Daugybė klausimų apie MDMA ir kitų narkotikų sintezę pradedantiesiems.

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Sveiki atvykę ! Jau kelias dienas naršau po šią svetainę ieškodamas žinių ir patirties ! Ir tikrai labai džiaugiuosi, kad tiek daug radau ! Taigi ačiū.

Nes kiek aš visada užduoti sau kokį nors klausimą, kuris galėtų padėti kitam žmogui, kuris kaip ir aš vieną gali eksperimentuoti, yra smalsu sužinoti. Taigi čia yra klausimų sąrašas! Jei negalite atsakyti į juos visus, tai visiškai ne rimtai ir aš jau dėkoju, kad atsižvelgėte į mano prašymą!

Kur išmokti visą sintezės žodyną ?, Aš galėjau pamatyti "G.Patton" temą apie žodyną ir pilnas patarimų, todėl ačiū jam už šią dalį. Turiu "The organic Chem Lab Survival Manual" ar manote, kad tai geras atspirties taškas, nuo kurio galima pradėti teoriją taikyti praktikoje? Ar kai kurie skyriai yra svarbesni už kitus? kita knyga, kurią rekomenduotumėte teorijos darbui ?

Kur galėčiau rasti tiekėjų? Forume mačiau keletą produktų, apie kuriuos niekada nebuvau girdėjęs ir kurie, jei ieškosite clearnete, yra labai brangūs ir reglamentuojami. Ar jūs einate per Kinijos ar Indijos rinkas, kaip skaičiau? Ar yra kokia nors rizika muitinėje?

Taip pat galėjau matyti forumo dalį "Sąrašai", ar čia reikia ieškoti? ar pakanka nukopijuoti ir įklijuoti ingrediento pavadinimą, kad jį surastum? man ši dalis lieka neaiški

Kaip sužinoti, kokiu keliu geriausia sintetinti produktą (pvz., MDMA) mačiau kažką apie 4 sintezės būdus ? kaip pasirinkti vieną iš jų?

Ačiū, kad skyrėte laiko perskaityti ir geriausiu atveju atsakyti!

Galbūt mano anglų kalba nėra aiški, todėl jei ko nors nesuprantate, pasakykite man.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
ar manote, kad tai geras atspirties taškas pradėti teoriją taikyti praktikoje?
Aš nežinau, viršininke. visada gerai gauti šiek tiek praktikos mokytis, bet įsitikinkite, kad suprantate reakciją atelast in therms of exotherm/toxic. aš turiu mažų nuolatinių randų, kurie tiesiog miseed mano akis, nešiokite savo ppe.
Ar kai kurie skyriai yra svarbesni už kitus? ar yra kita knyga, kurią rekomenduotumėte, kad padirbėtumėte su teorija?
Pradėčiau nuo youtube vaizdo įrašų, galbūt crash course chem, nile red, chemplayer, nurdrage, cody's lab ir tada, jei norite daugiau, po to, kai turėsite trumpą supratimą, peržiūrėkite savo vietinio universiteto bakalauro 1-2 kurso kursą, visi pagrindiniai dalykai, pavyzdžiui, organinė chemija, analitinė chemija, turėtų turėti savo skaitinių sąrašą. negaliu rekomenduoti konkrečių dalykų, nes mokiausi kita kalba.
Kur išmokti visą sintetinimo žodyną ?
Tiesiog skirkite laiko forumo, knygų, straipsnių skaitymui, tai paspaus, jei esate pakankamai atsidavęs ir norite.
Kur galėčiau rasti tiekėjų?
Priklauso nuo to, iš kur esi. es turi gana šūdinus prekursorių įstatymus, gali šokti aplink juos. jei taip atsitiko, kad esi iš es, Lenkija turi viską be recepto, galiu įvardyti kelis pavadinimus privačiai, kad jų nesukompromituočiau, dauguma iš jų gali gauti norimą produktą, net jei nėra sąraše. Pirkti čia forume iš gerbiamų vaikinų taip pat gerai, šiek tiek brangiau, bet gerai. JAV/Azija/Afrika (lol) idk, aš norėčiau saugotis EtNO2 ebay pardavėjų JAV, girdėjau gandą, kad jie yra medaus taškai.
Ar jūs einate per Kinijos ar Indijos rinkas, kaip aš skaičiau? Ar yra kokia nors rizika muitinėje?
Vėlgi, priklauso nuo jūsų buvimo vietos ir importo iš Kinijos įstatymų. kol prekursorius, kurį importuojate, yra legalus, problemų neturėtų kilti, galite patekti į kai kuriuos radarus, bet sumažinkite tai laipsniais, fiktyviomis dėžutėmis, numestomis atsitiktinėse vietose, būkite išradingi. indijos vengčiau, jei nebūčiau indas. indija yra gerai žinoma dėl ketamino ir visko, kas parduodama be recepto.

Kaip sužinoti, kuriuo keliu geriausia sintetinti produktą (pvz., MDMA) kažką matau 4 sintezės būdai ? kaip pasirinkti vieną iš jų?
Priklauso nuo to, kokius prekursorius turite, kokią įrangą ir stiklą turite, į šį klausimą turite atsakyti patys arba bent jau pateikti daugiau informacijos. bet MDMA yra gana pažengusi sintezė, galite rinktis MDA, piperonalą ar vaniliną bus sunku gauti (omega stebėjo). arba gal pirmiausia išmokti Al/Hg amfetamino P2NP redukciją (prisegta), apima daug pagrindinių sąvokų. visada perskaitykite to, su kuo dirbate, saugos duomenų lapą. taip pat pasidomėkite mefedronu.

