Didžiausia kokaino rekristalizacijos etanoliu temperatūra

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, chemijos ekspertai,

po kokaino plovimo 96,5 % (190) etanoliu pagreitinu džiovinimo procesą per šildomą plokštelę (3D spausdintuvo lova) ir įprastą buitinį ventiliatorių. Paprastai vadovėliuose rekomenduojama 24-48 val. trukmės džiovinimo procesas, tačiau naudojant 50-60 °C karštį tai užtrunka kelias valandas. Ar tokiu karščiu degeneruoju savo kokainą?
Esu skaitęs, kad HCL lydymosi temperatūra yra apie 165-195 °C, bet kažkas teigė, kad ryšys su HCL gali nutrūkti ir kažkuriuo momentu anksčiau ir mano produktas taps nenaudingas. Ar tai tiesa?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Produktai iš tiesų gali "išsitepti", bet negaliu tiksliai pasakyti, kodėl taip atsitinka, gal kas nors galėtų papasakoti, galbūt tai susiję su pH, idk
Bet kokiu atveju, teoriškai viskas turėtų būti gerai, kaip aprašėte.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Gerai, aš dabar padariau daug eksplotacijų ir galiu pasakyti, kad jei kaitinsite kokainą daugiau nei 70 °C, jį sulaužysite. Tačiau jei neviršysite 60 °C, galite gerokai pagreitinti džiūvimą. Pvz., galiu per kelias minutes nuplauti acetonu. Rezultatas bus patogus vartoti. Svarbu tai, kad vis dar acetonu sudrėkintą džiovintų filtrų nuosėdas reikia sudėti į skaldyklę ant kaitinimo plokštės. Toliau vairuokite ir trupinkite kristalus, kol niekas neliks prilipęs prie plaktuvo.
Bandžiau plauti etanoliu 70 °C temperatūroje ir gavau beveik neaktyvų miltelių pavidalo tirpiklį. Taigi, dvi teorijos. Atrodo, kad kokainas ir etanolis, esant aukštesnei nei 70 °C temperatūrai, reaguoja tarpusavyje ir sukuria kažką nemalonaus arba hcl dalis suyra. Kas nors žino, kodėl ? Ar mano produktas galėtų būti supjaustytas cukrumi?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jei norite pagreitinti džiovinimą, naudokite vakuumą. Jūsų kokainas bus 100 % saugus ir sveikas =) Etanolis ir acetonas labai gerai tirpdo kokaino hidrochloridą.
Jie nėra. Jūs išplaunate savo gryną kokaino HCl ir paliekate šiek tiek priemaišų ant filtro, spėju.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Gana daug žaidžiau su kokainu ir mano nuojauta tokia, kad vanduo čia yra jūsų draugas, nes vanduo yra H+ ir OH-, visas tas H+ perkelia vandenį į rūgšties pH zoną, kuri apsaugo iš dalies disocijuotą C+HCl. Kitas veiksnys yra tas, kad kai skystis pasiekia virimo temperatūrą, jis nebegali būti karštesnis. Jis tik stipriau užvirs, kol išbėgs iš keptuvės. Paprastai tai įvyksta esant 100 °C( šiek tiek mažiau, nebent esate žemiau jūros lygio.
Manau, kad etanolis reaguoja su kokainu. Tai įrodyta in vivo. Jūsų organizmas kokainą ir etanolį paverčia etilbenzoilekgoninu, dar vadinamu kokaetilenu.
Ledo šalčio vandens ekstrakcija yra tai, kur ji yra, imo. Apie 4 ml ledinio vandens vienam gramui, leiskite nusistovėti ir nusunkite. Kokainas labai gerai tirpsta vandenyje (1 g/1 ml), todėl ir naudokite ledinį vandenį, nes jame netirpsta daugybė priedų. Tada reikia
sekundžių išgarinti 3 ml
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Yra kokaino laisvoji bazė (in vivo), o ne HCl druska.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Teisė. Ir kokaetilenas nėra Lewiso rūgštis eithe r jo kokaino bazė ir etanolis. Transesterifikacija", kai metilo esteris paimamas ir pakeičiamas etilo esteriu. Tai ir yra skirtumas
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kalbant apie " iš naftos", įsivaizduoju, kad tai reiškia tiesiog disocijuoti. Pavyzdžiui, vandenyje konkaino HCL disocijuoja 50 %, t. y. pusė molekulių suyra ir tampa kokainu 1+ ir Cl-. Apie kokainą 1+ galite paskaityti pakeliui. Tai nėra bazinis kokainas ir tai nėra rūgštinė druska. Tai Lewiso rūgšties konjuguota bazė
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Kitą kartą pabandysiu galėčiau vandens būdu. Ačiū :)

aš kai ką pastebėjau. Man iš tikrųjų nereikia laukti visiškos kristalizacijos. Galite pradėti skrebinti, kai tik etanolis išgaruoja. Aš tam naudoju 55 °C temperatūrą. Iš pradžių viskas bus kaip lipnumas, bet netrukus pradės formuotis kristalai ir milteliai. Kadangi etanolis gaminamas žmonėms vartoti, nėra taip blogai, jei produkte lieka šiek tiek etanolio.

