MDP2P į MDMA be metilamino (nukopijuota iš interneto)

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
350, pabandykite 400 gramų, pamatysite, kaip šilta, gramų ant 10L. Prisimenu, kad turėjau užpildyti maišelį su aliuminio folija, maždaug 2/3 buvo 25L/30L baltas kibiras su dangčiu. Tai buvo juk gerokai per daug folijos, jums reikia mažiau, bet reikia patikrinti, kiekmažiau pamiršau gramų. ant 200L būgno, galite naudoti ir 100 jis nepadidės.
Jei norite sugauti metilamino garus, burbuliuokite kanistre HCL ir tada vandenyje.

10L tapo 12L su ph 12 su BMK (laisvosios bazės metamfetaminu)

Reakcija pašlyja tik tada, kai naudojate prekybos centrų alu, gaukite alu iš sisha parduotuvių iš laboratorijų parduotuvių, kuris yra TIKRIAUSIAS.

Psst, gyvsidabrį pakeiskite galiu, lengvai atsinaujina, galite distiliuoti visus junginius ir naudoti pakartotinai, be to, jis nėra toksiškas ir labai lengvai reaktyvuojamas naudojant HCL 37 ir rekristalizuojant.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ar galį ruošti į chloridą, ar galima naudoti nitratą? Esu matęs keletą straipsnių ga/al redukcijos. Ar kas nors tai bandė? Būtų puiku, kad nereikėtų susidurti su tokiais nuodingais garais, o paskui - su atliekų šalinimu.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Tegul galis reaguoja su HCL (vandens tirpale). Galis išnyksta, vadinasi, jis virsta chloridu.
O tada užšaldykite jį galbūt acetonu dėl bet kokių nešvarumų arba išvirkite sausai.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Džordanai Belfortai, prašom pateikti šaltinius, kad galimas darbas. Per daugelį metų mačiau, kad to klausiama internete nesuskaičiuojamą daugybę kartų, ir kiekvienoje su chemija susijusioje vietoje buvo sakoma, kad jis neveikia su p2p arba mdp2p. Jis nėra toks "selektyvus" redukcinės aminizacijos atžvilgiu kaip gyvsidabris, gyvsidabris iš tikrųjų atlieka tam tikrą vaidmenį reakcijoje, o ne tik pašalina išorinį aliuminio sluoksnį.

Be to, nitrometano būdas yra naudingas nedideliu mastu, bet, kiek žinau, nėra tinkamas didinant mastą. Vespiaryje ieškokite "baal+55 galonų būgnas", manau, kad yra sena gija, kurioje vienas vaikinas tai padidino, ir 55 galonų būgno tūris nėra toks didelis. Jis apdoroja 500 g ketono I tai, kas iš esmės yra 200 litrų reaktorius... ir reakcijos čia vyksta daug tankiau
Jie aptaria, kur naudojant metilaminą iminui suformuoti, tada redukuojant, yra kažkas panašaus į 5 kartus "tankesnį", t. y. reikia 5 kartus mažesnio stiklinio vandens.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Pasakysiu jums, kodėl, norint redukuoti nitrometaną, jūsų temperatūra turi būti karšta, ir pakankamai Al, nes jis taip pat turi redukuoti nitrometaną.

Nitrometanas nesumažės iki metilamino ir iki metanolio. Jei nenaudosite vandens ir naudosite metanolį, jis pats užvirs, todėl maišysis ir reaguos. Aš asmeniškai naudojau 0,8 l nitrometano ant 1 l bmk ir galiausiai gavau 12 l bazės, kai ph 12.

Dėl galio chlorido, buvau įsitikinęs, kad jis veikia, kol vėl perskaičiau, kad neveiks, bet kaip tik praėjusią savaitę jį užsisakiau ir jis netrukus turėtų būti pristatytas, o tada pats atliksiu bandymą. Yra pasakojimų, kad jis veikia, ir pasakojimų, kad neveikia.
Galio chloridas susidaro iš aliuminio nanodalelių. Atrodo, kad šios nanodalelės atlieka reakciją. Jei dėl kokių nors priežasčių gyvsidabris atlieka elektronų perdavimą ar ką nors, ką aš perskaičiau, o galis GALI nepadaryti, turėtų būti tinkamas katalizatorius, mes vis tiek turėtume galėti padaryti labai egzoterminę reakciją su netoksiškomis medžiagomis.

Pavyzdžiui, Grignardo reakcija (BE alkilinančio agento, pvz., jodo) neturėtų būti įmanoma redukuoti nitrometano iki metilamino, tačiau ji vyksta, žr. priedą. Nedidelėje 200ML stiklinėje darau 1/4 arba 1/5 p2p (mes nematuojame) ir nustatome reakciją. Remiantis šaltiniais internete, norint nitrometaną paversti metilaminu, paprastai reikia stipresnio reduktoriaus.
 

