Mefedrono (4-MMC) sintezė NMP tirpiklyje. Didelės apimties.

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Jau atlikome sėkmingą 3cmc sintezę. Pagalba buvo labai vertinama.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Mano sveikinimai, drauge! Tu esi geriausias! Po tokios didelės sėkmės subrandinant medžiagas, ar galėtumėte pasidalyti su savo gerbėjais unikalia šios sintezės patirtimi? nes jau apie mėnesį bandau gauti menką, bet sėkmingą 3cmc sintezės rezultatą, bet kol kas tik fiasko. Jau išbandžiau 5 skirtingus tirpiklius, asmeniškai džiovinau acetoną distiliacijos būdu ir su bevandeniu magnio sulfatu, bet po parūgštinimo ir kasdienio stiklo 🥛su produktu laikymo🌡️ -20⁰C temperatūroje nebuvo net užuominos apie kristalizaciją. Pasakykite man pradinės medžiagos CAS numerį pradžioje, prašau?
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
metileno chloridas mano nuomone geriau 4mmc tiesa 2h 40 ° bet su 40 ° taulen jis yra per mažas temperatūra turi būti aukštesnė nei 50%, t.y. 100g bk4 50g 4mmc + daug priemaišų, nes jūs nevalote aliejaus visai matau po kristalizacijos turėsite kažkur 40g gal mažiau efektyvumo aš gavau 70% ir 80% išeigą metileno chloridas
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
mano pagarba! ar galėtumėte pasidalyti savo unikalia patirtimi, kaip gauti 70 % išeigą sintetinant 4mmc DCM? Tai nepaprastai įdomus rezultatas, bent jau man. Būsiu jums labai dėkingas už apšvietimą.
 

rafael1985

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 27, 2022
Messages
39
Reaction score
12
Points
8
Su 3 cmc jums bus smagiau
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Visiškai su tavimi sutinku, drauguži. 3cmc man kažkuo priminė a-pvp, kalbant apie išskyrimo ir kristalizavimo metodą. Dėl vandens, kuriame ištirpintas vandenilio chloridas, jie ne iš karto kristalizuojasi iš tirpiklio, o nusėda ant dugno aliejingo skysčio pavidalu. a-pvp yra raudonos spalvos, o 3cmc - radikaliai juodos. Todėl reikia atsargiai dekantuoti viršutinį tirpiklio sluoksnį ir tada tą klampų skystį nuplauti pakankamu kiekiu acetono, ir beveik iš karto medžiagos nusėda. belieka tik filtruoti ir perkristalizuoti.
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Žiūrėjau, nebuvo jokios sintezės su permanganatu ir acto rūgštimi.
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Žmogau, jus domina senas būdas gaminti Džefą iš efedrino ar pseudoefedrino oksiduojant jį kalio permanganatu rūgščioje aplinkoje, tiesa? Tai labai paprasta. bet ar ne geriau būtų jį redukuoti vandenilio jodu, esant raudonajam fosforui, į metamfetaminą? pirma, ilgiau apsvaigsi, o antra, šis metodas mažiau kenksmingas sveikatai. Jei jums vis dar įdomu, parašykite man čia į telegramą: @placeres_prohibidos. Aš padėsiu tau išspręsti šias problemas
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Ketono ir metilo santykis neteisingas. Jis turėtų būti 1:2 arba nedidelis metilamino perteklius. Jūs naudojote 1:1,6. Tikiuosi, kad tai paaiškino jūsų klausimą. Galbūt ir jūsų sintezėje yra klaidų, bet aš ten nedalyvavau, todėl nežinau.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
bet aš vadovaujuosi pagal parašytą vadovą. gerai, pabandysiu padidinti metilo kiekį ir pažiūrėsiu, kokia išeiga. tiksliai laikiausi vaizdo įraše pateiktų veiksmų.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Turiu vieną klausimą, ar toluenas yra geresnis benzeno pakaitalas nei EA, atsižvelgiant į tai, kad toluenas yra daug panašesnis į benzeną?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
ne, ne, jei norite gauti vaivorykštės sumaištį, kuri sulig kiekviena spalva tampa vis labiau varginanti
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
mes sukūrėme naują 4mmc dėka bb forumo formos pagalba
 

