Kaip krekas Irane kainuoja 40 JAV dolerių?

thebean

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, aš iš Irano. ir aš pabandžiau kreko kokaino maždaug prieš 2 mėnesius, šiek tiek tyrinėjau ir sužinojau. kaina juokinga. pasienyje jis kainuoja apie 1 700 000 (40 USD) rialų, o miestuose jo galima rasti maždaug už 2 500 000 (60 USD) rialų. aš ieškojau daug internetinių rinkų ir ši kaina yra per maža. esu beveik tikras, kad čia parduodamas krekas nėra grynas. tačiau turiu keletą klausimų. ar įmanoma namuose pasigaminti kokaino? ar yra koks nors narkotikas, panašus į kreką, akmens pavidalo, skirtas įkvėpti. ar galima nusipirkti gryno kreko tik už 40 dolerių? kaip patikrinti grynumą? ar yra kokia nors alternatyva krekui, išskyrus metamfetaminą?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Kodėl krekas Irane toks pigus?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kiek gaunate? Jei noriu, galiu nusipirkti 7 JAV dolerių už kreką, jo gali būti 0,1 g. Nežinodamas, koks kiekis, niekas negali pasakyti, kur jis pigus, o kur brangus. Ar galite padaryti nuotrauką? Mano patirtis rodo, kad krekas atrodo gana savitai
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Manau, kad už vieną gramą 40 usd
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tikriausiai tai nesusiję su kokainu. Net ir JAV pakankamai stipriai supjaustyti, kad būtų galima jį parduoti už tokią kainą , jis nesudarytų akmens. Tai tik mano nuomonė, pagrįsta labai nedaug informacijos. Jei pavyks gauti nuotrauką, paskelbkite ją
 

bigbadbear

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 1, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
tai buvo krekingo heroinas arba suslėgtas heroinas
 
Top