Attachments

  • u3RbzgUZwG.mp4
    444.9 KB · Views: 0
  • e67BYsHtnz.mp4
    1.6 MB · Views: 0

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Labai atidžiai stebėsiu šią temą. Labai domiuosi dėl galio galimybės.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Aš nesulaikyčiau kvapo dėl galio
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Galiu būti optimistas. 😂 Tačiau turiu jūsų mąstymo būdą, jei tai būtų įmanoma, tikriausiai tai jau būtų nelegalu.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Taip, žinau, todėl mano grignardas redukavo jį iki metilamino, nors neturėtų to daryti, ir netgi sukūrė magnio hidroperoksidus, kurie taip pat galėtų būti priežastis, kodėl reakcija yra enantioselektyvi. O jei ne, man reikėtų pridėti rūgšties, kad išsiskirtų hidroperoksidas ten, kur jis turėtų tai padaryti.

Tai yra iš vakuuminės bmk.

Kas nors dar ?
 

Attachments

  • 4Zt1qNUxmj.jpg
    4Zt1qNUxmj.jpg
    790.4 KB · Views: 93
  • D1QKBgnP2R.mp4
    28.2 MB · Views: 0

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Pone, nė kiek neabejoju jumis, bet gal būtų konstruktyviau sukurti naują temą, kurioje būtų išdėstytos jūsų išvados ir surašyta tiksli procedūra? Man būtų daugiau nei įdomu.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Broliai, turiu jus nuvilti.
Atrodo, kad reikia išorinio kaitinimo, priešingai nei gyvsidabris, tada eina daug daug geriau
Jis generuoja metilaminą ir vandenilį. Taigi darau prielaidą, kad jis redukuos ir alkoholio grupę, nes tą nitro grupę sunkiau redukuoti nei acetoną
Žr. paskutinį vaizdo įrašą, dabar jis pradeda reaguoti
 

Attachments

  • jhxsIZmDnu.jpg
    jhxsIZmDnu.jpg
    721.6 KB · Views: 89
  • 8rYBAKGWcN.jpg
    8rYBAKGWcN.jpg
    471.6 KB · Views: 89
  • 5kITEcWqjw.mp4
    9.4 MB · Views: 0
  • wAbl1Hxd8o.mp4
    25.8 MB · Views: 0

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Gerai, taigi nekuriama egzoterminė reakcija? Nesuprantu, kaip išorinis kaitinimas galėtų kelti problemų? Tęskite toliau.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Pridėjau šiek tiek jodo rutuliukų, dėl kurių reakcija vyksta geriau, o šiuo atveju taip ir buvo.
Aliuminio folija yra 0,030 storio. Kitą kartą naudosiu plonesnę, nes noriu, kad mano reakcijos virtų kitaip nitrometanas nesuyra ir yra skirtas maišymui.


Aš gausiu šviežią filmą, kaip jis veikia dabar, aš taikiau silpną ultragarsą, kad suardyčiau storą mofo aliuminį.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Atrodo, kad reakcija baigėsi

Leisiu jai pastovėti per naktį, o rytoj išvirsiu ją sausą / išjungsiu.

Be to, šis galio chloridas yra labai rūgštus, pH pastovus 1 arba 2. Rytoj jį kaitindamas iki 140 Celsijaus jis tampa 7.
 

Attachments

  • LhrZ2pC1VE.mp4
    47.4 MB · Views: 0

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Galbūt tai nėra vertimas į lietuvių kalbą. Laikotarpis.

Paveikslėlius rasite čia:

Tiesiog pasakykite, kai jūs pinigu stuff iš gerai žinomų informacijos šaltinių ir nuorodą į jį, arba aš tai padarysiu, ir tai atrodys šiek tiek - gerai žinote, kaip.
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nitro grupės yra sunkiau redukuojamos nei acetonas, tai pamatysime vėliau. Siūlau nesudaryti lažybų
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Pažiūrėkite į sciencemadness.org, tai buvo bandyta jau šimtą kartų iriš pradžių visi labai entuziastingai, bet vėliau realybė nusileidžia, ir tai sako, kad tai neveikia.

Acetono mažinimas? Hu? Ar turite kokį nors planą, kas vyksta tokios reakcijos metu? Nitrometanas btw labai lengvai redukuojamas, ir tai galima padaryti su daugeliu įprastų ir daugybe labiau neįprastų reduktorių. Paprasčiausias, visiškai nereceptinis ir daug pigesnis nei galas būtų cinkas ir rūgštis, pavyzdžiui, acto rūgštis arba skruzdžių rūgštis. Taip nitrometanas redukuojamas į metilaminą beveik 100 %. SnCl2 - tichloridas tas pats.

