Nemokami pavyzdžiai iš BB forumo visiems!

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Esu naujokas ir mane domina pavyzdžiai. Ačiū
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Laukiame jūsų atsakymo broko ;)
 

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Iki šiol kurį laiką nesilankiau, todėl anksčiau neatsakinėjau, o dabar nusiunčiau jums DM.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Sveiki, ieškau nemokamo pavyzdžio..best regardz
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Ei, brolau! Netrukus bus išsiųstas <3
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Sveiki, kokį pavyzdį netrukus atsiųsite... tikiuosi, kad taip... laukiu jo su nekantrumu.....labai ačiū
 

ENKICAN

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Oct 20, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Kurį laiką buvau atsijungęs ir dabar, kai grįžtu, suprantu, kad gavau savo nemokamą pavyzdį... Mefedroną gavau net greičiau nei mano tiekėjai iš kelių rinkų... Aš niekada anksčiau nebuvau bandęs, todėl labai ačiū už mėginį ir už patirtį!! Labai ačiū
 

gearnfury

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, savo atveju norėčiau užsisakyti a-pihp dideliais kiekiais, ar tai būtų įmanoma?
 

Bobby234876

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pavyzdys į Australiją? Sveiki
 

weishen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Registruota. kaip gauti Ssample ?
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
tai mano apžvalga apie gautą 2 mmc pavyzdį.iš pradžių aš negaudavau jokio poveikio ir man buvo įdomu, kodėl taip buvo, ir tai buvo todėl, kad aš dozuodavau kartą per 3 valandas, nes norėjau būti atsargus, bet po to, kai sužinojau, kad žmonės perdozuoja po valandos ar 2 tarp jų, aš pradėjau gauti poveikį ir, berniukas, tai buvo geriausias kada nors buvęs aukštas jaučiamas Adderall ir koksas sumaišyti kartu aš jaučiausi tikrai euforiškas ir laimingas ir muzika skambėjo nuostabiai ant jo ir poveikis trunka ilgai taip pat būdas geriau nei koksas, kad būtų sąžininga vienintelis dalykas, kuris man nepatiko buvo comedown aš jaučiausi mano širdis daužosi po to ir aš nemėgstu, kad.overral 10/10 tikrai nusipirkčiau sau
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Sveiki! Domiuosi šiuo forumu ir norėčiau gauti nemokamą pavyzdį.
 

yoyobas

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 3, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Atsiųsk man bro kg aš atsiųsiu u monay vėliau dabar im brokeris...
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
iš pradžių aš negaudavau jokio poveikio ir galvojau, kodėl taip yra, ir tai buvo dėl to, kad dozuodavau kartą per 3 valandas, nes norėjau būti atsargus, bet kai sužinojau, kad žmonės perdozuoja po valandos ar 2 tarp jų, pradėjau gauti poveikį ir, berniukas, tai buvo geriausias mano kada nors patirtas aukštas jaučiamas Adderall ir koksas sumaišyti kartu aš jaučiausi tikrai euforiškas ir laimingas ir muzika skambėjo nuostabiai ant jo ir poveikis trunka ilgai taip pat būdas geriau nei koksas, kad būtų sąžininga vienintelis dalykas, kuris man nepatiko buvo comedown aš jaučiausi mano širdis daužosi po to ir aš nemėgstu, kad.overral 10/10 tikrai nusipirkčiau sau
 

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Iš glitchy gavau 2 gramus 4mmc ir esu labai patenkintas tuo, ką gavau! Jis labai operatyviai bendravo, o procesas buvo lengvas. Produktas iš Vokietijos atvyko diskretiškame voke, kuris buvo uždarytas sandariame maišelyje. Tai buvo labai profesionalu ir aš esu patenkintas jų slaptumu. Mano gautas kiekis buvo arčiau 3 gramų, o konsistencija buvo didelių skeveldrų / kristalų ir skaldytų gabalėlių mišinys.

Parsinešiau 4 mmc visais įmanomais būdais, išskyrus bufetavimą. Mano mėgstamiausias būdas buvo vartoti jį iv, tačiau jo nurijimas per burną buvo saugesnis ir efektyvesnis metodas. Jei rūkote, rekomenduočiau kuo mažesnį kaitinimą ir nedidelį kiekį vienu metu, nes susidaro daug garų, kurie nėra labai malonūs, jei jie per karšti arba per dideli. Insufliacija arba šnypštimas šio 4 mmc sukėlė pastebimą poveikį, tačiau degimas buvo gana intensyvus ir mano akys gerai ašarojo.

Poveikis buvo malonus energijos pliūpsnis kartu su geresniu regėjimo aštrumu ir euforija, kuri mane motyvavo atsikelti ir nuveikti ką nors fizinio. Šokti buvo smagu, o klausytis muzikos nepaprastai malonu. Šis poveikis truko apie 2 valandas, o po to dar apie valandą norėjau iš naujo vartoti dozę.

Tačiau kacetas buvo lengvas, tačiau jaučiau potraukį, nuovargį ir depresiją, kuri truko apie pusę dienos, tačiau ją buvo galima įveikti pasitelkus psichologinę stiprybę.

Apskritai buvau labai patenkintas ir negaliu laukti, kada galėsiu išbandyti ką nors naujo iš "Glitchy". Ačiū!
 

Attachments

  • ZShWmY5E1f.jpeg
    ZShWmY5E1f.jpeg
    4.9 MB · Views: 24
  • fSPIdmAMa7.jpeg
    fSPIdmAMa7.jpeg
    6 MB · Views: 57

Mordello

Don't buy from me
New Member
Language
🇮🇹
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, dabar esu užsiregistravęs ir mane domina nemokamas pavyzdys
 

part-time

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, mane taip pat domina pavyzdys.
 

tenthousendlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ką jau kalbėti apie opioidinius vaistus. Norėčiau heroino. :) :)
 

tenthousandlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Aš vis dar noriu kai kurių, ir IDC, jei kas nors vis dėlto paskambintų mano telefono numeriu. Esu vyriausybės vaikas ir turiu pilną teisę gauti narkotikų, jei noriu. Turiu atvirą sritį. Aš nieko nebijau. Aš noriu heroino, pasakiau. :) :) Būk geras, arba būk geras.
 

obishop

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Oct 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki. Ar galiu jį gauti bandomajam vertimui?
 

Günter

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, esu čia naujas ir džiaugiuosi radęs šį forumą. Ar galėčiau gauti pavyzdį ?
Būčiau labai dėkingas ir čia padaryčiau pareiškimą apie gaminį.
Taika
 

jfrass

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kaip gauti nemokamą pavyzdį?
 

KittyKat69

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ei čia, kad gautumėte nemokamų pavyzdžių, dm'ing jums rn
 

trickydick

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Naujas ir norėčiau išbandyti pavyzdį / -ius.
 
Top