Kaip susitikti su plugmanu.

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Du kamščiai čia ir čia papasakosime, kaip galite susitikti su manimi, mano broliu ar mūsų kolegomis jūsų rajone ar jo apylinkėse.

Prekybininkai iš tiesų yra paranojiški, bet jums neturėtų kilti jokių problemų. Prekiautojo paranojos lygis yra lygiavertis prekiautojo "šlovės" / populiarumo lygiui. Tačiau akivaizdu, kad kokaino prekeivis bus labiau paranojiškas nei žolės prekeivis vien dėl to, ką kiekvienas iš jų parduoda, ir dėl bausmės, kuri yra susijusi su šia medžiaga.

Pradėkime nuo mažų dalykų, jūs esate 18-metis vyrukas iš vidurinės mokyklos, turite automobilį ir trokštate ketamino. Akivaizdu, kad ketamino rasti sunkiau nei tiesiog paskambinti Ketamine Keith ir paprašyti vaikino gramo. Štai kaip rasti šio narkotiko:
1. Paklauskite žmonių, kurie akivaizdžiai vartoja ketaminą, ir neturime omenyje klausinėti arklių. Nepažįstate nieko, kas vartoja ketaminą? Nieko tokio, eikite į barus, parkus ar bet kur kitur, kur gali būti žmonių, vartojančių ketaminą, ir anksčiau ar vėliau per nedidelį pokalbį tikrai sužinosite jų dilerį.
2. Paklauskite savo dabartinio dilerio. Tarkime, jau pažįstate vaikiną, kuris pardavinėja kanapes, paklauskite jo! Dažniausiai dileriai pažįsta vienas kitą paprasčiausiai todėl, kad kaip dileris privalai pažinti kraštą.
3. Savo draugų. Tai turėjo būti numeris vienas, bet nesvarbu. Paklauskite savo draugų, gal jie pažįsta ką nors, kas pardavinėja, niekada nežinai, o kartais gali būti nustebintas.

Šiek tiek sunkiau: tarkime, esate vidutinio amžiaus ir norite LSD. Vis dar galioja punktai, kad reikia klausti savo dabartinio pardavėjo, visada paklauskite savo pardavėjo, ar jis nežino ko nors, kas parduoda tai, ko ieškote.
Kaip tik čia ateina svarbiausias momentas: dauguma dilerių daug giriasi / turi daug reklamos. Tai reiškia, kad jei užsuktumėte į instagramą ir paieškotumėte "LSD", daugiausiai gausite netoli jūsų esančio prekiautojo paskyrą. Ir net nuėjus į barą ir ieškant numerių tualete pavyks, jie gali būti dileriai, kurie gali jums padėti.

Lengviausia: susirasti žolės, mes specializuojamės šioje srityje. Tarkime, norite žolės ir tam jums tereikia žinoti žolės kvapą ir tai, kaip paprastai atrodo žolininkas. Eikite aplinkui ir ieškokite žolės kvapo arba ieškokite žmonių, kurie atrodo kaip žolėdžiai. Šie žmonės yra patys šauniausi vyrukai, kokius kada nors sutiksite, ir 80 % jų duos jums savo dilerių kontaktus arba net tiesiog parduos jums šiek tiek savo žolės. Čia galioja visa tai, kas išdėstyta aukščiau, paklauskite dabartinio dilerio, paklauskite draugų. Dauguma žmonių yra rūkę žolės arba pažįsta ką nors, kas rūko.

Vienas svarbus dalykas - NENORĖKITE LABAI LABAI LABAI LABAI LABAI.

Šiais laikais žmonės dirba per "Snapchat", "Signal" ar "Telegram", nes žinutes galima ištrinti jas perskaičius. Būkite lankstūs, dirbkite keliose platformose.

