Question Kaip sunku importuoti kokaino bazės pastą arba kokaino hidrochloridą iš Lotynų Amerikos į Europą?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Kaip sunku išvengti muitinės kontrolės ir rasti rimtą ir teisėtą kontaktinį asmenį (neapsimetinėjant) kilmės šalyje, kuris norėtų eksportuoti į Europą?
Ačiū visiems!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Kaip dėl kokaino arbatos mate de coca arba hoja? Kaip sunku tai atsiųsti perpakuotą kaip kitos rūšies "arbatą"?

Mane tai domintų, jei kas nors gali nurodyti svetainę, kuri nėra sukčiavimas, arba padėti man čia.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Siuntimo būdų yra per daug ir mano šalyje juos žino beveik visi. Jums reikia išsiaiškinti, ar kokainmedžio lapus legalu ar nelegalu eksportuoti tiek mano, tiek jūsų šalyje. Jei tai būtų gaminamas produktas, kurio daugelis nori, jo būtų neįmanoma transportuoti dėl naudojamo kokaino lapų kiekio, o kadangi jis yra augalinės kilmės, turite atitikti per daug reikalavimų ir turėti įmonę, kuri deklaruotų naudojimą ir mokesčius, bet, kiek suprantu, jį eksportuoti yra nelegalu
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Dėkojame @auc už visą šią informaciją. Man norėtųsi nedidelės asmeninės sumos. Užtektų 1 kg lapų. Nesiverčiu pardavimo verslu, tik chemija mane labai domina. Mano šalyje viskas, kas susiję su koka, išskyrus atvejus, kai ji "dekokanizuota", yra nelegalu.

Todėl ir paklausiau, manau, kad malti lapai būtų daug mažiau tikrinami nei pats kokainas. Būtų lengva pavadinti ją "žaliąja arbata" ir rizikuoti su muitine. Manau, kad tai tas pats, kaip ir užsisakant bet kokį kitą narkotikų paketą, visada bus tam tikra rizika, bet svarbiausia yra tai, ką darome, kad ją sumažintume.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Gyvenime viskas įmanoma, reikia pabandyti. Tik rekomenduoju neteikti informacijos apie savo gyvenamąją vietą. 1k lapų yra niekas, kad būtų galima gaminti kokainą, jei toks yra tikslas, kad gautumėte maždaug 1kl kokaino, jums reikia daugiau nei 36 arų lapų, kad kiekvienas aras yra 25kl Tikiuosi, kad mane supratote
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Taip, žinau, kad iš šio 1-1,5 kg lapelio gaunama apie 10 g +-, jei santykiai teisingi.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Manau, kad atvyksta, muitinė nežiūri į visas pakuotes ir mažiau kilmės šalyje

Ieškau, kad kas nors atsiųstų man 7 gramus
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Jie yra skenuotojai, per kelias sekundes jie sužino, kad organinis produktas eina spalvotomis nugarėlėmis, ir jį peržiūri, tai labai lengva aptikti. Reikia pažiūrėti, kas yra tas drąsuolis, kuris gali atsiųsti 7 g, tai nėra pelninga tiek daug karščio
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
visos pakuotės nėra nuskenuotos tai neįmanoma, išskyrus raides
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
39
Reaction score
21
Points
8
Jie neturi pakankamai darbuotojų, kad galėtų tikrinti pakuotę po pakuotės, įsivaizduokite, kiek per dieną muitinėje praeina užsakymų. Kai kurie paketai sulaikomi, bet didžioji dauguma praeina. Manau, kad.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Na, jei manote, kad tai taip paprasta, turėtumėte pabandyti 😉. Savo ruožtu mes esame pavargę nuo daugelio dalykų ir žinome, kaip šie klausimai sprendžiami mūsų šalyje, todėl galiu paprieštarauti visiems, kurie mano, kad tai taip paprasta. Kviečiu jus tai padaryti, nes aš to nedarau. Aš tai padaryčiau ir kad man viskas būtų lengviau ir prieinamesnė
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Na, jei manote, kad tai taip paprasta, turėtumėte pabandyti 😉. Savo ruožtu mes esame pavargę nuo daugelio dalykų ir žinome, kaip šie klausimai sprendžiami mūsų šalyje, todėl galiu paprieštarauti visiems, kurie mano, kad tai taip paprasta. Kviečiu jus tai padaryti, nes aš to nedarau. Aš tai padaryčiau ir kad man viskas būtų lengviau ir prieinamesnė
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
visiškai klaidinga
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Apmokėsiu už siuntimą ir medžiagą ir nurodysiu adresą, kur ją gauti Europoje, bet negaliu padaryti

jei atkeliauja gerai, jei ne, tada nieko, hahaha, aš laikau burną užčiaupęs, bet abejoju, kad VISI laiškai ir siuntiniai yra registruojami.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Apmokėsiu už siuntimą ir medžiagą ir nurodysiu adresą, kur ją gauti Europoje, bet negaliu padaryti

jei atkeliauja gerai, jei ne, tada nieko, hahaha, aš laikau burną užčiaupęs, bet abejoju, kad VISI laiškai ir siuntiniai yra registruojami.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Bulksplit ship vokų?, į usa įmanoma?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Atliekami šie veiksmai: jis atvyksta į muitinę, pereina per skenerį, jei jis rodo, kad yra kažkas dulkėto, ir tai duoda toną skenerių ekranuose jis tikrinamas, kad paprastas, nepažeidžiant etikečių maišelių jie įdeda keletą modalumų, tarp jų šią mašiną, kuri yra punktualesnė, ir šunys kovotojai su narkotikais nuolat tikrina kvapus, čia yra dar vienas peržiūros lygis, todėl žinome, kad praktiškai viskas patenka
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Pėdsakų skaitytuvai, pirmasis etapas, ir paskutinis, nereikia šunų.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
šunys reikalingi staiga savo šalyje, kuri nesusitvarko su šiuo klausimu. nes mūsų šalyje yra įvairiausių kontrolės priemonių
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ar turite [perpakavimo] įmonių] Kolumbijoje, skirtų tarptautiniam siuntų gabenimui į Europą?
 
View previous replies…

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ar turite galimybę perduoti siuntą kurjeriui?
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Turiu daugybę galimybių, bet kartoju, kad mums tai nėra pelninga
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ar galima konvertuoti į skirtingus cas produktus ir siųsti į Kiniją, o iš Kinijos į Europą?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Fantazijos forma,,,,Konvertuokite į bazinę formą ir sumaišykite su, acetono epoksidiniais klijais, nusipirkite du, mėlynos šviesos kompiuterių ekrano apsaugas,grūdintą stiklą ir suklijuokite kartu, kad taptų skaidrus. ant 4 kampų uždėkite tikrus epoksidinius klijus, o ne sumaišytus su bazine forma, jos egzotika nėra pigi.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Kokso laboratorijų Europoje augimas reiškia kontrabandinių kokaino plytų "mirtį

Naujame straipsnyje iš "vice" rašoma, kad kokaino beveik neįmanoma aptikti plastike, o jei pagaunamas kokainą Europoje gavęs asmuo, sunku įrodyti, kad jis žinojo, jog produktas impregnuotas kokainu.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Gumose jis buvo užmaskuotas, tačiau šis modalumas jau senas ir šį rudenį krito beveik visų rūšių siuntimo formos, nes čia jie labai gerai apmokyti šio klausimo. Ir jei manote, kad tai lengva, tie, kuriems šis gabenimo klausimas atrodo labai lengvas, turėtų tai išbandyti. Sėkmės.
 
Solution
Top