Ieškome profesionalaus mokytojo narkotikų laboratorijai nuo A iki Z. XTC/MDMA ir SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Ieškau teisėto asmens, turinčio daug žinių sintetinių vaistų pasaulyje.

Ko ieškau? :

Ieškau, kad pagaliau galėčiau pats įsirengti laboratoriją su tinkama įranga, kurioje būtų gaminami XTC/MDMA ir SPEED.
Tam turiu sukaupti tam tikrų žinių ir patirties iš žmogaus, kuris tai siūlo diskretiškai.

Nesiruošiu čia ilgai vartyti teksto. Jei esate rimtas žmogus su tinkamu požiūriu, turime pradėti pokalbį kartu. Aš galiu pasiūlyti daugiau nei tik pinigų sumą už šio amato mokymąsi man.

Esu iš Nyderlandų. Mano pirmenybė yra keliauti pas ką nors. Žinoma, pagal jūsų sąlygas. Galite sugalvoti savo būdą, kaip apsidrausti. Neateikite su vaikišku klouno elgesiu ir neprašykite manęs avanso 5000 eurų, kad galėčiau tęsti pokalbį. Pinigai nėra problema. Turiu būti tikras dėl savo bylos.

  • Pagrindai
  • Kokių cheminių procesų turiu laikytis.
  • Kokią įrangą naudoti
  • Kaip, atlikęs visus procesus, sukursiu galutinį produktą.
  • Ir t. t.

Jei turite klausimų, galite manęs paklausti. Khaafii
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Čia, šiame forume, turite viską, ko jums reikia, nuo sintezės vadovų iki laboratorijos įrengimo. bet jei norite, kad kas nors asmeniškai tai padarytų už jus / su jumis, sėkmės, brolau.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Negalima to daryti už mane.. Mano planas - kai išmoksiu, įsteigsiu ką nors čia, Nyderlanduose, savarankiškai. Turiu vietą, privatumą ir funnds.. Ar turite kokią nors nuorodą nuo sintezės iki laboratorijos įrengimo?
Be to, kaip man žinoti, kad tai, ką pagaminau, yra tinkama parduoti rinkoje. Todėl noriu, kad mane mokytų kas nors, kas turi patirties. Nesvarbu, jei dėl to turėsiu važiuoti į Indiją.
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Visą ieškomą informaciją jau galima rasti internete. Ji visiškai nemokama. Gera žinia ta, kad šie 3 sintezatoriai yra lengvesni, palyginti su kitais, ypač su šiandien turimais maršrutais, nes jie pašalina didžiąją dalį darbo. Vienintelis būdas išmokti yra sekti šia nauja jūsų aistra ir daug skaityti bei kalbėtis w.e forumuose, kuriuos galite rasti. Jūs domitės tuo. Ar turite patirties chemijos srityje, netgi gaminant hašišo aliejų, garinant tirpiklius ir atliekant a/b ekstrakcijas ir t. t.? Būsiu sąžiningas, jei neturėčiau jokios praktinės patirties, tuomet nebūčiau itin užtikrintas savo procedūromis ir negalėčiau nuosekliai apskaičiuoti išeigos. Mano nuomone, tai nėra taip paprasta, kaip jūs norite, kad būtų, bet galima tiesiog teoriškai sukurti savo metodą ir tada jį taikyti, sėkmės tikimybė yra didelė, bet turėsite daug dalykų, kuriuos reikės taisyti, kol galėsite būti tikri dėl išeigos ir efektyvumo.

Ar žinote, į ką įsivėlėte? ar smaigstote daiktus ir ar patyrėte nelaimingų atsitikimų mažais mastais? tiesiog įdomu. Manau, kad bus sunku rasti žmogų, kuris jus apmokytų, nebent norėsite grįžti į mokyklą, galbūt tai būtų viena iš geriausių vietų.

tikėk savimi.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Viskas, ko ieškote, yra čia. Nėra jokio skirtumo tarp konsultavimo čia ir konsultavimo, jei stovėtume vienas priešais kitą.
Tiesą sakant, šiame versle nėra gera mintis ieškoti mentoriaus ir susitikti su juo, kai dar nesate su juo susitikę.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Ei, žmogau,
ačiū už motyvaciją.

Turiu 0 darbo patirties šioje srityje. Turiu patirties parduodant vaistus, bet ne juos kuriant.

Esu žmogus, kuris mėgsta mokytis, taip pat greitai mokosi. Prieš akis turiu tam tikrą vaizdą, ką noriu sukurti.
Noriu susikurti tai pats, niekuo nesiremdamas. Žinoma, suprantu, kad tokių narkotikų gamyba yra tarsi tam tikras receptas, kurio reikia laikytis. Norėčiau sužinoti, kokių medžiagų man reikia, kaip saugiai dirbti ir kaip mano kokybė yra pakankamai gera, kad galėčiau parduoti. Man patinka dirbti tobulai ir nesigėdiju pasakyti, kad neturiu jokių žinių. Man patinka noras mokytis.
Norėčiau gebėti dirbti su PMK ir BMK, gaminti BMK su APAAN ir PMK, o iš jų gaminti MDMA/XTC ir SPEED.

