Vietos vaistų rinkos tyrimai

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

BB forumas komerciniais pagrindais pasitelkia aktyvius tyrėjus, kad šie atliktų analitinį darbą ir ištirtų vietos vaistų rinkas.

Tyrimą sudaro šie punktai:

1.Šalies teisės aktų sistema (su nuorodomis į šaltinius)
1.1. Neteisėtų narkotikų sąrašai;
1.2. Kontroliuojamų cheminių medžiagų (narkotikų prekursorių) sąrašai;
1.3. Bausmės už internetinių parduotuvių, prekiaujančių neteisėtais narkotikais, reklamą;

2. Narkotikų verslo jūsų šalyje apibūdinimas
2.1. Vietinių internetinių pardavėjų sąrašo sudarymas ir jų svetainių lankomumas;
2.2 Populiariausios jūsų šalies prekybos vietos ir jų svetainių / srauto analizė;
2.3 Narkotikų pardavėjų vykdomos reklaminės kampanijos jūsų šalyje (bent 3 pavyzdžiai su nuorodomis į žiniasklaidą);
2.4 Atvirų šaltinių duomenų rinkimas oficialiose nusikalstamumo svetainėse narkotikų prekybos srityje (sulaikymų / areštų skaičius per pastaruosius 3 metus). Nurodytos minimalios ir maksimalios bausmės už nelegalių narkotikų pardavimą, pirkimą ir laikymą;
2.5 Nelegalūs populiarūs narkotikai jūsų šalyje (kokie nelegalūs narkotikai populiarūs jūsų šalyje ir kur jų galima įsigyti internetu / ne internetu)+Didmeninės ir mažmeninės medžiagų kainos;
2.6 Legalūs populiarūs narkotikai jūsų šalyje (kokie populiarūs narkotikai legalūs jūsų šalyje ir kur jų galima legaliai įsigyti internetu / ne internetu)+Didmeninės ir mažmeninės medžiagų kainos;

3 Prekybos narkotikais ne internetu charakteristika jūsų šalyje. Visų žinomų geografinių narkotikų vartotojų traukos taškų sąrašas ir paaiškinimas, kodėl jie tokie tapo.

4. Išsamus teminių ir artimos tematikos interneto svetainių / Telegrafo grupių, arba kanalų / bendruomenių Discord, arba bet kuriuose kituose socialiniuose tinkluose, kuriuose pateikiamos naujienos, susijusios su narkotikų vartojimu ir narkotikų verslu jūsų šalyje, sąrašas.

5. Žinomiausių anoniminių būdų įsigyti kriptovaliutų jūsų šalyje sąrašas. Populiariausių mokėjimo sistemų, kurias naudoja sukčiai ir narkotikų prekeiviai, sąrašas. Bendras kriptovaliutų, naudojamų narkotikams pirkti, įvertinimas. Duomenys apie galimybę įsigyti narkotikų ne internetu iš gatvės prekeivių už kriptovaliutas?

6. Nelegalių narkotikų pristatymo į namus paslaugų buvimas jūsų šalyje; jei taip, pateikite nuorodas į tokias paslaugas.

7. Apibūdinkite vidutinio narkotikų vartotojo ir vidutinio narkotikų prekeivio portretą.
8. Pateikite informacijos apie internetines ir neinternetines parduotuves, kuriose asmenims parduodama įranga ir cheminės medžiagos (net paprastos cheminės medžiagos).
9. Kaip neteisėti sintetiniai narkotikai patenka į šalį? Galutinių produktų importas iš kitų šalių arba vietinė gamyba.
Pateikite įrodymų, pagrindžiančių išvadas, padarytas atsakant į šį klausimą.


Tyrimo punktai nėra išsamūs, tačiau privalomi. Vykdytojas gali jį papildyti savo skyriais. Atkreipkite ypatingą dėmesį į tai, kad bet kokie tyrime minimi duomenys turi būti patvirtinti kitais informacijos šaltiniais. Pavyzdžiui, negalima rašyti, kad " A šalyje 60 proc. narkomanų yra priklausomi nuo narkotikų, nes tai tik mano prielaida".


Šalys, kuriomis domimasi:
Jungtinė Karalystė ir visos ES šalys

Atlyginimas už išsamų ir visapusišką tyrimą negali būti mažesnis nei 1000 JAV dolerių, naudotojams, kurių tyrimai bus pripažinti tiksliausiais ir išsamiausiais, gali būti pasiūlytas nuolatinis darbas BB forumo darbuotojų komandoje su 1000 JAV dolerių mėnesiniu atlyginimu. Keli naudotojai gali susiburti į komandą, kad parašytų tyrimą. Jei nuspręsite atlikti šį tyrimą, nepamirškite, kad terminas negali būti ilgesnis nei 7 dienos. Jei šio termino nesilaikysite, pasitelksime kitus vykdytojus.

