Didžiausia kokaino rekristalizacijos etanoliu temperatūra

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A/B ekstrakcija, dabar tai rimtas reikalas. 😂 gebėti ją atlikti yra kaip užsirišti batus, tai privaloma, bet aš vengiu to daryti. Praėjusį mėnesį dariau A)B su kažkokiu metamfetaminu ir nusodinau jį per hcl, lašintą į sieros rūgštį, o tirpiklis buvo benzinas. Padariau tai ant 5 g jau surūkytos rudos medžiagos, kurią kiekvieną kartą išpilstau iš pypkės. Tai buvo tiesiog namų darbas dėl dujinimo, kurio niekada anksčiau nedariau. Tai sakydamas aš galiu išgauti bet ką iš kokaino be A/B. Tris kartus plaunant chloroformu metileno chloridu, iš hcl pašalinamas net levamizolas, nereikia jo neutralizuoti
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Atrodo, kad tas dokumentas buvo pašalintas iš interneto. Galbūt jis nepraėjo tarpusavio peržiūros. Gaila. Kadangi jo nėra, pateiksiu jums šį dokumentą , kurį visi cituoja iš "Mikrogramų žurnalo", kai kalbama apie levamizolo ir kokaino atskyrimą. Konkrečiai 1 lentelė
QQYxT13ELB

Toliau pateiksiu jums šį dokumentą iš žurnalo "Journal of Analytic toxicology", kuriame teigiama, kad 79 % nelegalaus kokaino mėginių, kuriuose yra PTHIT (levamizolio ir dekstramizolio), yra 30 % arba mažiau masės, o 93 % mėginių yra 40 % arba mažiau PTHIT, palyginti su kokaino hcl.
IgcPwL5AB6

Taigi 79 % mėginių būtų 4,1 % arba mažiau PTHIT, o 93 % mėginių, tikėtina, būtų mažiau nei 8 % PTHIT, kai pradinė koncentracija yra 30-40 %, tik po vieno HCL plovimo chloroformu. Šis duomenų taškas buvo gautas apskaičiuojant 30 % ir 50 % duomenų taškų medianą, kad būtų galima įvertinti 40 % tašką.
Palyginus tame pačiame dokumente pateiktus 5 plovimų heksanu duomenis, galima daryti pagrįstą išvadą, kad vėlesni plovimai chloroformu dar labiau pagerintų šiuos duomenis.
Todėl laikausi savo pozicijos, kad kokaino hcl druskos plovimas chloroformu ir vandeniu yra tinkamas būdas išgauti levamizolą iš kokaino.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Turiu klausimą, galbūt jūs, vaikinai, galite mane čia apšviesti savo patirtimi. Kartą turėjau rimtai išskirtinės kokybės kokso. Tikrai jis buvo geresnis už žuvies žvynus, bet tai galbūt gali būti subjektyvu. Žinau, kad ji buvo iš šaltinio Karibuose. Ji buvo šviesiai geltonos spalvos. Ji buvo sausa, bet jos konsistencija atrodė tarsi drėgna, kaip minkšto sniego, galėjai ją suspausti į gumulėlius. Jame buvo išdžiūvusio molio konsistencijos grumstelių. Buvo miltelių ir (arba) grūdų pavidalo, bet kartu ir kaip sviestas - atsiprašau, tiesiog sunku apibūdinti, daugiau nieko panašaus nemačiau. Tame šūde netgi buvo mažų purvo ir stangrių augalų stiebų dalelių - kalbame apie "žalią". Nesakau, kad jis negalėjo būti falsifikuotas, bet labai tuo abejoju.