Nesiruošiu mušti į galvą. Tai, ką noriu daryti, yra grynai dėl pinigų. Taip pat planuoju ne kažką mažo, o pagaliau didelio masto gamybą. Pažįstu keletą žmonių čia, Nyderlanduose, dirbančių šioje pramonėje. Taip pat neketinu su jais dalytis savo planais.
1. Aš niekuo čia nepasitikiu
2. Niekas tau nepadės pakilti, jei patys dirba šioje pramonėje.
3. Niekas neturi ką pasakyti apie mane.
4. Radus tai tokiu būdu. tai neturi jokios žalos žmogui, kuris mane to moko, ir gali sąžiningai 100 % išmokti, kaip viską daryti.
Žinoma, aš neteikiu labdaros paslaugų ir nesitikiu, kad bus atvirkščiai.

Kaip aš čia galėčiau visko išmokti? Ar čia viskas yra? vien skaitymas man nenaudingas. Man reikia, kad galėčiau tai pamatyti. Žinoti, kokios įrangos man reikia ir pan.

Ačiū už žinutę ir skirtą laiką skaitymui. Aš tai vertinu.
 
Last edited:

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Suprantu, ką turite omenyje. Nesu naujokas narkotikų pasaulyje. Esu naujokas sytetinių vaistų pasaulyje. Bet ne jo pardavime.

Aišku, esu labai atsargus. To paties tikiuosi ir iš kitų. Bet turint tinkamą kontaktą daug kas įmanoma. To žmogaus pastangos tikrai nenueis veltui.
Ar turite man kokių nors patarimų?
Ar turėčiau tiesiog atverti temas informacijai nuo A iki Z? Jau mačiau čia vaizdo įrašą, kaip padaryti SPEED. Tai malonu dėl žinių. Labiau ieškau patirties su kokia nors didesne įranga. Žinoma, noriu pradėti ir nuo mažesnės. bet ketinimas kalba pats už save. Mane domina tik MDMA/Ecstasy ir SPEED.

Ačiū už komentarus.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Jei norite didelio masto, pavyzdžiui, iš apaano gaminti a-oilį, ir norite per savaitę konvertuoti 1000 kg apaano, jums reikia:
2 x 1200 kg indo su maišykle
2 x 200 l garų distiliavimo rinkinio
1000 kg apaano
1250L fosforo
1000L formamido
350L skruzdžių rūgšties
500kg kaustinės sodos

Manau, kad jums reikia apie 200 tūkst. eurų, gal net šiek tiek daugiau. Gera vieta jos Olandijoje kainuoja apie 7500/10000 eurų per savaitę. O pelnas už a-oilį dabar labai mažas. Alyvos kaina dabar yra apie 525-600 eurų už litrą.