Jei norite atlikti šį tyrimą už mus, parašykite man privačią žinutę. Apmokėjimas už tyrimą atliekamas per 5 dienas po ataskaitos pateikimo, nes mums reikia laiko patikrinti visus duomenis. Forumo administracija pasilieka teisę savo vardu viešai paskelbti jūsų tyrimą, jei bus nuspręsta, kad tai būtina.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Šalys, kuriose jau atliekamas tyrimas:

Šalys, kurios jau yra įtrauktos į sąrašąPradėtas tyrimasAtsakingas už tyrimąPaskelbtas tyrimas
Jungtinė Karalystė2024 m. kovo 28 d.@LazZzZz
Ispanija2024 m. kovo 27 d.@craris100
SlovakijaIeškome tyrėjo
Rumunija2024 m. kovo 28 d.@Huey Freeman
Prancūzija2024 m. kovo 28 d.@France @MagicshroomNarkotikų rinkos tyrimas
Lenkija2024 m. kovo 29 d.@mescalito10 [Lenkija] Vaistų rinkos analizė
VokietijaIeškome tyrėjo
Bulgarija2024 m. balandžio 2 d.@Dr. X
Lietuva2024 m. balandžio 11 d.@magnesium_sulphate [LIETUVA] Vaistų rinkos tyrimas
LatvijaIeškome tyrėjo
DanijaIeškoma tyrėjo
VengrijaIeško tyrėjo
BelgijaIeško tyrėjo
EstijaIeško tyrėjo
Čekija2024 m. balandžio 26 d.@mescalito10
Suomija2024 m. balandžio 13 d.@pap.pine
NyderlandaiIeškome tyrėjo
ItalijaIeškome tyrėjo
GraikijaIeško tyrėjo
PortugalijaIeško tyrėjo
ŠvedijaIeško tyrėjo
SlovėnijaIeško tyrėjo
KroatijaIeško tyrėjo
 
Last edited:

hardmann

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 19, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Deals
2
Turite surinkti daug informacijos, leiskite man užsirašyti ir pasistengti kuo daugiau prisidėti
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mielai padėčiau, bet apimtis tokia didelė, o pačios JAV tokios didelės ir įvairios. Penkiasdešimt valstijų praktiškai yra 50 šalių. Pati Aliaska pagal dydį būtų 18-ta valstybė. KALIFORNIJA pati būtų 5-oji pagal dydį ekonomika iš visų šalių! Teksaso ekonomika didesnė nei Rusijos, Kanados ar Prancūzijos. Dea yra pasaulio baimė nėra absoliučiai jokios pagrindinės nelegalių narkotikų reklamos. Nepaisant to, nelegalių narkotikų rinkos vertė JAV yra net 750 mlrd. dolerių per metus. Narkotikų ratas dažnai yra etninis ir taip pat siauras. Kad nusipirkčiau kokaino, turiu įkalbėti juodaodį. Pasiunčiu meksikietį amerikietį gauti metamfetamino. Aš nejuokauju. pažįstu žmonių, bet yra absoliuti taisyklė, draudžianti parduoti jį baltaodžiui. Kaukaziečiai, kuriuos pažįstu, yra mažos bulvės. Negaliu nulaužti narkotikų rinkos ir gauti tokios informacijos. Negaliu rasti grupių, kurių niekas negalėtų pakomentuoti. Tada padauginkite tai iš 50.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Nežinau,vakarinėje pakrantėje ne taip jau daug. Turiu omenyje, anksčiau čia rašiau apie tai, kad skirtingi regio s neabejotinai skiriasi kultūriniu požiūriu ir turi skirtingą požiūrį ar poziciją į įvairias medžiagas. Jūsų aprašymas atrodo labai panašus į tam tikras Vidurio vakarų sritis arba rytinę pakrantę tikrai. Vakarų pakrantė yra atviresnė, velnias, Vašingtono valstija prieš porą metų dekriminalizavo visų narkotikų laikymą! Yra dilerių, kurie reklamuojasi, ir gal ne pusė, bet vis tiek didelė dalis, priims kriptovaliutas tiesiog gatvėje.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Žinoma, sutinku. Vakarinė pakrantė gali būti lygiai taip pat kita šalis nei likusi JAV dalis. Dekriminalizavimo ir žalos mažinimo politika yra kur kas labiau praktikuojama. Esu Vidurio Vakaruose, o teisėsaugos politika ir taktika yra tiesiog archajiška. Pavyzdžiui, jei esate pagautas parduodantis beveik bet kokią Cns veikliąją medžiagą, jums gresia dešimtmetis kalėjimo, net jei nepardavinėjate nelegalių narkotikų. Užtenka tik patikėti, kad pardavinėjote, ir esate kaltas. Tiksliau, jiems tereikia, kad jūs pasakytumėte, jog manote, kad pardavinėjate narkotikus. Jei pardavinėjote L-metą, kuris nėra nelegalus, jie neprivalo jums to sakyti. Jie pasiųs jus į kalėjimą už tai, kad pardavinėjote nereceptinius narkotikus, jei nežinote, kaip tai argumentuoti
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Tada kol kas pradėkite nuo pirmosios būsenos
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Nuo kažko reikia pradėti! Ar galėčiau pasiūlyti rytinę pakrantę? Užimkime Valstijas!!!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jūs esate prie to! Jei norite, atsiųsiu jums savo 20 puslapių tyrimo. Kiek dolerių per metus JAV išleidžiama vaistams iš tamsiosios rinkos? Tiesiog atsakykite kada nors. Kai rasite patikimą šaltinį 😁. Priimsiu net abejotiną šaltinį, jei galėsite jį pacituoti ir tai nebus sąmata su 100 milijonų dolerių intervalu . Tai tiek, kiek DEA nori spėti. Turėkite omenyje, kad nesvarbu, ar jums nepavyks, ar pavyks, greičiausiai negausite jokios naudos už savo pastangas.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Sutinku su frit, daugelis jūsų reikalaujamų specifinių dalykų tiesiog nėra aktualūs mano šaliai. Labai džiaugiausi galimybe atlikti tyrimus ir rašyti BB, kol neperskaičiau visų reikalavimų. JAV nėra narkotikų pristatymo bendrovių, narkotikų prekeiviai čia nesireklamuoja, vietiniai prekeiviai nepriima kriptovaliutų ir t. t. Fritso paaiškinimas gana išsamus ir paaiškinantis.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Ar nederėtų paklausti, kokią sritį hipotetiškai aprašote (žinote, išgalvotoje istorijoje, kurioje visi pavadinimai pakeisti siekiant apsaugoti niekšingąjį Lolį ir kuri nėra pagrįsta realiais baudžiamojo persekiojimo įvykiais ar laikais). Klausiu tik todėl, kad man įdomu, kaip skirtingi žmonės tose pačiose vietovėse taip pat gali patirti dalykus. Žr. mano komentarą prie pirmiau pateiktos Frito žinutės.
 

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Jau dabar bus sunku pateikti visus narkotikų pavadinimus, pavyzdžiui, Prancūzijoje jų yra daugiau kaip 200, o konkretaus sąrašo su jų pavadinimais neradau, keliuose sąrašuose, kuriuos radau, tai pagrindiniai narkotikai, tokie kaip metamfetaminas, GHB, MDMA,... ir jų dariniai (kartais)
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Kaip galiu vadintis ekspertu? taip, aš buvau gatvėje, buvau priklausomas nuo metamfetamino ir buvau patyręs daugybę narkotikų, pavyzdžiui, heroino morfijaus 4mmc receptinių tablečių ir daugelio kitų. Tikrai norėčiau padėti, bet nežinau, ar mano patirtis gali būti jums naudinga.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
45
Reaction score
31
Points
18
Deals
11
@HEISENBERG tai būtų išskirtinumas tai padaryti💪, bet ar yra koks nors laikotarpis, per kurį reikėtų pabandyti surinkti visą tą infošalę apie mano šalį?
 

