Question Looking for a vendor Gama butirolaktonas GBL/GHB

evolutionzzz

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Minimas tikslas yra gauti GBL arba GHB. Visi, kas tai skaito, žino visas su tuo susijusias problemas. Taigi, ieško pagalbos.
Taigi mano klientams nepatinka BDO, kai sakau nepatinka, turiu omenyje, kad jie jo nekenčia. Tačiau jiems, atrodo, patinka GBL ir GHB (kas žino).
Bet kokiu atveju, mes visi žinome, kad tampa vis sunkiau ir sunkiau gauti savo rankas, ypač negaunant sukčiai tuziną kartų pirma. Šiame įraše ketinau klausti, kaip jį susintetinti, bet nesu chemikas, neturiu NULIO žinių šioje srityje ir įsivaizduoju, kad bet koks mano bandymas baigtųsi gaisru. Daug ugnies. Aš taip pat nenoriu / negaliu mokėti juokingų 1500 $ +, kad žmonės parduoda jį daugumoje šių rinkų.
Prieš man užplūstant pasiūlymams iš žmonių, kurie man sako, kad Western Union / siųsti Bitcoin / etc... Nešvaistykite mūsų abiejų laiko. Bet koks sandoris, kurį aš darysiu, bus per mokėjimo platformą, pavyzdžiui, "Breaking Bad Market". Kažkas su saugojimo paslauga, aš nesu kvailas ir jokių išimčių...

Idėjų turiu gauti:
1) Tiesiog nusipirkti. Žinoma, tai būtų idealu, rasti tiekėją, kuris gali naršyti ir pamatyti šį pranešimą. Bet aš nesu labai optimistiškai nusiteikęs. VĖLGI, NEPERKU BDO.
2) Rasti būdą, kaip jį užsisakyti iš Sigma Aldrich arba jų mažmenininko. Bandžiau susikurti paskyrą naudodamasis legalia įmone, bet nepavyko. Ypač už tokią kainą, už kokią jie jį parduoda, tai būtų idealus kelias. Mačiau, kaip kažkas čia kitam asmeniui siūlė eiti per įmonę, kuri perka iš "Sigma Aldrich", bet mano bandymas nepavyko (jie atsisakė, nes sakė, kad nesiunčia į Jungtines Valstijas, bet įsivaizduoju, kad dėl teisinių problemų jie būtų atsisakę bet kuriuo atveju) Gal kas nors žino asmenį / įmonę, kuri turi galimybę pirkti iš jų ir parduoda darkweb rinkoje?
3) Synthesis.... Norėčiau manyti, kad esu labai protingas ir išradingas... O tai taip pat reiškia, kad žinau savo ribotumą. Ar yra procesas, kurį galėtų atlikti mėgėjas, neturintis laboratorijos ir ne didžiausio biudžeto?
4) Atskyrimas nuo teisėto produkto... Žinau, kad yra legalių produktų, kurių sudėtyje yra GBL. Ar yra produktas, kurio sudėtyje būtų daugiausia GBL, kuris būtų nebrangus ir su kuriuo būtų palyginti lengva dirbti? Sakydamas lengva, turiu omenyje: atskyrimas kaitinant / šaldant arba naudojant cheminę medžiagą ar pan.
5) GHB džiovintas / kristalų pavidalo: Pamačiau pardavėją, kuris turėjo GHB kristalų pavidalo? Tokiu būdu gabenimas būtų daug lengvesnis, be to, jie teigia, kad galima naudoti distiliuotą vandenį ir viskas. Jų kainos nėra tokios blogos kaip GBL rinkoje, bet vis tiek yra gerokai per brangios.

Apskritai aš bandau gauti GBL arba GHB 5-10L vienu metu už padorią kainą. Ir paskutinį kartą visiems spameriams: NESUINTERESUOTA pirkti BDO.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Ką apie GABA į GHB kelią, 1,4-BDO dehidrogenavimą į GBL arba GHB sintezę iš tetrahidrofurano? Nemanau, kad tai taip sudėtinga.
Pažiūrėkite ČIA - gal tai jums padės.
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ketino pasakyti, kad gali būti, jog GHB yra viena iš lengviausiai atliekamų sintezių, iškart po ekstrakcijos iš augalų!
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
GBL į GHB išversti tikrai labai paprasta. O GBL vis dar legalus daugelyje pasaulio šalių. Jį galima nusipirkti kaip valiklį. (Tiesą sakant, tai labai geras valiklis).
PSO svarstė galimybę uždrausti GBL, nusprendė to nedaryti.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
europoje yra pigus ir lengvai gaunamas clearnet ieškokite indusclean ir panašių svetainių
Is possibile use forwarding service too dm me if u need more info Is easy
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Štai patarimas: yra būdas gauti pramoninių valymo produktų, kuriuose GBL bus iki 80 %. likusią dalį sudarys nafta ir kiti nepoliniai tirpikliai. GBL yra nuriebalinimo priemonė ir ją sunku pakeisti. Norėdami gauti GBL, turite kreiptis į legalias bendroves ir paprašyti MSDS ir visų saugos dokumentų. Etiketėje nebus parašyta "GBL valiklis" ar kažkas kvailo. Tai bus nuriebalinimo priemonė.

Jie nenurodys tikslaus procentinio kiekio, bet tai bus tam tikras intervalas. Paprastai 60-80 %, o greičiausiai gali būti 80 %. Dabar galite gaišti laiką atlikdami frakcinę distiliaciją, apdorodami anglį ir filtruodami per celitą, bet galiausiai, jei žinote, kiek GBL yra mišinyje, paprasčiausiai įpilkite tiek vandens, kiek reikia galutiniam koncentruotam GHB produktui pagaminti. Manau, kad tai buvo 3 X (neatsimenu iš galvos).

Tuomet ant viršaus užpilamas nepolinis sluoksnis. Atskirti buvo stebėtinai lengva. Įpilkite reikiamą NaOH kieto pavidalo, kad jis virstų GHB. Įsitikinkite, kad nė viena iš formulėje esančių "priemaišų" negali būti tirpi vandenyje. Atminkite, kad yra didelis skirtumas tarp žodžio "Degreaser" ir "GBL" pakuočių sąrašuose. Bet kuriuo atveju visada turėtumėte būti atsargūs.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Panašu, kad jums reikia "Multi Gel Remover®

Tai GBL ir tik celiuliozė.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
U turite gerą šaltinį ir būdą, kaip jį atskirti?
Manau, kad tai tada vienintelis prekės ženklas, kurį galima įsigyti daugiau tada mažiau lengvai / teisėtai.
Neradau geresnės alternatyvos..
 
View previous replies…

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
U turi vadovėlį?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mokomoji knyga:
1. Įberkite šiek tiek druskos
2. Sukratykite
3. Kartokite, kol atsiras skysčio
4. Išfiltruokite nešvarumus
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Labai lengva sintetinti. Kažkas paminėjo GABA į GHB kelią. Tai vadinama Sandmejerio reakcija BTW.

SWiM gali pritarti šiai rekomendacijai, jis pats nuolat gamina šiuo būdu natrio druską (Na-GHB kristalus).

Malonūs linkėjimai,
Ali
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ghb milteliai, dozavimas labai nežinomas mano, atrodo, kad reikia vartoti daug, kad gautumėte poveikį, žmonės bando 3 gramus, ir jie skundžiasi neturintys jokio poveikio, aliejus su alkoholiu veikia labai gerai.
 
Top