiasi rūkyti, rankose! Argi tai nesugadintų jūsų dienos! Tavo jaunesnysis brolis pavagia vieną iš tavo sąnarių ir kitą dieną randamas negyvas. Tik mano 2 centai. IŠPLAUKITE TAI!
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Galbūt tai susiję su tuo, kad pora druskos grūdo dydžio gabalėlių yra skirtumas tarp puikaus pakilimo ir trobos! Fentanilis yra fucking GARBAGE! Yra velniškai gera priežastis, kodėl yra tiek daug neapykantos ŠITAM ŠŪDUI! Galbūt jo nekenčiama dėl to, kad vien dėl jo JAV per vienerius metus mirė daugiau nei 80000 18-45 metų amžiaus žmonių! Tai tikrai neturi nieko bendro su savo galimybių žinojimu! Nėra jokio prakeikto būdo sužinoti, kiek nuodų jūs gaunate kiekvienoje iš tų netikrų oksi tablečių, kurias jie parduoda, arba kiek supjaustyti ir kaip gerai sumaišyti milteliai yra tame lape, kurį ką tik nusipirkote. Jei susipykote su fentaniliu, jūsų dienos suskaičiuotos, ir tai yra FAKTAS. Netgi maivymasis su farmacinės kokybės produktu yra labai pavojingas, o to priežastis - stiprumas. Tiesiog laikykitės atokiau nuo Fentanilio ir viskas bus gerai.
 

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Maniau, kad šiame forume pateikiama informacija apie vaistų gamybą ir sintezę. Kodėl jūs visi liepiate žmogui palikti Fentanilą ramybėje? Jis uždavė klausimą, jei neturite atsakymo, pasilikite savo nuomonę sau. Jei norite diskutuoti, kurie narkotikai yra blogis, o kurie ne, kodėl nepradėjus savo temos? Ar kristalinis metas yra geresnis už fentanilą, nes jis nežudo tiek daug žmonių? Esu tikras, kad ir apie tai galima diskutuoti. Bet tai ne ta vieta. Kaip dėl to, kad jūs prisidėti, jei turite žinių, ir užsičiaupti, jei neturite.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Taip, tai tiesa , niekas nenori ko nors nužudyti, dėl to ieškau informacijos, kad viskas būtų saugu :)
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Nors turite pilną teisę rizikuoti savo gyvybe dėl to, manau, kad Beavinator turi pagrįstą nuomonę. Tarkime, kad susišvirkštėte savo sąnarį, surūkote jį ir mirėte. Dabar jūsų draugai ir (arba) šeima ateina tvarkyti jūsų būsto ir randa jūsų slėptuvę. Man tikrai liūdna ir sąnarys padėtų praskaidrinti nuotaiką. O, atrodo, galime rūkyti madmaximus slėptuvę. Dabar tavo homies yra mirę. Visais narkotikais galima piktnaudžiauti ir piktnaudžiauti, bet fent yra pernelyg stiprus ir beveik neįmanoma aptikti.

Yra istorija apie virėją, kuris kažką pagamino ir eksperimentavo su savimi. Jis mirė kankinančia mirtimi, atrodė apsėstas, greičiausiai apsinuodijo stirniena. Po jo mirties šeima atvyko išvalyti namų ir tėtis iš šaldytuvo išpylė šalto vandens. Vanduo buvo ne šiaip vanduo ir tėtis 3 dienas negalėjo funkcionuoti. Dabar tėtis ne tik neteko sūnaus, bet ir visam laikui pasikeitė. Sielvartas ant sielvarto šeimai. Būkite atsakingi, išmeskite jį lauk!

Tai ne fikcija Pažįstu šią šeimą.
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Fantastika yra principinė. Yra vertingų dalykų ir yra šiukšlių. Mano fentanilio patirtis yra didelė, tačiau mano pasirinkimas - tylėti.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Kodėl ? Beveik kiekvienas, kas nori, gali sau leisti arba pasigaminti fentanilio , čia svarbu turėti teisingą informaciją, kad nesukeltume perdozavimo per save, jei kas nors jį naudos, arba žmonėms, kurie bus pardavėjai !
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Turiu planą tiems, kurie domisi fentaniliu, ir tiesiog turiu tvirtą nuomonę šiuo klausimu. Bet ne šiame forume, ne šiandien. Su malonumu suleisčiau jums pirmąją mefedrono injekciją, bet ne fentanilio.
 
Last edited by a moderator:

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Kaip sakiau, prisidėkite, jei turite žinių. Jei ne, tuomet kokia jūsų pranešimų prasmė? Ar tas anoniminis gyrimasis turi kam nors padaryti įspūdį? "Haha, aš žinau, kaip tai padaryti, bet jums nesakysiu?" Spėju, kad kadangi yra clearneto prieiga, mes čia sulaukiame daug vaikų ir trolių. Kai kuriais savaitgaliais vartoju fentanilą. Taip pat kasdien vartoju 100 mg metadono. Kaip ir visada per savo narkotikų vartojimo istoriją, man atsibodo mokėti už mažmeninę prekybą ir ieškau pigesnio būdo. Bet tai yra mano priežastis. Ir tik mano. Problema yra ne žinios, o tai, ką žmonės su jomis daro. Ginklai nežudo žmonių, žmonės žudo žmones.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Taip, Luphozi teisus, jei žiūrėjote interviu su Meksikos kartelių virėjais, jie sakė, kad dozė, kurią jie deda, pavyzdžiui, į M30 tabletę, nežudo žmonių, bet gatvės narkotikų prekeiviai usa ją pjausto su kitais narkotikais ir dėl to usa tiek daug mirčių!
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Gražiai pasakyta, aš pats kiekvieną savaitę perku fentanilį, kad palaikyčiau savo įprotį, ir per visus 3 jo vartojimo metus neturėjau jokių problemų. Būtų malonu sužinoti, kaip saugiai manu fetty, ir savotiškai apsidžiaugiau, kai prisijungiau prie šio forumo, tik sužinojau, kad tai yra nuomonių, o ne mokslinių tyrimų forumas.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
FguB3Me21a
 
Top