Defendant found to be a scammer @irisHe906 - whwingroup 20000$ cheat

Albert13

Don't buy from me
Member
Joined
May 15, 2024
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Su Lilija susidūriau tokioje pačioje situacijoje
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
IrisHe, Jūs prisistatėte gana gražiai ir jūsų pasiūlymas buvo protingas, kol neišgirdau šios sukčiavimo tikimybės... Na, jei prisimenate asasiną vardu Borisas, galiu pasakyti, kad siunčiate jam mėginius nemokamai, nes jis sumokės už transportą ir visa tai gali būti jūsų būdas būti sulaikytas versle. Puikiai suprantu jūsų pageidavimus, bet mes paprašytume tam tikrų medžiagų daugiau ar mažiau mėginių kiekio ir mainais pažadame galimybę tęsti tai, ką pradėjote daryti, jei tik negrįšite prie panašaus elgesio. Negaliu pažadėti, kad galiu tai padaryti čia, bet vis tiek galite turėti solidžią galimybę. Atsižvelgiant į tai, kad apie jus niekada nebus girdimas žodis sukčiai. Turiu ryšių, kurie būtų daugiau nei suinteresuoti tuo, ką siūlote. Taigi pagalvokite apie tai, ką galima sutaupyti daugiau ar mažiau pavyzdžio forma. Kadangi jūs esate 20K$ turtingesnis už mane (pažadu, kad man sunku maitintis dėl laboratorijos išlaidų), aš neprašysiu iš jūsų jokio perdėto dalyko. Žmonės, kuriems parodysiu išmintį, kurią jie turi padaryti, tikrai paruoštukus aš išmokysiu ir pasiūlysiu jus kaip tiekėją. Jei produktai atitiks mūsų standartus, o jie nėra labai aukšti.
 

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Nežinau, kiek šiame forume galima nusižengti taisyklėms, bet ši "bendrovė" praeityje ir mane apgavo, išviliodama 10 000 JAV dolerių. Esu iš tų žmonių, kurie turi nuoskaudų, ir nemėgstu, kai iš manęs vagia pinigus.
Ar būtų per toli iš mano pusės bandyti juos apkaltinti Jungtinėms Valstijoms dėl narkotikų prekursorių prekybos ir platinimo? Abejoju, ar kas nors labai supyktų dėl tokios baigties. Žinau, kad tai jau nutiko keliems kitiems praeities Kinijos tiekėjams, tačiau šiuo atveju atsakovas ir toliau vagia pinigus iš forumo narių. Atrodo, kad atsakovas nežino, jog pakankamai pabaksnojus į širšių tinklus, bus įgelta. Šiame forume yra daug žmonių, kurie pasielgtų daug blogiau nei aš, jei atsidurtų tokioje situacijoje. Nieko nedarysiu, kol administratorius arba pakankamai narių nuspręs, kad tai yra tinkama bausmė šiam pardavėjui. Atkreipkite dėmesį, kad negaliu garantuoti, kad tai pavyks, bet jei jis gaus pakankamai pritarimo, bandysiu pabandyti atlikti šią užduotį.
Jei kas nors turi kitų galimybių, atsakykite į šią žinutę.
Ačiū
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ši įmonė jau buvo užblokuota forume. Galite daryti, ką norite. Kartais vaistų verslas gali būti žiaurus tiems, kurie nevykdo įsipareigojimų, tai normalu.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top