Kaip apie mus sužinojote? Mums tai labai svarbu.

Ogny1423

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Na, matote, man buvo nuobodu ir tiesiog kišau nosį į visų reikalus tik tikėdamasis, kad užkliūsiu už ko nors naudingo, kas tikrai nėra sukčiavimas ir sukels federalinių tarnybų pareigūnų atvykimą išgriauti mano duris ir vėl ištraukti mane iš lovos vidury nakties
 

MsContingency

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
lol tas pats su nuobodu dalis ne fed busting prie mano durų dalis fuck that been through that shit 🤦🏻‍♀️
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Galvojau apie tai, kaip išmušti negyvus lašus ten, kur gyvenu. Daug universitetų aplink mane, klubai su juo eiti. Noriu pradėti dead drops čia.... artėja vasara. Man reikės susisiekti su jumis arba Madre iki vasario pabaigos.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
apie jus išgirdau r/theehive (arba r/bizzybees, pamiršau). šiaip ar taip, reddit'e nesu labai aktyvus, o ši svetainė iš esmės suteikia man viską, ko norėjau iš ten, bet geriau :p
 

infochem

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kažkurią dieną ieškojau kai kurių receptų ir tikrai atveju radau šią svetainę😇. Tikrai patinka būti čia..
 

Zyn_Laden

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Duomenų apie chemijos mokslą.

Ieškojau HouseOfSpirit gido apie blotterio klojimą ir šiame forume aptikau tekstą apie blotterio panardinimą.

Pasijutau tarsi atradęs Aleksandrijos biblioteką.
 

Mybell420

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Gavau dm iš išmestos Reddit paskyros Labai džiaugiuosi, kad paspaudžiau ant tos neaiškios nuorodos lol
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Aš norėjau žiūrėti 3 seriją išjungti stabdymas blogai, bet susidurti su šia svetaine lol tik juokauja senas avilys narys informavo mane BOSS yra atgal 🏆 🙌
 

Polysubx100

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Daugiau nei prieš metus per "Reddit" gavau žinutę, manydamas, kad dėl to, jog domiuosi sinteze ir ekstrakcija. Tačiau puiki bendruomenė.
 
Top