myrten0l

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
hmu vokietija
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ar kas nors iš JAV norėtų jį su manimi nutraukti? Tai ramus projektas, bet galėčiau šiek tiek
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ketinu pabandyti tai padaryti. Tai bauginantis darbo kiekis ir negaliu garantuoti, kad jį užbaigsiu, bet siuvimo terminas yra viena savaitė, todėl planuoju 1 dieną pasistengti ir pažiūrėti, ar man pavyks užbaigti 1/7 jo. Jei ne, galiu bendradarbiauti su jumis! O jei niekas kitas, gal mes abu galėsime prisidėti savo darbu prie kažkieno kito galutinio projekto???? Tai didžiulis darbas!! Susisieksiu su jumis, kai turėsiu galimybę į tai įsigilinti ir geriau suprasti, ar galiu jį visą praryti, ar ne. Ar tau skamba gerai, drauguži?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Jei atidžiai perskaitysite, tyrimas apima tik ES šalis ir Jungtinę Karalystę. Puikiai žinome, kokių sunkumų kils rašant tokį tyrimą apie JAV. Mes taip pat atliksime didelį JAV tyrimą, galbūt skirtingose valstijose.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kalifornija iš tiesų veikia tarsi kita šalis. Tikriausiai būtų teisinga vakarinę pakrantę vadinti tiesiog atskiru dariniu. Kalifornijos OREGONE ir Vašingtone jau kelis dešimtmečius taikoma žolės dekriminalizacija ir žalos mažinimo politika, pagal kurią jie tiesiog paima jūsų narkotikus ir jūsų nesuima. Jie nuolat nepaiso federalinių įstatymų. Tai gali būti ir kita planeta.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
JAV valstybės iš tiesų labai skiriasi. Tačiau mus pirmiausia domina tos valstijos, kuriose stipriai išvystyta tarptautinė prekyba (ypač prekybos uostai), valstijos, esančios prie sienų su kitomis valstybėmis. Tokios valstijos ypač domina bendruomenę, nes per jas turėtų būti įmanoma įvežti į šalį reikalingas chemines medžiagas.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kalifornija
Teksasas
Florida
Tai iš tiesų vienintelės praktiškai įmanomos valstijos. Kanados šiaurėje labai sunku Dėl sienų, todėl tenka ieškoti pietų. Meksiką lengva įvežti, o šiuo konkrečiu metu niekas iš tikrųjų netrukdo jų įvežti. Tai kontrabandos aukso amžius.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Gerai, Heizenberge, tokiu atveju norėčiau duoti šansą JAV. Suprasdamas, kad ateityje reikės išsamesnės, konkrečiai valstybei skirtos ataskaitos, kad būtų pateiktas išsamus vaizdas, taip pat tai, kad kai kurie jūsų prašyti ypatumai nebus taikomi mano šaliai ir nebus įtraukti į mano ataskaitą. Manau, kad galėčiau pasiūlyti kažką, kam galėtumėte pritarti. Ką manote? Ar galiu pabandyti?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
JAV galbūt vertėtų versti pagal regionus. Grupė iš 5 gal 6 galbūt daugiau mūsų galėtų pateikti apibendrintą bendrą visos tautos vaizdą. Šiaurės rytai, pietryčiai, vidurio vakarai ir (arba) centras, šiaurės vakarai, pietvakariai. Iš esmės, Bostonas/RI/CT taip pat NY/NJ, Florida/ATL, Čikaga/detriotas/ežerų regionas, TX/MX pasienis, Kalifornija/ pietvakariai, Vašingtono valstija/Oregonas. Nemaža dalis prekybos vyksta iš Filadelfijos, Baltimorės ir Kolumbijos, taip pat iš didžiulio, jei ne iš tavęs, laivybos centro.

Norėčiau prisidėti prie šio projekto kartu su savo kolegomis BBgaters. Atrodo, kad gana sudėtingas projektas... arba tai galėtų būti. Džentelmenas vardu @magnesium_sulphate in LT tikrai išmušė tą iš vėžių, kepurės žemyn prieš juos. Ačiū, broliukas.

(Atsiprašau Pseudo - nenorėjau atsakyti konkrečiai tau.)
 

pap.pine

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 10, 2024
Messages
29
Reaction score
9
Points
8
Ar tikslinga prisidėti prie šio tyrimo (ne dėl pinigų tho), jei ne visos detalės negali būti aprėptos? Be to, atm mes Suomijoje taip pat neturime per daug internetinių parduotuvių, bet tikriausiai galėčiau pateikti informaciją, kurią įmanoma gauti.
 

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, BB,

Labai vertinu šį pasiūlymą, bet aš čia visiškai nesu ekspertas. Esu tik žmogus, kuris neseniai susižavėjo metamfetaminu.

Paaiškėjo, kad metamfetaminas turi galią pažadinti man brangų žmogų iš nesiliaujančios hipersomnijos ir miego paralyžiaus kančių.

Šis stebuklas su Methu, kurio liudininku tapau, verčia mane dabar norėti sužinoti apie jį viską. Esu labai dėkingas BB forumams už jūsų straipsnius. Neseniai pasirodęs straipsnis apie "paprasčiausią metamfetamino sintezę iš efedrino arba pseudoefedrino" yra geriausia ir suprantamiausia informacija tokiam žmogui, kaip aš, neturinčiam jokio mokslinio išsilavinimo.

Nuoširdžiai dėkingas
MM.
 
Top