Mes būsime čia ir atsakysime į visus tavo klausimus apie tai <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
O kaip sukurti rinką, kurioje būtų galima lengvai rasti netoli jūsų esantį pardavėją?
Pavyzdžiui, prekiautojas gamina negyvus lašus kaimynystėje. Pirkėjas atidaro prekyvietę, nurodo savo rajoną ir mato, kas parduodama netoli jo, mato kainą ir pakuotę. Pirkėjas sumoka už gaminį ir iš karto gauna visą informaciją bei žemėlapį su tikslia negyvosios lavoninės vieta. Praeina 30-40 minučių ir pirkėjas gauna trokštamą produktą, pardavėjas - pinigus, o realiame gyvenime niekas su niekuo nesusitinka.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ką daryti, jei pirkėjas apskritai nėra teisėtas pirkėjas? Kas, jei jis atlieka daugybę užsakymų, kaip tai darytų lojalus klientas, tik tam, kad surinktų informacijos apie "mirusiųjų lašų" vietas, kurios paskui patenka į siurprizą? Pirkėjui labai nenaudinga žinoti vietą, kurioje pardavėjas ar darbuotojas fiziškai buvo, nesvarbu, kur jis ketina vykti
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jūs klaidingai apie tai galvojate. Čia veikia daug veiksnių, be vietos, svarbus tikslus laikas, taip pat niekas niekada nežino, kiek žmonių dirba po ta pačia vėliava. Pavyzdžiui, viename mieste gali dirbti 30 žmonių, o jei LE viską nupirks, tai padėkime jiems už pajamas. Suderinti judėjimo geografiją beveik neįmanoma, jei į tai žiūrima protingai.
Kiek tam reikėtų skirti laiko, pastangų ir pinigų, sunku įsivaizduoti. Dėl to tyrimas tampa toks brangus, kad nustoja būti pelningas.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Tačiau vis tiek negalvokite tik apie save. Pagalvokite ir apie pirkėją arba darbuotoją.
Darbuotojai gali būti korumpuoti policininkų, ir esu tikras, kad jie padarys viską, kad sutrumpintų savo laiką, net jei tai apimtų kai kurių klientų ar net jūsų, vadovo ar kito, esančio eilėje aukščiau jų, maitinimą.
@41Dxflatline susirūpinimas yra tikras ir mes suprantame, nes jo rūpestis žaidžia į vieną iš mūsų punktų, ši OP veiktų tik dideliuose miestuose arba mažose šalyse.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
@HEISENBERG
Įdomi pastaba, bet matote:
Šią įsivaizduojamą rinką gali sukompromituoti policininkai. Ar tikrai norite, kad jus suimtų dar prieš tai, kai narkotikai pateks į jūsų rankas?

Be to, jums reikėtų rasti tokią platformą. Žinome, kad kalbate apie depozitinės sistemos tipo platformą, bet kas, kodėl ir kur kas nors galėtų sukurti tokią platformą?

Mums patinka jūsų idėja.

Nesakome, kad tai neįmanoma, nes taip veikia tamsiųjų interneto rinkų pasaulis, tačiau prašome apsvarstyti, kiek žmonių tai apimtų, koks būtų mastas.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Kaip policininkai jus sukompromituos, kol į rankas paimsite medžiagas?
Kiek policininkų reikia įtraukti, jei kasdien rinkoje bus šimtai tūkstančių užsakymų?
Kiek žinome įvykių, kai dėl vieno nedidelio turgaus, kuriame prekės buvo perkamos ir pristatomos paštu, arešto buvo suimti šimtai žmonių? Tokių pavyzdžių žinome.
Kiek žinome įvykių, kai turgaviečių, kuriose pardavėjai dirbo su negyvais lašeliais, areštai lėmė daugybės žmonių areštus? Tokių pavyzdžių nežinome.

Prekių pristatymas "mirusiais lašeliais" yra daug saugesnis, anonimiškesnis ir greitesnis nei bet kuris kitas narkotikų perdavimo būdas.
Platinimo sistema yra primityvi ir paprasta. LE negali veiksmingai kovoti su šiuo platinimo būdu ir nustatyti prekių tiekimo grandinės, kai tūkstančiai žmonių kuria verslą ir niekada net nemato vieni kitų.