Tai, ką turite omenyje sakydami "acetono redukavimas", tikriausiai yra imino, kuris susidaro kondensuojantis metilaminui ir fenilacetonui (arba bet kokiam ketonui ar aldehidui), redukavimas. Šis iminas redukuojamas į aminą ir tai yra jūsų norimas produktas.

Kad ir kaip tai darytumėte, sakau jums, kad prasmingiau tai daryti dviem etapais, tarkime, pirmiausia nitrometaną redukuoti iki metilamino ir išfiltruoti visą susidariusį šlamštą, o tada metilaminą kartu su pasirinktu ketonu panaudoti iminui sudaryti ir redukuoti iki amino. Tai galima atlikti 5 kartus mažesniuose induose, nebijant, kad reakcija gali išsiveržti iki lubų, be to, gaunama geresnė išeiga.

Gera matyti, kad kas nors eksperimentuoja, bet skaudu žinoti, kad jis tik gaišta laiką.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ar taip pat yra pranešimų, kuriuose pridėta jodo rutuliukų ir šiek tiek NaCl ?🍒

Rytoj pasitikslinsiu
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Tai pavyko, turiu patikrinti, koks būtų optimalus santykis.
Galbūt reakcija nebuvo tokia ekstrotermiška, nes nebuvo tiek daug alkoholio grupės, su kuria reikėjo reaguoti.
Taip pat turiu paminėti, kad norint gauti burbuliukus, kurie gaunami su gyvsidabriu, jie atsirasdavo tik REALIAI LABAI LABAI, kol nepridėjau jodo rutuliukų ir maišymui nenaudojau ultragarso.
Siūlau pridėti maišymo.

Aš ką tik atlikau skonio bandymą ir aš gaunu defiantly high

Daugiausia dariau ant akies;
350MLish arba 450 purvinas p2p (bet buvo putted iki pH 7).
Kaip ir 100 g galio chlorido (reakcija neprasidėjo)
Jis tiesiogiai generuoja HCL dujas, kai liečiasi su metanoliu.

Pridėjau 1L 50/50 azeotropo nitrometano ir metanolio.
Įdėjau šiek tiek druskos. susidarė metilaminas, bet nebuvo burbuliukų, kaip buvo su gyvsidabriu.

Ilgai naudojant stiprų ultragarsą ir jodą (taip pat pridėjau pakankamai ant akies, tai buvo tik bandymas).

lol Aš gaunu tikrai didelis aš negaliu net iš mano žodis atrodo, kad tai pusiau stereoselektyvus turiu išbandyti daugiau.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reakcija nevyko taip, kaip turėtų vykti, bet buvo išlydyta bmk ne vacuüm matote patys

Kvapas skonis ir dūmai geri. Bet turiu pripažinti, kad abejoju, ar Reakcija vyko prieš šarmą. Bet jis naudoja ne vakuuminį b Nesu tikras, ar šarmai atlieka elektronų perdavimą.

Vienas dalykas yra tikras, kad žemiau galio lydymosi temperatūros jis nedaro šūdų net su jodu. Imkite informaciją, kaip norite
 

Attachments

  • fW6OegodYk.mp4
    5.5 MB · Views: 0
  • ZfQhWNKejy.mp4
    9.8 MB · Views: 0
  • kQoVpn1R20.mp4
    8.7 MB · Views: 0
  • nmI0H9xgUp.jpg
    nmI0H9xgUp.jpg
    791.5 KB · Views: 85

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Reakcija su skaidriu šarmėliu buvo gera. Aliuminis tikrai reagavo kitaip nei įprastas aliuminis.

Skonio bandymas mane vėl pakerėjo. Kvepia kaip gyvsidabrio bazė becore. Nuotrauka buvo pradinė bmk, kuri buvo tamsi, bet aiški.

Reakcijos mišinys buvo 50/50 nitro/metanolio kaip 100gr galio chlorido gerokai per daug, bet jis neprasidėjo ir pakankamai folijos tirpikliui. Tirpiklio buvo 0,003, todėl galbūt geriau naudoti ploną foliją.
Kad prasidėtų, reikia nuolat maišyti ir kaitinti iki 35 Celsijaus, tada pamatysite, kad jis eina lėtai.

Taip pat buvo įpilta jodo, kad lėtai burbuliuotų. Dabar būkite atsargūs, nebuvo daug ketono ar acetono grupės bmk, su kuria būtų galima reaguoti. Prieš tai buvo 400 GR gyvsidabrio ant 10L b, todėl vėl būkite atsargūs, kai jis veikia geriau lėtai pridėti bmk.
 

Attachments

  • Xz95dlPfmV.jpg
    Xz95dlPfmV.jpg
    512 KB · Views: 82
  • 3tyiHY6cwC.jpg
    3tyiHY6cwC.jpg
    1.2 MB · Views: 90
  • QSG4HRzA0k.jpg
    QSG4HRzA0k.jpg
    492.1 KB · Views: 83
Top