Ieškome profesionalaus mokytojo narkotikų laboratorijai nuo A iki Z. XTC/MDMA ir SPEED.

Khaafii

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
37
Reaction score
16
Points
8
Suprantu, ką turite omenyje. Nesu naujokas narkotikų pasaulyje. Esu naujokas sytetinių vaistų pasaulyje. Bet ne jo pardavime.

Aišku, esu labai atsargus. To paties tikiuosi ir iš kitų. Bet turint tinkamą kontaktą daug kas įmanoma. To žmogaus pastangos tikrai nenueis veltui.
Ar turite man kokių nors patarimų?
Ar turėčiau tiesiog atverti temas informacijai nuo A iki Z? Jau mačiau čia vaizdo įrašą, kaip padaryti SPEED. Tai malonu dėl žinių. Labiau ieškau patirties su kokia nors didesne įranga. Žinoma, noriu pradėti ir nuo mažesnės. bet ketinimas kalba pats už save. Mane domina tik MDMA/Ecstasy ir SPEED.

Ačiū už komentarus.
 

Tovenaar

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 29, 2023
Messages
49
Reaction score
21
Points
8
Jei norite didelio masto, pavyzdžiui, iš apaano gaminti a-oilį, ir norite per savaitę konvertuoti 1000 kg apaano, jums reikia:
2 x 1200 kg indo su maišykle
2 x 200 l garų distiliavimo rinkinio
1000 kg apaano
1250L fosforo
1000L formamido
350L skruzdžių rūgšties
500kg kaustinės sodos

Manau, kad jums reikia apie 200 tūkst. eurų, gal net šiek tiek daugiau. Gera vieta jos Olandijoje kainuoja apie 7500/10000 eurų per savaitę. O pelnas už a-oilį dabar labai mažas. Alyvos kaina dabar yra apie 525-600 eurų už litrą.

Jei jums reikia daugiau informacijos apie ką nors, parašykite man žinutę, aš taip pat esu iš Nyderlandų.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/index.php?threads/bb-quality-brand.1101/

Perskaitykite šią temą. Tada parašykite bet kuriam iš ekspertų. Pateikite jiems reikiamą informaciją. Ir jie padės jums nuo pradžios iki galutinio rezultato. Jei jums iš karto reikia pramoninių kiekių, tiesiog pradžioje tai brangiau kainuos, o vienam užsiimti didele gamyba nėra lengva. Užtikrinu jus, kad pradėję su jumis dirbti, gausite tokį patį efektą, tarsi sėdėtume vienas priešais kitą ir viską parodytume bei papasakotume.
 
Last edited by a moderator:

everylittlehelps

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, naujokas grupėje ir bet kokie patarimai bus labai dėkingi. Pirmiausia esu naujokas MDMA gamybos srityje ir norėčiau išmokti gaminti. Kaip pradžią turiu PMK miltelių atsargų. Tiesiog reikia žinoti, ar galiu pradėti nuo nedidelės sąrankos ir kur galėčiau rasti įrangos ir kitų chamikalų sąrašą ir t. t.. TIA
 
View previous replies…

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Sveiki. Aš taip pat esu MDMA gamybos naujokas ir dirbu jau 12 mėnesių. Tik prieš savaitę radau šią svetainę ir ji nuostabi. Kruopščiai tyrinėju visus vaizdo įrašus ir nuorodas. Galiu garantuoti, kad čia jau turite viską, ko jums reikia, kad galėtumėte pradėti, pradėti mokytis, o tada užduoti labai konkrečius klausimus dėl galimai atsirandančių "informacijos spragų".
Sėkmės ir nedvejodami susisiekite su manimi bet kada. Galime mokytis kartu.
Jei tik pradedate, net neturite stiklinių indų, rekomenduoju iš "Amazon" nusipirkti 120 dolerių kainuojantį "Vevor" stiklinių rinkinį ir 100-200 dolerių kainuojančią kombinuotą kaitinimo lėkštę / maišytuvą. Su šiais dviem pradiniais įrangos pirkiniais galite pasigaminti bet ką.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Esu nedidelės apimties, todėl vieno litro RBF. Įsigykite trijų kaklelių, vieno litro RBF, papildomi kakleliai pravers. Įsigykite keletą kamštelių kakleliams užkimšti, kai jų nenaudojate. Įsigykite ir 1 litro skiriamąjį piltuvėlį, pageidautina su PTFE (plastikiniu, ne stikliniu) kamščiu. Visada nuimkite uždaromąjį kakliuką po valymo, kol jis džiūsta, nes kitaip jis gali užstrigti ir jį atkimšti yra tikras vargas. Turėjau išmesti atskiriamąjį piltuvėlį, kuris buvo "stiklinis ėsdintas" ir sandariai užsandarintas. Daugiau niekada.
 
Top