Defendant found to be a scammer Sakau, kad stengtumėtės vengti pirkti iš wendy

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Akivaizdu, kad į šią situaciją reikia atkreipti dėmesį. Tačiau žinau, kad esate atsakingas pirkėjas ir visada daug ir dažnai imatės. Turiu tik vieną klausimą, kodėl nepasinaudojote sąlyginio deponavimo paslauga?
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
ji nesutiko su šio produkto palydovu
 
View previous replies…

Thor369369

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
jokių problemų, nes aš nieko nepirkau, kai ji atsisakė sąlyginio deponavimo, aš perku tik su sąlyginiu deponavimu. tai buvo tik informacija, kad ji nepriėmė sąlyginio deponavimo už 5CL
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Tas pats ir man su 125 g D-LAME. Jei neturite prieigos prie NMR, jie neperrašys jums, net jei pateiksite įrodymų pagal lydymosi taškų reagentų tyrimą, visų produktų fizikines ir chemines savybes (inicialus ir pagamintus toliau reakcijose€
) ir to jiems nepakanka, turiu laukti savaites, kad gautumėte šūdų, kuriuos jie man atsiuntė, identifikavimo rezultatus. Jei neturite prieigos prie NMR, nerizikuokite prarasti K€, o jei turite, ar tikrai norite prarasti kelias savaites ir mokėti už analizę, kad būtų išsiųsta iš naujo? Ir mes kalbame tik apie 125 g, jie parduoda kg ir nenori persiųsti tokio kiekio ir prašo jūsų pirkti daugiau, net jei esate tikrai nuolatinis pirkėjas, kas mėnesį perkantis kelis tūkstančius eurų. 🤣 Įspėjimas, kad būsite apgauti greitai arba vėlai. Nepatvirtinkite depozito, kol iki galo neišbandėte kiekvieno produkto.
 

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
@Quantik ar sugebate kurti sakinius, kuriuos visi supranta, ar tik mėgstate klausytis, kaip kalbate pats ?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Nuo tada, kai jis atėjo į forumą, jo kvaili komentarai užgožė tai, kas anksčiau buvo nuostabi chemijos informacija. Nustebčiau, jei jis galėtų užvirinti vandenį.
 

LeiTruth

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 12, 2023
Messages
11
Reaction score
7
Points
3
Tai gali būti labai pavėluotas atsakymas. Turiu paklausti, visos bendruomenės.

Kodėl tokiam dideliam anoniminiam užsakymui nenaudojate sąlyginio deponavimo?
Taip pat džiaugiuosi sužinojęs, kad BB dabar turi prekyvietę.

Nors visa tai, kad įjungta java, tarsi žudo džiaugsmą, trukdo man apsipirkti ar parduoti.

Turiu savo nelegalių gėrybių atsargų, kuriomis galėčiau čia prekiauti už protingą konkurencingą kainą, nes mėgstu dalytis nesuprantamomis gydomosiomis prekėmis, dabar prieinamomis naudojant į privatumą orientuotas technologijas, kurias masėms siūlo Tor, XMR ir PGP šifravimas.
 
  • Like
Reactions: vis

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Haha pasakykite tai Rossui Ulbrichtui!!! Tiesiogine to žodžio prasme Steve'as Jobsas apie tai, KAIP parduoti narkotikus. Jis paėmė kažką, kas jau egzistavo, ir padarė tai, apie ką žinojo VISI.
Nenoriu to sakyti ir nekenčiu, kad jam pateikė tą kaltinimą "kingpin" - tai beprotybė, kai visur kitur internete talpytojas neatsako už tai, ką skelbia kiti.
Dėl jo narkotikų pirkimas tapo saugesnis daugeliu atžvilgių - nuo to, kad nereikėjo fiziškai bendrauti su žmonėmis, iki to, kad dabar žmonės linkę konkuruoti kokybe ir kaina, todėl viskas tampa saugiau.
Pats faktas, kad jis niekada daugiau nematys laisvės (tai liūdna tikrovė, nes JAV NEPRIPAŽĮSTA, KAD Klysta).
Štai ką jis gauna už tai, kad padėjo beveik visiems jums rasti naujesnį, saugesnį prekybos būdą.
tai ŠŪDINGA padėtis - 4 metus praleidęs JK kalėjime, dėl to mano asmenybės sutrikimas arba labai paūmėjo, arba sustiprėjo, nes tiek daug laiko praleidau vienas.
Tikrai užjaučiu jį, net jei tai buvo kvaila klaida, dėl kurios jis buvo pagautas, jis kūrė kažką ypatingo ir tikrai buvo prie pat narkotikų prekybos internetu bedugnės.
tai buvo arba "Silk Road", arba BMreloaded - aš TIKRAI norėčiau sužinoti, kas buvo BMreloaded šeimininkas, nes jie niekada nieko neapgaudinėjo net tada, kai užsidarė - teisingai, iš baimės po to, kai Ulbrightas buvo sugautas! Jis turėjo uždirbti tiek daug BTC, kai kaina pakilo po Silk Road žlugimo...
Gerai, kad jis tikriausiai buvo pataisyta į šūdas dėl saugumo problemų ir būtų gauti ddos'd Per sekundę, bet vis tiek, tai laisvės idėja internete jis galiausiai kovojo už. Už tai ir mažiau "blogų" narkotikų sandorių. Tai liūdna
 

Dragonrevolt

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 24, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
nes kai kurie tiekėjai kai kurių prekių neparduoda su sąlyginio deponavimo sutartimi, o @Wendy Dreamer nenorėjo parduoti šio produkto su sąlyginio deponavimo sutartimi, @Vivian Rose taip pat nenori parduoti šio produkto su sąlyginio deponavimo sutartimi.
 
  • Wow
Reactions: vis

CaptainSandoz

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Apr 23, 2023
Messages
20
Solutions
1
Reaction score
60
Points
13
Deals
44
Aš asmeniškai buvau persiuntęs netikrą d lamą su tikruoju pabaigoje
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top