Vietos vaistų rinkos tyrimai

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mielai padėčiau, bet apimtis tokia didelė, o pačios JAV tokios didelės ir įvairios. Penkiasdešimt valstijų praktiškai yra 50 šalių. Pati Aliaska pagal dydį būtų 18-ta valstybė. KALIFORNIJA pati būtų 5-oji pagal dydį ekonomika iš visų šalių! Teksaso ekonomika didesnė nei Rusijos, Kanados ar Prancūzijos. Dea yra pasaulio baimė nėra absoliučiai jokios pagrindinės nelegalių narkotikų reklamos. Nepaisant to, nelegalių narkotikų rinkos vertė JAV yra net 750 mlrd. dolerių per metus. Narkotikų ratas dažnai yra etninis ir taip pat siauras. Kad nusipirkčiau kokaino, turiu įkalbėti juodaodį. Pasiunčiu meksikietį amerikietį gauti metamfetamino. Aš nejuokauju. pažįstu žmonių, bet yra absoliuti taisyklė, draudžianti parduoti jį baltaodžiui. Kaukaziečiai, kuriuos pažįstu, yra mažos bulvės. Negaliu nulaužti narkotikų rinkos ir gauti tokios informacijos. Negaliu rasti grupių, kurių niekas negalėtų pakomentuoti. Tada padauginkite tai iš 50.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Nežinau,vakarinėje pakrantėje ne taip jau daug. Turiu omenyje, anksčiau čia rašiau apie tai, kad skirtingi regio s neabejotinai skiriasi kultūriniu požiūriu ir turi skirtingą požiūrį ar poziciją į įvairias medžiagas. Jūsų aprašymas atrodo labai panašus į tam tikras Vidurio vakarų sritis arba rytinę pakrantę tikrai. Vakarų pakrantė yra atviresnė, velnias, Vašingtono valstija prieš porą metų dekriminalizavo visų narkotikų laikymą! Yra dilerių, kurie reklamuojasi, ir gal ne pusė, bet vis tiek didelė dalis, priims kriptovaliutas tiesiog gatvėje.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Žinoma, sutinku. Vakarinė pakrantė gali būti lygiai taip pat kita šalis nei likusi JAV dalis. Dekriminalizavimo ir žalos mažinimo politika yra kur kas labiau praktikuojama. Esu Vidurio Vakaruose, o teisėsaugos politika ir taktika yra tiesiog archajiška. Pavyzdžiui, jei esate pagautas parduodantis beveik bet kokią Cns veikliąją medžiagą, jums gresia dešimtmetis kalėjimo, net jei nepardavinėjate nelegalių narkotikų. Užtenka tik patikėti, kad pardavinėjote, ir esate kaltas. Tiksliau, jiems tereikia, kad jūs pasakytumėte, jog manote, kad pardavinėjate narkotikus. Jei pardavinėjote L-metą, kuris nėra nelegalus, jie neprivalo jums to sakyti. Jie pasiųs jus į kalėjimą už tai, kad pardavinėjote nereceptinius narkotikus, jei nežinote, kaip tai argumentuoti
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Sutinku su frit, daugelis jūsų reikalaujamų specifinių dalykų tiesiog nėra aktualūs mano šaliai. Labai džiaugiausi galimybe atlikti tyrimus ir rašyti BB, kol neperskaičiau visų reikalavimų. JAV nėra narkotikų pristatymo bendrovių, narkotikų prekeiviai čia nesireklamuoja, vietiniai prekeiviai nepriima kriptovaliutų ir t. t. Fritso paaiškinimas gana išsamus ir paaiškinantis.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Ar nederėtų paklausti, kokią sritį hipotetiškai aprašote (žinote, išgalvotoje istorijoje, kurioje visi pavadinimai pakeisti siekiant apsaugoti niekšingąjį Lolį ir kuri nėra pagrįsta realiais baudžiamojo persekiojimo įvykiais ar laikais). Klausiu tik todėl, kad man įdomu, kaip skirtingi žmonės tose pačiose vietovėse taip pat gali patirti dalykus. Žr. mano komentarą prie pirmiau pateiktos Frito žinutės.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

@Frit Buchner @PseudoMicroGravity

Jei atidžiai perskaitysite, tyrimas apima tik ES šalis ir Jungtinę Karalystę. Puikiai žinome, kokių sunkumų kils rašant tokį tyrimą apie JAV. Mes taip pat atliksime didelį JAV tyrimą, galbūt skirtingose valstijose.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kalifornija iš tiesų veikia tarsi kita šalis. Tikriausiai būtų teisinga vakarinę pakrantę vadinti tiesiog atskiru dariniu. Kalifornijos OREGONE ir Vašingtone jau kelis dešimtmečius taikoma žolės dekriminalizacija ir žalos mažinimo politika, pagal kurią jie tiesiog paima jūsų narkotikus ir jūsų nesuima. Jie nuolat nepaiso federalinių įstatymų. Tai gali būti ir kita planeta.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kalifornija
Teksasas
Florida
Tai iš tiesų vienintelės praktiškai įmanomos valstijos. Kanados šiaurėje labai sunku Dėl sienų, todėl tenka ieškoti pietų. Meksiką lengva įvežti, o šiuo konkrečiu metu niekas iš tikrųjų netrukdo jų įvežti. Tai kontrabandos aukso amžius.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Gerai, Heizenberge, tokiu atveju norėčiau duoti šansą JAV. Suprasdamas, kad ateityje reikės išsamesnės, konkrečiai valstybei skirtos ataskaitos, kad būtų pateiktas išsamus vaizdas, taip pat tai, kad kai kurie jūsų prašyti ypatumai nebus taikomi mano šaliai ir nebus įtraukti į mano ataskaitą. Manau, kad galėčiau pasiūlyti kažką, kam galėtumėte pritarti. Ką manote? Ar galiu pabandyti?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
JAV galbūt vertėtų versti pagal regionus. Grupė iš 5 gal 6 galbūt daugiau mūsų galėtų pateikti apibendrintą bendrą visos tautos vaizdą. Šiaurės rytai, pietryčiai, vidurio vakarai ir (arba) centras, šiaurės vakarai, pietvakariai. Iš esmės, Bostonas/RI/CT taip pat NY/NJ, Florida/ATL, Čikaga/detriotas/ežerų regionas, TX/MX pasienis, Kalifornija/ pietvakariai, Vašingtono valstija/Oregonas. Nemaža dalis prekybos vyksta iš Filadelfijos, Baltimorės ir Kolumbijos, taip pat iš didžiulio, jei ne iš tavęs, laivybos centro.

