Nemokami pavyzdžiai iš BB forumo visiems!

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
9bMFjGYeiR
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Tai pavyzdys, kurį gavau iš žmonių iš BB. 2 g 4 mmc arba "kat". Atsiprašau, kad nepadariau geresnės nuotraukos, kurioje jis būtų už maišelio ribų. Jis buvo daugiausia susmulkintas ir sumaltas į miltelius, todėl nelabai yra į ką žiūrėti, bet šiaip ar taip, nemokami narkotikai, todėl čia nėra jokių nusiskundimų (y). Atpažįstu tą kvapą... taip... tą aiškų kvapą... ir skonį!. Maždaug taip maždaug prieš ~10 ar kiek daugiau metų mano apylinkėse buvo vartojamas "molly". Jį buvo galima išduoti kaip MDMA ar jo analogą dėl jo suteikiamo "riedėjimo" efekto.

Aš iš karto iškirpau ir IV'ed .3 ar pan.. ir yep.. tai yra medžiaga. Tiems, kurie nežino, tai tarsi psichodelinis amfetaminas - tai geriausias būdas jį apibūdinti. Tai labai euforizuojantis stimuliatorius, kurio pakankamai didelė dozė sukelia vizualinį poveikį. Vartojant IV, tai gana intensyvus pakilimas, kai vartojama ~,25 g ir daugiau, turėtumėte matyti regos iškraipymus (priklausomai nuo svorio, aš sveriu apie 180 kg.) Intensyvią euforiją jaučiate apie 30 min, tada ji pradeda mažėti ir dar apie valandą būnate pakilimo būsenoje. Jis skiriasi nuo kitų stimuliatorių, tokių kaip kokainas ar deksamfetaminas, nes suteikia jums būdingą "riedėjimo" pojūtį. Sunku paaiškinti - jis pernelyg stimuliuoja, bet tuo pat metu beveik jaučiasi raminantis arba atpalaiduojantis, bet jis tiesiog traukia jus. Dėl to jaučiatės šiek tiek "apsvaigę", bet ne panašiai kaip nuo heroino.
Pasidalinau likusia dalimi su keliais draugais ir paprašiau jų atsiliepimų... jie taip pat vartojo į veną, maždaug tiek pat, kiek ir aš. Jie nelabai turėjo ką pasakyti, išskyrus: "Jiems patiko, ir buvo gerai... ir ar turiu, ar galiu gauti daugiau." Tikėjausi kažko daugiau, bet iš gatvės narkomanų tokių iškalbingų kelionių ataskaitų tikėtis negalima.
Kitam draugui daviau .8 parūkyti (suvalgyti). Jai taip pat labai patiko. Ji sakė, kad apie 3 valandas buvo pakilusi kaip velnias, paskui dar 2 valandas leidosi žemyn, o maždaug po 6 valandų nuo dozės vartojimo grįžo į normalią būseną. Ji norėjo sužinoti, kaip greitai aš taip pat galėjau gauti daugiau. Taigi, tegul būna žinoma, kad šis mėginys buvo gerai įvertintas ir jo trūks, nes yra didelė paklausa, bet nėra pasiūlos.

Ką nors žinote apie tuos akcijinius sintezatorių rinkinius? :B

Ačiū visiems BB - administratoriams, darbuotojams, visiems naudotojams. Visiems, kurie padarė tai įmanoma. Tai buvo tikrai šaunu ir kažkas tokio, ko nepamatysi... kaip niekada?
Kas dalina nemokamus pavyzdžius ir nesitiki nieko gauti mainais? Labai nuostabu... dar kartą ačiū.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Dar kažkas, ką pamiršau paminėti, yra siuntimas ir (arba) pakuotė. Iš Vidurio Europos į JAV jis buvo atgabentas maždaug per savaitę. Dar apie savaitę užtruko, kol pasiekė mane JAV šiaurės rytuose.
Jis buvo įdėtas į mažą maždaug atviruko dydžio voką. Voke buvo užklijuotas mylaro maišelis, kuriame buvo mažas obuolinis maišelis, kaip matyti nuotraukoje (manau, 1515 dydžio?).
Aišku, nieko pernelyg slapto, bet ir nereikia. Šioje situacijoje perdėtas slaptumas tik pakenks, todėl nereikia nerimauti. Kažkas tokio mažo nebus tiriama ar persekiojama. Be to, nėra jokio sandorio įrašo, tad jei ką, tiesiog vaidinkite kvailus ir neigkite, neigkite... neigkite.

Dar kartą ačiū.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ayy ačiū už šį atnaujinimą, aš esu rytinėje JAV pakrantėje, tik labiau į pietus. Tiesą sakant, suklupau, ar jis atvyks, ar ne, ir tai man labai padėjo. Tai buvo šiek tiek laiko, nes aš gavau nieko int.
 

papiflaw666

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
mane domina, labai domina. Palaiminimai
aš rūkau kokainą
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Pavyzdys yra pakeliui... Labai laukiu, kas bus pašte.

Beje, ar jis slapta supakuotas?
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Tikrai gerai supakuota :)
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3

Jokio paslėpimo, bet geras paketas. Šiek tiek kvepia katės šlapimu.
Vape ant "Alu Foul" ne taip gerai!
 

Sibylle

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jun 25, 2024
Messages
3
Reaction score
7
Points
3
Hy, aš naudoju kiekvieną vaistą. 35. Metų averybody atsiųskite man nemokamą mėginį.Ačiū vaikinai.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Patikrinkite savo DM pls :)
 

Jamestheman22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 6, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Aš esu Ready Esu tatuiruočių meistras, kuris vos spėja tai daryti
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Parašė jums DM žinutę
 

Ser0tex

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 18, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Iš čia gautas 4-MMC yra nuostabus. Tirpsta šaltame vandenyje. Neužsikemša, kai traukia nosį. Sunku garinti ant aliuminio folijos.

Poveikis labai panašus į amfetamino, kai jo yra nedaug - 25 mg - 50 mg.
Jei nosis didesnė, poveikis labai panašus į MDMA.

Nulis nervingumo, jokios paranojos. Jokių filmų, tokių kaip: kažkas ateina ir pan.

Nurimus THC itin atsipalaidavęs, miegoti nėra problemų praėjus 3, 4 valandoms po paskutinės nosinės.

Noriu pasakyti, kad seniai neturėjau tokios švarios medžiagos iš juodosios rinkos. Kokios geros iš tikrųjų gali būti medžiagos, kai jose nėra jokio purvo. Amfetaminas, kurio gaunu savo mieste, nenusipelno tokio pavadinimo.

Mane tikrai nustebino, kokia švari ir kilni gali atrodyti medžiaga! Labai ačiū ir pagarba už jūsų darbą!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
165
Points
43
Labai dėkoju už jūsų žodžius bro :)
 

Lordbahamut

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Labas vakaras, man įdomu, iš ko susideda pavyzdžių katalogas.

Ačiū ir gero vakaro!
 
Top