GBL sintezė

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Toliau pateikiamas naujas GBL sintezės metodas.

ištrauka:

šaltinis: "GBL" (angl:


Turiu klausimą apie šią procedūrą. Ar galima naudoti mažesnę vandenilio peroksido koncentraciją, pvz., 30 % vietoj 50 %, dėl reguliavimo priežasčių, reguliuojant reakcijoje naudojamo H2O2 kiekį?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Išeiga yra labai maža, nepagailėkite THF tokiu būdu. Tiesiog naudokite GABA > NaNO2 būdą.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Kaip 88 % THF konversija laikoma maža?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Niekada taip neišeina, be to, THF yra vertingesnis už galutinį produktą. Rimtai tiesiog nusipirkite kg GABA beveik už dyką.
 

Billnye195

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ei, vaikinai. Esu naujokas bendruomenėje. Ar kas nors turi sintezę iš BDO - GBL? Jei taip, prašom pasidalyti. Šis forumas yra geriausia, ką esu matęs. Jūsų visi legendos.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93

1,4-butandiolio (BDO) dehidrogenavimas į gama-butirolaktoną (GBL).

90,1 g (1 molio) 1,4-butandiolio, 4 g vario chromito katalizatoriaus ir 0,15 g miltelių pavidalo reagentinio natrio hidroksido (arba geriau KOH) mišinys buvo intensyviai maišomas ir kaitinamas esant grįžtamajam atoslūgiui. Esant maždaug 200 °C temperatūrai, prasidėjo intensyvus vandenilio išsiskyrimas, temperatūra nukrito apie 10 °C ir dehidrogenavimas vyko sklandžiai. Dujų išsiskyrimas (39 L/2 mol vienam sureagavusio 1,4-butandiolio moliui) nutrūko maždaug po 3 h. Reakcijos mišinys buvo atvėsintas iki kambario temperatūros, filtruotas nuo katalizatoriaus ir distiliuotas esant sumažintam slėgiui, gaunant apie 80 % gama-butirolaktono ir apie 10 % nesureagavusio 1,4-butandiolio.

GHB (gama-hidroksibutirato) sintezė DUK
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ar geriau ir saugiau tiesiog pirkti GBL iš Kinijos kaip švaresnį
 

BamBam

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2023
Messages
15
Reaction score
2
Points
3
Ar turite nuorodą, kaip rasti šį valiklį Kinijoje. Visur ieškojau kažko panašaus ir nieko neradau.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ir pigiau
 

lucine

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ar niekam kitam neužsikrauna ir neatsisiunčia nė vienas iš nuorodoje pateiktų pdf failų?
Ar kas nors gali paskelbti pagrindinio pdf dokumento, kuriame aprašomas sintezatorius, url adresą?
 

evian

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 1, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Patikrinkite mano sąrašą vaikinas, aš parduodu kaip švaros įmonė
 
Top