Daugiau informacijos rasite šioje temoje: https: //drugs-forum.com/threads/coc...llization-alternative-to-acetone-wash.169203/
Grįžtant prie temos. Šiandien panaudojau 85 °C karštą vandenį, kad ištirpęs HCL grįžtų atgal. Po to produkte vis dar buvo kažkas aktyvaus. Taigi vis dar neturiu supratimo apie temperatūros ir kokaino degeneracijos sąryšį.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kartą buvau kvailas ir vietoj ledinio vandens ištraukimui naudojau karštą vandenį. Karštame vandenyje ištirpo ir dar kažkas. Kažkoks pjūvis. Atrodė, kad tai cukrus arba mišinys kūdikiams, bet kai jį išgarinau, jis virto dumblu, beveik panašiu į karamelę ar ištirpusį čiulptuką. Nesisekė bandyti iš jo išgauti kokaino ir praradau gramą kokaino. Naudokite šaltą vandenį
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Panašiai nutiko ir man. Jei po tam tikro laiko atsiras rudų gleivių, reikia tai ištepti acetonu. Tam naudoju virtuvinį grandiklį ir dantų krapštuką. Acetonas beveik akimirksniu padarys gleivinę vėl kietą ir atrodančią kaip kristalas. Kietą bloką, būnant acetono viduje, sutraiškykite, kad viskas taptų smulku ir miltelių pavidalo. Tai atrodys kaip smėlis ar pjuvenos ąsotyje. Filtruokite likučius ir leiskite acetonui išgaruoti. Vėl sutrinkite viską, kas sudaro kietąsias daleles. Pastebėsite, kad spalva pasikeis į šviesesnę, bet vis dar ne sniego baltumo. Jūsų išmestas acetonas atrodys kaip gintaras.
Dabar jums liko milteliai, kuriuos galima dar kartą išplauti acetonu arba perkristalizuoti alkoholiu, bet svarbiausia - neprarasti. Nusprendžiau jį perkristalizuoti alkoholiu. Mano galutinis rezultatas nebuvo grynai baltas, tačiau jame vis tiek buvo kokaino. Esu įsitikinęs, kad jei aš kepurė pakartoti su daugiau ir daugiau acetono arba padaryti savo vandens dalykas, aš turėjau galimybę gauti baltą galią vėl.

Vis dar manau, kad tai buvo tam tikros formos cukrus, kuris dėl karščio paprasčiausiai suformavo karamelę.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kokainas šiek tiek tirpsta acetone, todėl kaskart jo šiek tiek netenkama. Galiausiai prarandate daugiau nei sutaupote. Per daugelį metų praradau 1000 dolerių kokaino, bandydamas įvairiais būdais jį išgryninti arba išvalyti šūdą. Man taip pat daug kas pavyko, bet kai nežinai, kas jame yra, lengva pasirinkti netinkamą tirpiklį. Kartą net su lediniu vandeniu turėjau vieną kietąją medžiagą, kuri nuskendo, o kita plūduriavo, todėl panaudojau švirkštą ir iš vidurio išsiurbiau vandenį. Tai buvo prieš tai, kai turėjau mažą fritinį Buchnerio piltuvėlį ir vakuuminį siurblį. Tas daiktas nustebins tavo draugus 😂 žmonės atneša savo šūdą ir dalijasi juo su manimi mainais už tai, kad perleisiu jį per buchnerį. Ledinis vanduo kokainui ir verdantis izopropilas metamfetaminui. Po to galiu išpilti šūdą ant prekystalio ir tiksliai matyti, koks jo kiekis ir konsistencija. Prieš porą mėnesių vaikinas atnešė savo 5 g metamfetamino, o aš išfiltravau ou 1,5 g valgomosios druskos. Jis kelis kartus piktai paskambino telefonu
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Ne taip seniai nusipirkau fritą Buchner. Purifing stuff realy takes people into buy glassware :D
Jei teisingai supratau, man nereikia kitų metodų, tokių kaip acetono plovimas, A/B ekstrakcijos ir pan. ? Man reikia tik įvaldyti šalto vandens ruošimą?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A/B ekstrakcija, dabar tai rimtas reikalas. 😂 gebėti ją atlikti yra kaip užsirišti batus, tai privaloma, bet aš vengiu to daryti. Praėjusį mėnesį dariau A)B su kažkokiu metamfetaminu ir nusodinau jį per hcl, lašintą į sieros rūgštį, o tirpiklis buvo benzinas. Padariau tai ant 5 g jau surūkytos rudos medžiagos, kurią kiekvieną kartą išpilstau iš pypkės. Tai buvo tiesiog namų darbas dėl dujinimo, kurio niekada anksčiau nedariau. Tai sakydamas aš galiu išgauti bet ką iš kokaino be A/B. Tris kartus plaunant chloroformu metileno chloridu, iš hcl pašalinamas net levamizolas, nereikia jo neutralizuoti
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Atrodo, kad tas dokumentas buvo pašalintas iš interneto. Galbūt jis nepraėjo tarpusavio peržiūros. Gaila. Kadangi jo nėra, pateiksiu jums šį dokumentą , kurį visi cituoja iš "Mikrogramų žurnalo", kai kalbama apie levamizolo ir kokaino atskyrimą. Konkrečiai 1 lentelė
QQYxT13ELB

