kaip aš ketaminą vartoju

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Jį galite švirkšti į raumenis (IM) paprastai į šlaunis arba į veną (IV) į rankos kaktą.
Švirkšdami IM turite daugiau laiko adatai ištraukti ir pasiruošti (1-5 min.), o intraveninė injekcija patenka iš karto, be to, ji iš karto suteikia skubėjimo pojūtį, o IM injekcija bus subtilesnė.
Jei tai pirmas kartas, rekomenduočiau švirkšti į veną, nes į veną lengviau suklysti, o suklydus - pavojingiau.
Biologinis prieinamumas yra beveik toks pat (gal didesnis su IV, bet jis nėra reikšmingas), man labiau patinka tai daryti IV, bet bus atvejų, kai aš atsibusiu ant kėdės su adata vis dar mano venoje, kai darau dideles dozes.
 

RaraOppapapOma

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 2, 2022
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Taip pat nereikia jo kaitinti, bet galite įberti druskos, jei jis blogai tirpsta (aš jos nenaudoju)
Paimu butelio dangtelį, į kurį įpilu šiek tiek sterilaus vandens ir į švirkštą gaunu apie 0,4 ml vandens, tada paimu ketamino (0,1 = juodoji dozė 0,07 = vidutinė dozė) ir susmulkinu jį švirkšto oranžiniu dangteliu stiklinėje Petri lėkštelėje, tada įpilu vandens iš švirkšto.
Ištirpinkite ketaminą ir supilkite jį į švirkštą.
Man tai tikrai užtrunka tik 2 minutes.
Maždaug nuo 0,5 dozės priklausys trukmė ir mažiau intensyvumas.
IM injekcijoms pirmiausia suraskite vastus lateralis raumenį, tada nuvalykite jį alkoholiu, po to atpalaiduokite jį ir 90 laipsnių kampu įspauskite į jį adatą, aspiruokite švirkštą, o jei grįžta kraujas, tai reiškia, kad pataikėte į kraujagyslę, todėl ją ištraukite ir paspauskite. Jei kraujas negrįžta, galite tolygiai spausti stūmoklį ir švirkšti po to dezinfekuokite vietą ir masažuokite injekcijos vietą, galiausiai įsitaisykite patogioje vietoje.
Injekcijoms į veną dezinfekuokite sritį, kurioje yra vidurinė kubitalinė vena, ir spauskite ją 45 laipsnių kampu (priklauso nuo gylio).
Patikrinkite, ar kraujas grįžta, jei grįžta, vadinasi, esate venoje (jei naudojate turniketą, atriškite jį, nes kitaip jis gali sukelti venos sprogimą, įsitikinkite, kad nuėmę turniketą vis dar esate venoje), švirkškite tolygiai, ne per greitai, ne per lėtai.
Dezinfekuokite vietą.
Gerkite daug vandens, nusiprauskite po karštu dušu arba atlikite keletą atsispaudimų, kad venos būtų geriau matomos.
Jei dėl praleistos injekcijos atsirado gumbas, iš karto uždėkite karštą rankšluostį ant injekcijos vietos ir tęskite tai visą dieną.
Tęskite karšto rankšluosčio dėjimą ant injekcijos vietos kas maždaug 6 valandas, kol gumbelis išnyks.
Jei jis vis dar auga ir yra karštas po 3 dienų, turite vykti į ligoninę dėl pūlinio, kitaip jis gali sukelti kitų problemų.
Visada naudokite naujas sterilias adatas ir nesišvirkškite dozių į akis!
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
2 gramus kristalų ištirpindavau 50 ml injekciniame buteliuke, su fiziologiniu akių vandeniu, kad suspenduotų. tai man sukeldavo vilkligę
 
Top