Question Kaip išgauti MDMA, sumaišytą su kitais milteliais, pvz., baltymų papildų milteliais

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Sveiki vaikinai, noriu, kad asmuo, kuris man atsakys, gerai išmanytų MDMA plovimą ir pagrindinius chemijos mokslus.

Mano klausimas yra toks: jei į baltymų papildą įdedu visiškai supresuotą MDMA ir sumaišau abu miltelius (baltymų papildo miltelius + MDMA miltelius)

Ar galiu iš šio mišinio vėl išgauti MDMA kristalizacijos metodu arba bet kokiu kitu cheminiu metodu? Manau, kad šis dalykas panašus į MDMA plovimą, ar aš klystu?

Ačiū visiems.
;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, taip, galite. Galite atlikti eksperimentą su nedideliu MDMA miltelių ir baltymų kiekiu. Tada MDMA išgaukite a/b ekstrakcijos būdu.
Taip pat skaitykite MDMA / ekstazio gryninimo metodą
 
Last edited:

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Labai ačiū, gerbiamasis @G.Patton, perskaičiau MDMA / ekstazio gryninimo metodo temą, Ir perskaičiau apie rūgščių ir šarmų ekstrakciją (a/b ekstrakciją).

1. Ar būdas, apie kurį rašėte savo temoje (plovimas/valymas acetonu), tinka mano situacijai?
Norėčiau pastebėti, kad mišinio santykis yra 1:20 (MDMA: baltymų milteliai).

2. Ar galite man duoti patarimų arba pasiūlyti temų, kurias galėčiau perskaityti, kad sužinočiau daugiau apie tai, kaip išgauti MDMA a/b ekstrahavimo metodu?
 
Top