Tikiuosi, kad tai padės casue fuck im thirsty

E: Taip pat geri YT mokymosi kanalai: chemical force, thoisoi2, explosions & fire, extractions & ire, John black super chemist
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Dėkojame už atsiliepimus ir patarimus! Manau, kad tai gali daug duoti tokiam pradedančiajam kaip aš. Man patinka šis forumas dėl labai edukacinio aspekto, kurį jis gali mums suteikti. Galvoju pradėti nuo jūsų rekomenduojamų kanalų, o toliau dešifruoti "organinės chemijos laboratorijos išgyvenimo vadovą". Manau, kad pradėsiu pirkti tiesiogiai iš žmonių forume ir pažiūrėsiu apie Lenkiją.

P2P amfetamino mažinimą gali atlikti pradedantieji? Mefedronas man rėžia akį kaip MDA, kurį žinojau tik pagal pavadinimą.

Tikrai malonu, kad galėjau atsakyti! tikiuosi, kad išgersite. ar galiu susisiekti su jumis dėl lenkijos ?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
P2P (ribojamas ir stebimas) -> amfetaminas nėra toks efektyvus mažais mastais ir būna su priemaišomis (formetorex) , išeiga tik 30 proc. tačiau tai pagrindinis metodas europoje. būtent dėl šio būdo ir jo atnešamų priemaišų euro pasta kvepia ir jaučiasi kaip europasta. asmeniškai ignoruočiau šį būdą, pasilikčiau jį metamfetaminui arba kai turėsite šiek tiek daugiau patirties izoliuojant savo produktą. apie šį metodą čia yra gija pavadinimu leuckart synthesis by william d.

P2NP (neribojamas, bet stebimas) -> Amph. yra geresnis maršrutas (dažniausiai) , galite eiti daugybe būdų, redukcija su AlHg, su borohidridu, RedAl, jei esate milijonierius. yra daug daugiau, bet šie yra labiau įprasti.

Pagalvokite, nuspręskite, kur norite eiti, pažiūrėkite, kas jums prieinama ir ko dar jums reikia, ir aš nurodysiu jums tinkamą prekybininką, kuris tai turės 100 %.
Be to, perskaitykite Šulgino "Pihkal", bent jau MDA įrašą. supraskite sistemą: atitinkantis aldehidas -> atitinkantis nitropropenas -> redukcija iki norimo amino
 

Sopranos

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Taip pat norėčiau sužinoti daugiau. PM :)
 

fuckypu

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
piperonal geras būdas padaryti mdma
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Geriausia pradedančiajam pradėti nuo "YouTube". Peržiūrėkite kai kuriuos puikius chemtuberius, pavyzdžiui, "NileRed", "Doug's Lab" ir "Thy Labs". Bėgdami rasite ir daugiau.

Tada pradėkite sintetinti savo pirmtakus ir reagentus. Raskite, ko jums reikia, ieškokite pirmtakų sintezės vaizdo įrašų youtube (ten nerasite jokių viešų narkotikų sintezės vaizdo įrašų, išskyrus vartotoją "Higgs Bosson", bet jis greitai išnyks) ir pradėkite nuo jų.

Jei reikia sieros rūgšties, pasižiūrėkite, kaip tai padaryti iš akumuliatoriaus rūgšties arba elktrolizuojant natrio metabisulfatą. Jei reikia azoto rūgšties, pasigaminkite ją patys iš sieros rūgšties. Jums reikės absoliutaus etanolio. Įsigykite gryno, maistinio etanolio ir distiliuokite jį iki didžiausios koncentracijos, tada išdžiovinkite jį tinkamais džiovinimo būdais. Patys pasigaminkite džiovinimo priemonių. Išbandykite savo jėgas su nitroetanu, tačiau pirmiausia iš natrio nitrato turėsite pasigaminti natrio nitritą. Ir taip toliau...

Taip išmoksite pagrindinių laboratorinių metodų, žodyno ir apsirūpinsite cheminių medžiagų atsargomis bandomiesiems bandymams, neužsakydami stebimų cheminių medžiagų. Dažnai chemtuberiai taip pat paaiškina chemines reakcijas, o jei patys šiek tiek mokotės chemijos, šie paaiškinimai netrukus taps suprantami.
Kai tik įveiksite bandomuosius bandymus nedideliu mastu, galėsite rinktis, kaip sustiprinti ir pradėti verslą. Tuomet jums reikės rasti gatavų stebimų prekursorių pardavėjus, kurie būtų 100 % patikimi. Bet tai jau kita istorija.

O kai renkatės galutinio produkto sintezės metodą, tiesiog rinkitės tą, kuriame galite gauti arba sintetinti reagentus ir kuriame yra gera išeiga.
Jei ketinate gauti amfetaminą, pasirinkite P2NP/NaBH4/CuCl- kelią ir pasigaminkite savo P2NP iš benzaldehido ir nitroetano. Pavyzdžiui.
 
Top