Taigi žaidžiau su ja, kaip smalsus katinas. Nusprendžiau į šaukštą įpilti šiek tiek su vandeniu ir išvirti akmenį. Be geriamosios sodos. Šūdas vienodai išsitepė ir dar greičiau blykstelėjo tiesiai į uolą, net neturėjau laiko pagalvoti apie bandymą jį sugrupuoti su centais ar šokdinti kuo nors šaltu. Šiaip ar taip, man šiek tiek neaišku, ką jūs sakote apie molekulės suardymą ir (arba) "ištepimą" per dideliu karščiu. Ar taip ir atsitiko, o dalis jos liko vandenyje kaip HCl druska? Nes į ją neįdėjau jokio pagrindo? Tai mane visada glumino. Esu jums dėkinga, ačiū.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tai, kad jis virto aliejumi ir atsiskyrė nuo vandens, yra aiškus įrodymas, kad tai buvo bazinis kokainas. Purvas ir augalinė medžiaga reiškia, kad tai iš esmės turėjo būti šis produktas. Kurio pavadinimas priklauso nuo to, kur esate.https://en.m.wikipedia.org/wiki/Cocaine_paste
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Woops, aš čia susipainiojau... Galėtumėt jį šniukštinėti / šaudyti. Jis ištirpdavo vandenyje. Pažinojau rūkalių, kurie turėjo jį virti, jei norėjo jį rūkyti. Jis nebuvo TOKS nešvarus, jis buvo gana rafinuotas, bet jame šen bei ten buvo pastebimos organinės medžiagos. Galvoju, kad "žuvų žvynai" tikriausiai yra rafinuotas, persikristalizavęs, suspaustas rezultatas to, kas tai buvo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tai tikrai buvo bazė, nors arba sumaišyta su baze, 10 % ar geriau, o tai yra hcl svoris, palyginti su kokainu. Na aš pasiklydau. JIE turėjo jį virti, o tu ne. Bet jūs sakėte, kad virėte jį, be bazės, taigi... Žmogus turėtų jį kaitinti, kad galėtų jį rūkyti. BET! Kai jį rūkote, pirmas dalykas, kuris įvyksta, yra tai, kad jį kaitinate 🤔
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
" Na aš pasimetęs. JIE turėjo jį virti, o tu ne. Bet jūs sakėte, kad virėte jį be pagrindo, taigi... Asmuo turėtų jį kaitinti, kad galėtų jį išrūkyti. BET! Kai jį rūkote, pirmas dalykas, kuris įvyksta, yra tai, kad jį įkaitinate 🤔 " WOT?

Man irgi maždaug tiek pat prasmės. Kaip jau sakiau, jis ištirpsta vandenyje. Galėjai jį šniukštinėti arba šaudyti. Ištirpinau jį vandenyje, pašildžiau ir jis iš karto išėjo ir šovė akimirksniu, nepridėjęs jokios bazės.
Aš noriu pasakyti, kad jūs negalėjote jo rūkyti jo nevirindami. Aš nemėgau rūkyti, bet mano pažįstami, kurie rūkė, turėjo jį virti, kaip ir bet kuriuos kitus miltelius, paprastai į juos pridėdami šiek tiek sodos. Galbūt jis buvo sumaišytas su baze, o aš nežinojau - o kaip dėl sulfato formos?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Atsakydamas į šią temą turiu pasakyti, kad penktadienį gavau šį balvoną (na, žmona nupirko jį man ir nustebino 🥰).
B5qNKmEhub

Ir aš iki paskutinio gramo iškepiau kiekvieną jo gabalėlį į kreką ir padegiau jį stipriau nei kada nors anksčiau. Porą kartų viriau, sausai išbėriau šaukštą ir pan. Ir neatrodo, kad praradau kokį nors pastebimą kiekį, taigi, matyt, jis kietesnis, nei tikėjausi.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Man trūksta cukrinės mamos ;].
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Beveik kiekvieną kartą iš šios medžiagos gavau skambutį. Keista, nes jis nėra geresnis už įprastą, bet tiesiogine prasme 9/10 buvo y The Jetsons, skrendantys kosminiu laivu, ir juodi vyrukai, kalbantys už mano lango. Aš vis dar girdžiu žmones. Žinoma, turėjau rūkyti šiek tiek krekingo ir metamfetamino, kad galėčiau gauti vaikus 8n autobuse. Nemiegojau jau 3 dienas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Beveik kiekvieną kartą iš šios medžiagos gavau skambutį. Keista, nes jis nėra geresnis už įprastą, bet tiesiogine prasme 9/10 buvo y The Jetsons, skrendantys kosminiu laivu, ir juodi vyrukai, kalbantys už mano lango. Aš vis dar girdžiu žmones. Žinoma, turėjau rūkyti šiek tiek krekingo ir metamfetamino, kad galėčiau gauti vaikus 8n autobuse. Nemiegojau jau 3 dienas.
 
Top