Namų laboratorija: Laboratorinė laboratorija: pasidaryk pats Karštos plokštės maišyklė

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Štai šiukšlės, apie kurias neseniai kalbėjau. Vevoras parduoda jų variantą
 

Attachments

  • AdDE6Z5NJ9.jpg
    10.3 MB · Views: 786

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Mano "Vevor" magnetinė maišyklė 5L 500 W, nustojo veikti pirmąją naudojimo dieną. Atlikau bandymą vonioje smėliu pašildyti vandenį ir ji nustojo veikti per kelias minutes. Ieškojau "Google", kokia galėtų būti problema, ir radau, kad visada reikia skysčio, kuris veiktų kaip kaitinimo plokštės radiatorius, todėl negaliu daryti vonios smėlio.
Kadangi kaitlentė buvo sugedusi, ją atidariau ir radau, kad ji veikia, jei atjungiu vidinį temperatūros zondą, įsuktą į keraminę kaitlentę. Dabar ji vėl veikia! Be temperatūros kontrolės iš kaitlentės, bet ji turi išorinį temperatūros zondą.
 

cake

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Šį savaitgalį sukurti "pasidaryk pats" karštą / šaltą vonią su maišymu...

Skelbiu čia, kad nepamirščiau atsakyti su rezultatais.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ar ketinate naudoti Peltier aušinimą / šildymą? Šaunu, kad prie jo galima prijungti ultragarsą, taip pat magnetinį maišymą ir papildomą rezistorių, kad šildymas būtų efektyvus. Jei naudosite aliumininį indą arba nenaudosite magnetinio indo (maišytuvui).
 
View previous replies…

cake

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Termolizės recirkuliacinis aušintuvas / šildytuvas + 12 kv. t kibiras + 2 rutuliniai vožtuvai = šaltoji / karštoji vonia ¯\_(ツ)_/¯

Naudoju viršutinę maišyklę.

Įsitikinkite, kad ant kolbos turite daug kaklelių ir keletą klaisenų, nes vėliau sugalvosite, ko dar norėsite pridėti.

Kitą pirmadienį paskelbsiu temą pavadinimu "Pasidaryk pats" 1000 dolerių 5 l talpos reaktorius", kurioje bus užfiksuota mano konstrukcija.
 

cake

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 7, 2023
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
Jei man nebūtų reikėję, kad mano reakcijos temperatūra būtų -30C, būčiau galėjęs įsigyti 150 JAV dolerių kainuojantį šildytuvą, o ne 800 JAV dolerių kainuojantį šaldiklį, ir tai būtų buvę daug pigiau.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Kai pirmą kartą apie tai pagalvojau, turėjau omenyje kažką daug mažesnio... ne mažo, bet galinčio atlikti lygiagrečią sintezę, pavyzdžiui, kurti ir (arba) optimizuoti. Turėjote omenyje paruošiamąją partiją, kad nepasakytumėte bandomąjį iki 5 l mastelio partijų reaktorių. Manau, kad šis mastas produktyviausias daugeliui mano buvusių ir būsimų preparatų, tik tada, kai metodas yra savaime patvirtintas ir iš esmės optimizuotas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Vieną iš jų pakeičiau. Parašiau apie tai pranešimą. Jis NĖRA patvirtintas UL. Ne, visiškai ne
 
Top