Jei jūs ar kas nors kitas esate pasirengęs prisijungti prie tokios rinkos, pasirengęs pradėti kurti vietinį verslą, kad galėtumėte tokiu būdu pardavinėti medžiagas - parašykite man, turime apie ką pasikalbėti.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8

Vadinkite mus bepročiais, bet mes nepasitikime "mirusio lašo" sistema. Ši sistema nepatikima dėl *greičio. Įsivaizduokite tai, misteri: kaip tik taip, kaip koks nors neaiškus pardavėjas gali jus apgauti "AlphaBay" platformoje, kaip ir koks nors "dead-drop" prekiautojas. Mes suprantame, kad bus dalykų, kaip to išvengti, bet vis tiek negalime jos palaikyti turėdami omenyje šį trūkumą. Pirkėjas gali pasakyti, kad pakuotės niekada nebuvo, nes pardavėjas niekada nieko nepateikė, pardavėjas gali net nusiųsti ką nors patikrinti ir bum, policininkai įlįs ir gaus jūsų darbuotoją, o anksčiau ar vėliau jis praskris ir jūs būsite visiškai FUCKED.

Taip pat reikėtų pagalvoti apie tokio pobūdžio OP aprėptį. Ši idėja galėtų veikti tik tankiai apgyvendintuose arimuose, kuo daugiau pardavėjų, tuo geriau, tas pats pasakytina ir apie klientus.

Dabar pakalbėkime apie blogus veikėjus ir policininkus. Jūs sakėte, kad jos neįmanoma sugauti ką nors pasodinti negyvą lašą arba jį pasiimti, bet mes norėtume pasakyti priešingai. Pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra "taip, žinoma, gal ir nepavyks pagauti, kad kas nors kur nors ką nors deda, bet galiu lažintis, kad tikrai pavyks pagauti, kai kas nors ką nors pasiima". Tarkime, esate pardavėjas ir turite palikti paketą pirkėjui, galbūt jūsų niekada nesulaikys, bet galiu jus patikinti, kad pirkėjas paslysta, jis galų gale statys, kad gaudamas prekes bus pagautas. Dabar pagalvokite tą patį scenarijų, bet įsivaizduokite, kad prekes padėjo policininkai / blogi veikėjai (nes platforma yra pusiau susikompromitavusi), kad jį pagautų, nes galbūt jis yra svarbus arba federalai tiesiog nori sugriauti jo gyvenimą.

Toks dizainas apsaugo tik pardavėją arba vadinamąjį dilerį, o pirkėjui nesuteikia jokios paneigimo galimybės.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
@bad_coco_melon
Viskas išmokstama lyginant. Kai kalbame apie narkotikų pirkimą ar pardavimą, negalime rasti 100 % saugaus būdo. Bet kokiu aiškinimu galime pasakyti, kad platinimo sistema yra ydinga.
Turime mąstyti remdamiesi prielaida, kad pirkėjas ir pardavėjas daugeliu atvejų nenori apgaudinėti vienas kito, jei kyla problema, turime ją spręsti remdamiesi duomenimis, kuriuos galime surinkti iš sandorio šalių.
Pardavėjas taip pat gali atsiųsti skalbimo miltelių pakuotę, bet pasakyti, kad tai kokainas.

Kai kalbame apie pardavimą, turime suprasti, kas yra svarbu:
-pristatymas klientui.
-Pardavėjo saugumas.
-Pirkėjo saugumas.

Su bendraisiais lygiais, negyvi lašai laimi visais atžvilgiais. Bet kokius naujus įvesties duomenis reikėtų taikyti lyginant abu pardavimo būdus, kad jie būtų objektyvūs.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jei esate tamsaus tinklo prekiautojas, kuris imasi tinkamų atsargumo priemonių, išsiaiškinti, kas esate, dabartiniu metu bus beveik neįmanoma. Naudodami "mirusio lašo" sistemą ne tik padidinate savo atskleidžiamą poveikį, bet ir turite vaidinti kurjerį, o tai didina jūsų pridėtines išlaidas. Nedidelį užsakymų kiekį galite atlikti patys, bet kas, jei užsakymų yra daugiau nei saugių pristatymo vietų, o jei tai reiškia, kad nevykdysite užsakymų svėrimo ir pakavimo bazėje? Turėsite pasamdyti keletą žmonių, matau, kad tai taps nevaldoma. Paštas daugumoje šalių yra 99 % saugus, nebent tai būtų piktžolės.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Man visada įdomu, nes Kolumbijoje netaikoma nė viena taisyklė. Ten egzistuoja specifinė struktūra, kuri daugumai aukštesnio rango žmonių yra visiškai svetima.
 

