Question Ar https://whwingroup.com yra teisėtas?

Ignorance_is_bliss

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ar "Wuhan WinGroup Pharmaceutical" yra teisėtas cheminių medžiagų pardavėjas? Tai gana paprastas klausimas, tačiau vis dar abejoju. Jie turi pasiūlymų skelbimuose ir tvirtina, kad čia per BB siūlo sąlyginius užsakymus.

Tačiau man vis dar sunku rasti pakankamai informacijos apie juos. Visame BB forume yra tik viena tema, kurioje užduodamas tas pats klausimas, ir tik vienas narys, kuris iš esmės metus nebuvo aktyvus, dabar teigia, kad jie yra teisėti. Be to, jų produktų asortimentas yra neįtikėtinas, jie siūlo beveik viską, apie ką galite pagalvoti, ir tai yra būtent mano mintis. Tai tiesiog skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa, ar ne?

Ar kas nors turėjo patirties su šiuo cheminių medžiagų pardavėju? Ar užsakymas atvyko gerai ir gavote tai, ką užsisakėte?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Aš tuo tvirtai tikiu. Turėsite parašyti jiems telegramą ar dar ką nors. Aš su jais kalbėjau. Jie nieko nelaimės, jei priims deponavimą ir nebus. Man nepavyko su jais susitarti, bet jei jie būtų mėginę mane apiplėšti, būtų sutikę su bet kuo.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Prieš prisijungdamas prie BB kelis kartus užsisakiau pas juos metus, kalbėjau su "Jessy", Im nesu tikras, ar ji čia narė.
Daugiausia BDO, bet taip pat P2NP.
2-bromo-4'-metilpropiofenonas,
natrio borohidridas,
CAS: 13803-74-2.

Gauta viskas be problemų ir išsiųsta 🇦🇺
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
Sveiki,

Galiausiai.

Aš nežinojau, kad tu esi su bbgate čia, ir aš praradau tavo atsakymą į threema nuo balandžio mėn.

Šiuo metu mes taip pat turime Australijos sandėlį, pigesnę kainą ir greitesnį pristatymą.
 

J03703

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 27, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Paskutinis mano užsakymas buvo atliktas, manau, balandžio mėnesį? Vienintelė priežastis, dėl kurios nustojau užsakinėti pas juos, yra ta, kad susiradau vietinį BDO šaltinį, kuris buvo pigesnis ir greičiau pristatomas.
 

Wheax

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
15
Reaction score
41
Points
13
Ar jais pasitikima? Aš taip pat galvoju apie užsakymą iš jų.
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
Ar kada nors prieš tai diskutavote su mūsų įmone, pone?
 

Jeissychem621

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
3
Reaction score
14
Points
3
Deals
3
@labrat23 Mes parduodame tik pirmtakus, ne gatavas medžiagas, turbūt įvyko kažkoks nesusipratimas.

Taigi, užuot skundęsi čia, geriau fo jums susisiekti su pardavimo agentu, kad išspręstumėte situaciją.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Jokių problemų su jais, užsakyta 2 kartus
 
Top