Toliau pateiksiu jums šį dokumentą iš žurnalo "Journal of Analytic toxicology", kuriame teigiama, kad 79 % nelegalaus kokaino mėginių, kuriuose yra PTHIT (levamizolio ir dekstramizolio), yra 30 % arba mažiau masės, o 93 % mėginių yra 40 % arba mažiau PTHIT, palyginti su kokaino hcl.
IgcPwL5AB6

Taigi 79 % mėginių būtų 4,1 % arba mažiau PTHIT, o 93 % mėginių, tikėtina, būtų mažiau nei 8 % PTHIT, kai pradinė koncentracija yra 30-40 %, tik po vieno HCL plovimo chloroformu. Šis duomenų taškas buvo gautas apskaičiuojant 30 % ir 50 % duomenų taškų medianą, kad būtų galima įvertinti 40 % tašką.
Palyginus tame pačiame dokumente pateiktus 5 plovimų heksanu duomenis, galima daryti pagrįstą išvadą, kad vėlesni plovimai chloroformu dar labiau pagerintų šiuos duomenis.
Todėl laikausi savo pozicijos, kad kokaino hcl druskos plovimas chloroformu ir vandeniu yra tinkamas būdas išgauti levamizolą iš kokaino.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Reikalas tas, kad perskaičiau 5 -kokaino sintezės ir pagal tai, ką perskaičiau, pseudoekgoninas yra mažesnės energijos moitas nei ekgoninas, todėl jis nori persitvarkyti, bet yra steriškai stabdomas. BET jei pridėsi pakankamai energijos, jis pakeis konfigūraciją, o tai reiškia, kad jis šūdinas. Visa tai paremta menku chemijos išsilavinimu, bet chemijos pamokos apie kokainą yra brangios kaip šūdas. Pernai garinau šiek tiek (2 gramus), kuriuos paleidau per buchnerį, ir buvau apsvaigęs. Kaip šūdinas idiotas nuėmiau savo pyrex pyrago keptuvę nuo degiklio ir nunešiau į kriauklę ir paleidau ant jos truputį šalto vandens, kad atvėstų. Iki pasimatymo 200 dolerių. Jis sprogo, pataikė man į šikną ir aš neatsigavau 1/4g
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Liūdna istorija :(
Galvoju sukurti keletą dalių, kurias būtų galima atspausdinti 3D spausdintuvu, kad būtų lengviau atlikti A / B operacijas. Atrodo, kad jau atlikote kai kuriuos eksperimentus, kuriuos šiuo metu atlieku. Kokias kokaino valymo teks rekomenduoti ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tikrai vienintelis, mano manymu, privalomas dalykas turėtų būti tirpinimas lediniame šaltame (pageidautina distiliuotame) vandenyje. Tik porą ar 3 ml/g. Susmulkinkite jį (man patinka giluminis lizdas arba AA baterija) šiek tiek pakratykite ir suvyniokite (į maišelį)įpilkite vandens, gerai išmaišykite. Leiskite jam nusistovėti minutę ir nubraukite vandenį į pirekso indą, palikdami nuosėdas, ir išgarinkite jį ant viryklės. Tai labai paprasta, nėra jokios tikros chemijos. Užtrunka tik apie 5 minutes. Lygiai tas pats puikiai tinka ir metamfetaminui. Abi medžiagos labai gerai tirpsta vandenyje (daugiau nei 1 g/ml), todėl ledinis vanduo jas vis tiek ištirpina. Daugybė vandenyje tirpstančių dalykų vis tiek blogai tirpsta lediniame vandenyje. Jei reikia, galite naudoti švirkštą arba pipetę, kad išgautumėte kiekvieną lašą. Išbandykite. Pasverkite prieš ir po. Aš paprastai netenku 30 %, o tai yra labai daug pjūvio, kurį galima išimti be jokios chemijos.
Jei norėčiau padaryti geriau, paimčiau vandenį iš 1 veiksmo, neutralizuočiau jį geriamąja soda (pasigaminkite spragėsių), susmulkinčiau, perplaukčiau šaltu vandeniu filtre, ištirpinčiau nepoliniu ir dujiniu būdu su H2SO4 ir hcl+h20, kad nusodinčiau hcl
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Turiu klausimą, galbūt jūs, vaikinai, galite mane čia apšviesti savo patirtimi. Kartą turėjau rimtai išskirtinės kokybės kokso. Tikrai jis buvo geresnis už žuvies žvynus, bet tai galbūt gali būti subjektyvu. Žinau, kad ji buvo iš šaltinio Karibuose. Ji buvo šviesiai geltonos spalvos. Ji buvo sausa, bet jos konsistencija atrodė tarsi drėgna, kaip minkšto sniego, galėjai ją suspausti į gumulėlius. Jame buvo išdžiūvusio molio konsistencijos grumstelių. Buvo miltelių ir (arba) grūdų pavidalo, bet kartu ir kaip sviestas - atsiprašau, tiesiog sunku apibūdinti, daugiau nieko panašaus nemačiau. Tame šūde netgi buvo mažų purvo ir stangrių augalų stiebų dalelių - kalbame apie "žalią". Nesakau, kad jis negalėjo būti falsifikuotas, bet labai tuo abejoju.