ochocinco

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Ir atleiskite, jei mano anglų kalba nėra pati geriausia.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Svarbu žinoti savo teises ir įstatymus. Buvau 3-4 kartus sulaikytas su narkotikais, bet niekada nebuvau oficialiai apkaltintas. Kiekvieną kartą man pavykdavo išsisukti nuo kaltinimų. Jei ketinate būti sugauti, sukelkite sceną. Elkitės stipriai, kai esate silpnas, ir silpnai, kai esate stiprus. Kartą mane sustabdė policininkai ir apklausė. Jie sufabrikavo pagrįstą sustabdymą, todėl pradėjau su jais ginčytis. Jie mane kūnu užspaudė, uždėjo man antrankius, ištraukė viską iš kišenių ir paleido. Kai jie mane įformino, mano piniginėje rado maišelį su kokainu ir susijaudino. Tada aš pasakiau, kad jūs tai įdėjote į mano piniginę, jūs, kreivi šunsnukiai! JŪS TURITE MANO NUOSAVYBĖS SAUGOJIMO GRANDINĘ? Aš tos piniginės nemačiau jau valandą, jūs ją įmetėte į bagažinę, ir tai buvo paskutinis kartas, kai ją mačiau."
Sužinokite įstatymus
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Osmosis visiškai teisingai tai daro. Tam, kad bet kokioje situacijoje būtų suimtas asmuo, jie turi ką nors turėti, ko dažnai nepakanka teismui, bet jie žino, kad dauguma žmonių, prieš sėdėdami ir kovodami, priims kaltinimą. NIEKADA nesakykite LE nė žodžio už LAISVĘ. Jei esate sistemoje, jie sužinos jūsų vardą ir pavardę, todėl nemeluokite apie tai, nes tai suteikia jiems priežastį apkaltinti jus kuo nors. Mano vardas toks ir toks, ir aš noriu savo advokato. Jei nebuvote sugauti su vaizdo įrodymais, arba kažką sustiprinti bylą, kuri dažniausiai yra silpnas, tada jūs paprastai galite turėti visa tai mesti per parengiamąjį posėdį, kurį jie visada bando gauti jums bangos. Teisminiai procesai jiems brangiai kainuoja ir jie turi įtikinti prisiekusiuosius dėl jūsų kaltės remdamiesi tuo, ką turi, o tai paaiškės, kai jūsų advokatas pateiks prašymą dėl atradimo. Ir paskutinis dalykas, kuris visada padėjo man ir prieš mane buvusioms kartoms, - būkite anonimiški, kaip ir jūs čia. Jei dauguma bendruomenės žmonių jus žino kaip narkomaną, tai žino ir LE.
 

India

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
@HEISENBERG

Kaip susitikti su PlugMan.

Air bnb verslo modelis:-

Šiuo metu Air bnb yra visiškai skaitmeninė platforma, kuri veikia tik per programėlę ir svetainę. Nėra asmeninio aptarnavimo, nėra fizinės erdvės, į kurią reikia nuvykti. Ir pati "Airbnb" neturi jokio turto. Ji tik suteikia galimybę sujungti žmones, kurie turi ką pasiūlyti, su kitais, kurie domisi tuo, ką jie siūlo.
Air bnb veikia naudodamasi internetine platforma, kuri sujungia kiekvieną modelio komponentą.
Air bnb gauna pajamas daugiausia iš komisinių ir paslaugų mokesčių už užsakymus, atliktus per jos platformą. Šeimininkai moka maždaug 3 proc. paslaugų mokestį nuo užsakymo tarpinės sumos, o svečiai moka nuo 5 iki 15 proc. paslaugų mokestį.

Dead and Drops Model - Air DnD App
Galite naudotis laisvomis mažai nuomojamomis patalpomis ir kitais suinteresuotais asmenimis.
savarankiškas registravimas arba visos vietos užsakymas leidžia bendrauti su šeimininku daugiausia per programėlėje esančias žinutes - bet kada galite jam parašyti žinutę, jei kas nors iškiltų.

Tik "Picker", "Dropper" arba "BB Market" žino, kur yra paslėptas daiktas, ir jie gali bendrauti tarpusavyje su programėle per "BB Market" sugeneruotą kodą, o programėlė bus įdiegta tik per "BB Market" - pavyzdys (Air DnD App)

Tik idėja!
 
Top