Ištirpęs metamfetaminas tampa mėlynas

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Kokias tabletes naudojate?
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Naudojau skirtingas rūšis ir visos jos ant stiklo nusidažė mėlyna spalva Manau, kad kažką darau ne taip su reakcija arba valymu
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Sveiki, pone, ar žinote, kaip iš pseudoefedrino hidrochlorido tablečių pašalinti chlorfeniramino malatą? Jis visada tirpsta tame pačiame tirpiklyje kaip ir pseudoefedrinas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Remiantis išsamiausios istorijoje metamfetamino gaminimo pranešimų lentos paieška (,,Ulio archyvas"), "Smurf dope" yra histamino blokatorių; Loperamido, chorfenimino ir loratadino rezultatas Iš psuedoefedrino tablečių nepašalinus ( galbūt net visas tabletes suplakus ir iškepus) ir naudojant geležį ar varį, jis gali būti žalsvo atspalvio 🧑‍🔬
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Kaip išvalyti tabletes nuo to ??
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Paprastai pradedu spausdinti ir prieš pat paspausdamas "return" atlieku 3 minučių trukmės tyrimą, o tyrime teigiama, kad medžiaga lengvai neišsiverčia, o tai logiška, nes jei taip būtų, jos ten nebūtų
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Avilyje sakoma, kad tetrachloretilenas yra teisinga medžiaga
 

DirkDiggler

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Feb 5, 2024
Messages
22
Reaction score
10
Points
3
Aš atlieku tyrimus nuo tada, kai pradėjau šį thred...
Bet jūs neturite mažiau stiprumo savo produktui....jis tik šiek tiek bjauresnio skonio... taigi tai tam tikra ``pirmo pasaulio problema`` haha
Ačiū už patarimą ... aš sutelksiu savo tyrimus į šį tetrachloretileno....
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Sveiki, pone, turiu tokią pačią problemą kaip ir jūs. Kaip ją išsprendėte?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Sveiki, brolau. Susidūriau su ta pačia problema kaip ir tu. Metamfetaminas visada palieka kažką mėlyno / žalio po nudegimo, o metamfetamino nudegimas kvepia kaip deganti guma. Naudojau jodo ir subfosforo rūgšties metodą, nepridėjau raudonojo fosforo, o reakcijos trukmė buvo 8-10 valandų.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Pagalvojus apie tai pasitarus su keliais senais draugais taip atsitikdavo tik tada, kai gaudavome klasterį šūdas įvairių tablečių pailginto atpalaidavimo bet kas su plunksna kartais Claritin tipo dalykai Red hots generic daug dalykų šūdas iš užsienio mes neturėjome supratimo, kas tai buvo, bet ten kažkur buvo tamsiausia mėlyna, kokią kada nors gyvenime mačiau tai tarsi pamiršau rinkodaros temą AKA Smurf, bet paskutiniai keli smūgiai iš tiesų buvo degančių padangų skonio, todėl ačiū visiems už tyrimus daug metų negalvojau apie šią problemą jaučiu, kad artėjame prie sprendimo
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
ivbeen susiduria su juo per daug kartų aš rūkyti ir tai nėra skanus ir net neveikia, kaip turėtų
gal kapsulę ir valgyti nebandžiau
tikrai reikia bandyti rūkyti eph po ekstrakto, jei jis eina blu
tada galite pabandyti pašalinti ir greitai patikrinti, tada pašalinti po reakcijos
pateikite informaciją, jei pašalinote thx
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Aš tikrai prisimenu, kaip visi kalbėjo apie 1,1,1 tikrai matau, kaip naudoti save ir turėjau ją stabdžių skysčio ir kalbėti su savimi fuck tai toksiškas asilas šūdas
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Aš atsilikęs jūs kalbate apie stabdžių valymą
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Turiu daug patirties šioje srityje. Kai buvau jaunas ir kvailas, dariau tai tyčia. Mėlynas (kartais ryškiai žalias) traškesys atsiranda dėl histaminų, kurie traukia kartu su efedrinu, kai tabletes traukiate vandeniu. Actifed (ir bendriniai vaistai) yra mėlynos spalvos. Histatabs (ir bendriniai vaistai) žalios spalvos. To galima išvengti ištraukiant efedriną į tuleną (ar kitą) ir jį išgarinant.

Tais laikais visi dujas išleisdavo iš tablečių, todėl visada ištraukdavau efedriną, kad mano medžiaga išsiskirtų. Tada sužinojau apie visą "parašo" trūkumą.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Sveiki, dabar yra daug tablečių užpildų. Kai kuriuos iš jų labai sunku atskirti. Maleino rūgštis yra ta pati medžiaga kaip ir efedrinas. Kaip jos atskiriamos?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Taigi aš nebuvau taip toli ir taip, parašo produkto trūkumai buvo problema ačiū už indėlį aš buvau iš tik vandens traukimo eros tie laikai neabejotinai baigėsi
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Man asmeniškai patiko mėlyna arba geresnė kartais ji buvo tokia mėlyna, kad atrodė juoda, o pamatyti tą debesuotą debesų mėlyną stiebą buvo gana kalbėti apie priekabą taip specifinis skonis jis nebuvo blogas, bet visada įtariau, kad arba karštis, arba kažkokia histamino reakcija bet kokiu atveju tai tikrai sugrąžina mane į 90-uosius metus ačiū už jūsų istoriją
 

Elsie

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 14, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
2010 m. Kanadoje paplito daug metamfetamino, kuris ištirpęs tapdavo mėlynas. Ne taip intensyviai, kaip paveikslėlyje toliau temoje, jis buvo labiau skaidraus ledo mėlynumo. Matyt, spalva atsirado dėl kažkokios naujos sudedamosios dalies, kurią jie pradėjo dėti į Reactine prekės ženklo pseudoefedrino tabletes. Tačiau tai buvo geras narkotikas.
Jūsų atveju tai atrodo kaip metalo užterštumas, kurį esu matęs ir anksčiau, bet ne tik ištirpusį. Ar ji kada nors lietėsi su kokiais nors metaliniais įrankiais?
Taip pat gali būti blokatorius, kuris buvo tabletėse tam, kad sugadintų jūsų virėją.

Ar distiliavote aliejų? Jei tai padarėte, tikriausiai neturėtumėte šios problemos. Turėtumėte jį vėl paversti laisvosios bazės aliejumi ir distiliuoti. Viską ištaisys.
 
Top