Question Looking for a vendor Sveiki visi, prisistatau

Walter Blanco

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Sveiki visi, prisistatau ir rašau savo pirmąjį įrašą. Nežinau, kur jis turėtų būti patalpintas, todėl jį įtrauksiu į šią kategoriją.
Užklydau į šią svetainę ir tai buvo tarsi aukso radimas, per kelerius metus naršiau, skaičiau ir tyrinėjau tiek apie narkotikus, tiek apie chemiją. Ši svetainė man buvo puikus atradimas. Perskaičiau apie BB kokybės iniciatyvą ir supratau, kad ji yra puiki. Apie tai seniai planavau tiek dėl meilės chemijai, tiek dėl pagarbos rinkai.
Mano šalyje vaistų kokybė yra siaubinga. Išskyrus marihuaną, visi kiti narkotikai yra labai prastos kokybės. Kad būtų aiškiau, prieš kelis mėnesius per žinias buvo pranešta, kad viena moteris buvo sulaikyta už kokaino laikymą, tačiau ištyrus mėginį paaiškėjo, kad jame kokaino procentas toks mažas, kad galiausiai ją paleido be kaltinimų.
Šiaip ar taip, štai radau šią nuostabią svetainę, kuri man labai padės įgyvendinti tai, ką jau kurį laiką planuoju, - pateikti kokybišką produktą be pjaustymo.
Baigiu savo laboratoriją ir netrukus pradėsiu gaminti kokaino HCl, nedideliais kiekiais, atsižvelgiant į didelį reikalingų lapų kiekį, ir kadangi tai bus mano pirmas kartas atliekant šį procesą, sieksiu pagaminti apie 15 g, daugiausia dėmesio skirdamas išeigai ir grynumui.
Abejoju, ar man bus pelninga gaminti ir parduoti, nes mano rajone bus sunku rasti pirkėjų, kurie už 1 g gryno kokaino mokėtų 50,60,70usd, kai 1 g platinamo "kokaino" paprastai parduodamas už 10-15usd. Todėl taip pat mąstau apie patikimų tiekėjų paiešką netolimoje ateityje, kurie galėtų mane aprūpinti kokybišku kokainu ir LSD - dar viena medžiaga, kurios mano šalyje trūksta. Mažose dėžutėse, kurios cirkuliuoja, yra NBOMe ir amfetaminų.
Šiaip ar taip, tai viskas, tikiuosi, kad būsiu gerai priimtas, stengsiuosi kuo daugiau prisidėti prie šios puikios svetainės.
Beje, esu iš Pietų Amerikos ir tekstas buvo padarytas su vertėju, atsiprašau, jei jis pusiau suprastas. Su geriausiais linkėjimais
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Sveiki atvykę į bendruomenę :) Btw, ieškau pietų amerikiečių jungties Coca Tea už gerą kainą
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ei, prisiminkite mane, aš skaitau kažkokią PMK UsA kokių nors idėjų?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ar Medeljinas nėra pagrindinis kokaino miestas pasaulyje? Maniau, kad kokainas atkeliauja iš ten esančio Kolumbijos kartelio.
Na, aš čia galiu gauti geriausios pasaulyje marihuanos bet kokios kokybės ir bet kokiais kiekiais. Man būtų įdomu sužinoti, kaip sunku ką nors įvežti į Kolumbiją.
 
Top