Jei jums reikia daugiau informacijos apie ką nors, parašykite man žinutę, aš taip pat esu iš Nyderlandų.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Perskaitykite šią temą. Tada parašykite bet kuriam iš ekspertų. Pateikite jiems reikiamą informaciją. Ir jie padės jums nuo pradžios iki galutinio rezultato. Jei jums iš karto reikia pramoninių kiekių, tiesiog pradžioje tai brangiau kainuos, o vienam užsiimti didele gamyba nėra lengva. Užtikrinu jus, kad pradėję su jumis dirbti, gausite tokį patį efektą, tarsi sėdėtume vienas priešais kitą ir viską parodytume bei papasakotume.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, naujokas grupėje ir bet kokie patarimai bus labai dėkingi. Pirmiausia esu naujokas MDMA gamybos srityje ir norėčiau išmokti gaminti. Kaip pradžią turiu PMK miltelių atsargų. Tiesiog reikia žinoti, ar galiu pradėti nuo nedidelės sąrankos ir kur galėčiau rasti įrangos ir kitų chamikalų sąrašą ir t. t.. TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Esu nedidelės apimties, todėl vieno litro RBF. Įsigykite trijų kaklelių, vieno litro RBF, papildomi kakleliai pravers. Įsigykite keletą kamštelių kakleliams užkimšti, kai jų nenaudojate. Įsigykite ir 1 litro skiriamąjį piltuvėlį, pageidautina su PTFE (plastikiniu, ne stikliniu) kamščiu. Visada nuimkite uždaromąjį kakliuką po valymo, kol jis džiūsta, nes kitaip jis gali užstrigti ir jį atkimšti yra tikras vargas. Turėjau išmesti atskiriamąjį piltuvėlį, kuris buvo "stiklinis ėsdintas" ir sandariai užsandarintas. Daugiau niekada.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Štai kaip įrengti laboratoriją https://chemforum.info/index.php?threads/setting-up-a-laboratory-in-the-house.586/#post-3850 tai geriausias kada nors mano matytas laboratorijos įrengimo vadovas.
Greičio mdma sintezatoriai yra labai lengva išmokti net noob su šia sąranka. jei jums reikia kokių nors patarimų, kaip dirbti su šia įranga, galite paklausti čia. čia yra keletas geriausių slaptųjų chemikų, kuriuos kada nors mačiau internete. ir visi yra labai helpfull ir nori padėti su viskuo. vadovaukitės vadovu ir įsteigti laboratoriją, kuri yra sudėtinga dalis. nemanau, kad kas nors susitiks su jumis asmeniškai. jūs galite būti medaus puodą LE kas žino.Bet jūs galite išmokti viską čia bro.Ir gauti nemokamą pagalbą. šaltinis įranga ir nustatyti jį.Kaip kokybės kontrolės, jei jūs fuck up pirmuosius 5 sintezatorius nesvarbu, kaip ilgai jūs sužinoti, ką jūs fucked up ir tai tampa gana akivaizdu.Kaip galutinio produkto, kai jūs pirmą kartą gauti jį siųsti jį į anoniminę GC / MS laboratorijoje, kaip tai, kad jūs esate tikri, kad produktas yra geras.Jei turite lėšų ir vietą laboratorijos, kad niekas nežino, jūs galite daryti tai, ką norite.Sėkmės bro.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
rickyrick (beje, labai mėgstu šią laidą)
anoniminės GC/MS laboratorijos nuoroda šiuo metu nukreipia į 503 paslaugos klaidą.
ar turite kitų siūlomų tokių įmonių?
Panašiai, vietoj galutinio produkto man reikia išsiųsti kelis pirmtakus / tarpinius dalykus ištirti, nes nežinau, kur mano MDMA sintezė vyksta ne taip. Reikia išbandyti tarpinius produktus, velniop, net Safrolo pirmtaką.
 

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, naujokas grupėje ir bet kokie patarimai bus labai dėkingi. Pirmiausia esu naujokas MDMA gamybos srityje ir norėčiau išmokti gaminti. Kaip pradžią turiu PMK miltelių atsargų. Tiesiog reikia žinoti, ar galiu pradėti nuo nedidelės sąrankos ir kur galėčiau rasti įrangos ir kitų chamikalų sąrašą ir t. t.. TIA
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Galbūt atsisiųskite visą hive/rhodium archyvą ir perskaitykite total synthesis, sekite beez ;)..iš esmės perskaitykite viską, ką galite gauti.

Nuoširdžiai žaviuosi jūsų vizija. Kaip jau sakiau, rekomenduoju sekti bičių pėdsakais ir daryti kuo daugiau mikrosintezatorių, kai tik turite laiko.

Jei kada nors surasite žmogų, kuris gali jus išmokyti, įsitikinkite, kad juo rūpinatės ir tinkamai su juo elgiatės.
 
Last edited:

unkle

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
WOW... mate thats the way the way the way to end up in a car boot being drove around for days till all your available wealth is converted into crypto sent to far east wallet and if youre alive and broke afterwards you learned a lesson an kept ya life.
 

unkle

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
sakyčiau, vadovaukitės čia pateiktais išmintingais patarimais ir tikėkite savimi. galite pasigaminti atominę bombą su "how to" iš youtube!
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Manau, kad jūsų galvoje yra ne tas asmuo, kuris mane apibūdina. Bet ir aš jūsų nekaltinu. Galų gale internetas.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Dėkojame. Iš tiesų pirmiausia šiek tiek gilinsiuosi čia, forume. Matau čia labai naudingos informacijos.
 

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Ačiū, brolau, pasistengsiu. Tu esi tikras šio pranešimo kareivis. Rausiuosi šiame forume, ko man reikia, kad galėčiau įsteigti ką nors nedidelio ir eksperimentuoti.
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Ne bėda, bro.Tik būtinai būkite saugūs, net ir dirbdami nedideliu mastu, gali būti naudojamos kai kurios iš toksiškiausių cheminių medžiagų žemėje. ištirkite saugos procedūras ir įrangą. pirštinės, laboratorinis apsiaustas / viso kūno kostiumas ir viso veido respiratorius yra būtini. taip pat būtina naudoti nukenksminimo dušus, akių ploviklius ir gesintuvus. sužinokite apie chemines medžiagas, su kuriomis dirbsite, kaip šalinti atliekas ir jas neutralizuoti. būkite saugūs.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Atrodo, kad mano asmuo atitinka jūsų profilį P.M. man
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
NkIHdR0zOn
 
Top