Taigi žaidžiau su ja, kaip smalsus katinas. Nusprendžiau į šaukštą įpilti šiek tiek su vandeniu ir išvirti akmenį. Be geriamosios sodos. Šūdas vienodai išsitepė ir dar greičiau blykstelėjo tiesiai į uolą, net neturėjau laiko pagalvoti apie bandymą jį sugrupuoti su centais ar šokdinti kuo nors šaltu. Šiaip ar taip, man šiek tiek neaišku, ką jūs sakote apie molekulės suardymą ir (arba) "ištepimą" per dideliu karščiu. Ar taip ir atsitiko, o dalis jos liko vandenyje kaip HCl druska? Nes į ją neįdėjau jokio pagrindo? Tai mane visada glumino. Esu jums dėkinga, ačiū.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tai, kad jis virto aliejumi ir atsiskyrė nuo vandens, yra aiškus įrodymas, kad tai buvo bazinis kokainas. Purvas ir augalinė medžiaga reiškia, kad tai iš esmės turėjo būti šis produktas. Kurio pavadinimas priklauso nuo to, kur esate.https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cocaine_paste
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tai buvo koks HCl, aš jį kaitinau šiek tiek H2O be sodos ir štai kas atsitiko. Tai nebuvo neapdorota pasta, tuo esu tikras. Jei būtent tai turite omenyje.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tai tikrai buvo bazė, nors arba sumaišyta su baze, 10 % ar geriau, o tai yra hcl svoris, palyginti su kokainu. Na aš pasiklydau. JIE turėjo jį virti, o tu ne. Bet jūs sakėte, kad virėte jį, be bazės, taigi... Žmogus turėtų jį kaitinti, kad galėtų jį rūkyti. BET! Kai jį rūkote, pirmas dalykas, kuris įvyksta, yra tai, kad jį kaitinate 🤔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
" Na aš pasimetęs. JIE turėjo jį virti, o tu ne. Bet jūs sakėte, kad virėte jį be pagrindo, taigi... Asmuo turėtų jį kaitinti, kad galėtų jį išrūkyti. BET! Kai jį rūkote, pirmas dalykas, kuris įvyksta, yra tai, kad jį įkaitinate 🤔 " WOT?

Man irgi maždaug tiek pat prasmės. Kaip jau sakiau, jis ištirpsta vandenyje. Galėjai jį šniukštinėti arba šaudyti. Ištirpinau jį vandenyje, pašildžiau ir jis iš karto išėjo ir šovė akimirksniu, nepridėjęs jokios bazės.
Aš noriu pasakyti, kad jūs negalėjote jo rūkyti jo nevirindami. Aš nemėgau rūkyti, bet mano pažįstami, kurie rūkė, turėjo jį virti, kaip ir bet kuriuos kitus miltelius, paprastai į juos pridėdami šiek tiek sodos. Galbūt jis buvo sumaišytas su baze, o aš nežinojau - o kaip dėl sulfato formos?
 
Top