Norėčiau prisidėti prie šio projekto kartu su savo kolegomis BBgaters. Atrodo, kad gana sudėtingas projektas... arba tai galėtų būti. Džentelmenas vardu @magnesium_sulphate in LT tikrai išmušė tą iš vėžių, kepurės žemyn prieš juos. Ačiū, broliukas.

(Atsiprašau Pseudo - nenorėjau atsakyti konkrečiai tau.)
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Prieš išvykdami į Malaiziją, pirmiausia atlikite mano tyrimus 😉
 

mandoel

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Esu vietinės rinkos, ypač Indonezijos, ekspertė
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Ar jau yra baigta šalis, kurioje galima pažvelgti į baigtą studiją, kaip į pavyzdį?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Gerbiami mokslinių straipsnių rašytojai, pažvelkite į šį darbą kaip į pavyzdį to, ką norėtume iš jūsų pamatyti.
[Lenkija] Vaistų rinkos analizė
Manau, kad kiekvienas, norintis pradėti verslą Lenkijoje, turėtų perskaityti šį darbą.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Na, aš esu Kalifornijoje ir galiu paliudyti, kad nors daugelį dalykų dekriminalizavo valstija, to nepadarė federalinė vyriausybė. Legalizavimas Kalifornijoje ypač apsunkino veiklą, nes tuometinis prezidentas Bušas (Bush #2) paliko tai spręsti DEA, o jie nusprendė, kad ves bylas būtent prieš augintojus.
Kalbant apie sienas į šiaurę ir pietus nuo mūsų, į Meksiką įvažiuoti paprasta, tačiau norint grįžti atgal automobiliu, maždaug trečdaliu atvejų atliekama krata, jei negalite įrodyti, kad jūsų kelionė buvo susijusi su verslu. Šiaurinė siena yra sandari kaip būgnas, išskyrus vieną vietą, kurią radau. Jei bandysite keliauti pėsčiomis arba važiuoti visureigiais, per visą sieną įrengtos judesį fiksuojančios kameros. Turiu pasakyti, kad manau, jog Kanados muitinė yra retas sudtrailas.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Tai, ką jūs turite JAV, yra vietinė vyriausybė, kuri iš tikrųjų apmokestina stiuardesių prekybą, o federalinė vyriausybė vykdo baudžiamąjį persekiojimą. Mes esame I nuotolinė trečioji šalis, gaunanti narkotikus į Šiaurės Ameriką, yra tik keli pasirinkimai, laivais yra saugiausia arba slapta gabenant. Visa kita yra pernelyg susiję. Be to, Vašingtonas ir Oregonas yra apie 2 stumtelėti nuo dekriminalizavimo kietųjų narkotikų, kaip mes kalbame.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
@HEISENBERG
HMU, kai pradėsite JAV rytinėje pakrantėje, ir aš užsidėsiu savo mąstymo kepuraitę
 
  • Like
Reactions: vis

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Manau, kad tam tikrose kaimiškose JAV dalyse, kuriose susikerta greitkeliai, pavyzdžiui, vietovėse, esančiose netoli daugelio universitetinių miestelių, esančių per porą valandų nuo kelių didžiųjų miestų, yra tam tikras privačių negyvų lašų ir (arba) saugojimo vietų potencialas. Vietiniai gyventojai tokiose vietovėse, kurie galėtų įvesti "mirusius lašus", galėtų būti naudingi visai anoniminei sistemai ir sujungti nežinomas ir nepastebėtas, tačiau didelį potencialą turinčias vietoves. Savo vietovėje, kurioje turiu šimtus hektarų kaimo teritorijos, nedideliu mastu naudoju "mirusius lašus" ir tai puikiai užtikrina privatumą bei sumažina galimybę būti pastebėtam, nes 10 mylių spinduliu niekas negali atlikti jokio stebėjimo.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Esu vienoje iš šių "stebuklingų zonų" ir trokštu pradėti
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Tai tikrai palengvintų darbą, ypač ten, kur esu įsikūręs. Vidurio Vakarai yra didelis ir pelningas regionas, kuriame yra labai daug kaimo vietovių, kurioms reikia patikimų tiekėjų, taip pat saugios ir anoniminės "produktų valdymo" sistemos. Didelė paklausa, o geros pasiūlos trūkumas reiškia dideles kainas, o pasiūla, kuri yra, paprastai nėra gera.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Galiu įsivaizduoti, kaip sunku turi būti su plačiomis erdvėmis. jums tikrai pasisekė, kad iš esmės turite "junginį", nors lol
 
Top