Attachments

  • KsDaJxUP0H.jpg
    KsDaJxUP0H.jpg
    6.5 MB · Views: 594

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Sprendžiant iš šios nuotraukos, bičiuli, tu tikrai turi talentą chemijai. Priimkite mano nuoširdžius sveikinimus. Tu esi geriausias Bro ✊😉, o čia yra mano pirmasis mefedrono kryželis. Tik dėl kažkokių priežasčių chromas neleidžia man įterpti paveikslėlio... liūdna.🥺
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Sveikiname poną Viljamą! 3cmc sintezę iš 2Br-3Clpropiofenono CAS 34911-51-8 atlikau griežtai laikydamasis šio vadovo, tik su tuo skirtumu, kad vietoj NMP naudojau DMSO, tačiau rezultatas vis tiek nepatenkinamas. Stiklinė su visų vadove nurodytų komponentų mišiniu, parūgštinus iki pH=6, kelias valandas buvo šaldiklyje -20⁰C temperatūroje, ir jokių kristalizacijos požymių net nepastebėta. Tik stiklinės dugne pamažu kaupiasi radikali juoda medžiaga, kurios konsistencija labai panaši į panaudotą automobilių alyvą. Turiu klausimą visiems patyrusiems šio interneto šaltinio naudotojams ir ypač ekspertams: kokia galėtų būti mano nesėkmės priežastis, jei 4MMC sintezė iš BK-4 paprastoje DCM buvo sėkminga ir išeiga buvo apie 50 %? Būčiau dėkingas už bet kokį racionalų ir konstruktyvų paaiškinimą.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
nes man reikia 2 solvatuoti, o jūs jo nekaitinate :p
 

Epikureetsdrug

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 14, 2023
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Atleiskite, pone. Aš jus neteisingai supratau: "Ar reikia dviejų tirpiklių?" ir "Aš jų nekaitinu?"... Neturiu nieko prieš, bet paaiškinkite, kodėl tai buvo pasakyta: 3cmc sintezei naudojant 4mmc sintezės technologiją, kaip pristatė seras Viljamas, ar tai jūsų asmeninė, sėkminga patirtis gaunant 3cmc? faktas tas, kad mano gimtoji kalba nėra anglų ir bendraudamas su užsieniečiais vis dar naudojuosi trečiųjų šalių vertėjų paslaugomis, todėl visai įmanoma, kad jus neteisingai supratau. Nelaikykite to įžūlumu, mano prašymas paaiškinti savo pastabą mano postui. Būsiu jums nuoširdžiai dėkingas!
 

flyhigh

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
8
Points
3
koks yra mefedrono kiekis gramais taikant šį procesą, naudojant minėtus kiekius.
  • 2-bromo-4'-metilpropiofenonas (cas 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-metil-2-pirolidono (NMP; cas 872-50-4) - 20 l;
  • Metilamino 40 % vandeninis tirpalas (CAS 74-89-5) - 8 L;
  • Benzenas - 20 L;
  • acetonas - 30 l;
  • Druskos rūgšties (HCl 36 %) vandenilio chlorido vandenilio rūgšties vandenilio rūgšties vandenilio rūgšties koncentratas (HCl 36 %) ~ 1,5 L;
  • Distiliuotas vanduo - 20 l;
  • Magnio sulfatas (MgSO4);
 
View previous replies…

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
jei u padarė gerą 50-60 % - 20 %, kai u padarė kristalą
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ir kodėl norite naudoti benzeną, jei naudojate nmp?
 

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Venkite benzeno, vietoj jo naudokite dcm.
 
View previous replies…

Newbee

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Perskaitykite reagentų skyrių, kuriame minima sintezė.
Reagentai:

  • 2-bromo-4'-metilpropiofenonas (cas 1451-82-7) - 5 kg;
  • n-metil-2-pirolidonas (NMP; CAS 872-50-4) - 20 l;
  • Metilamino 40 % vandeninis tirpalas (CAS 74-89-5) - 8 L;
  • Benzenas - 20 L;
  • acetonas - 30 l;
  • Druskos rūgšties (HCl 36 %) vandenilio chlorido vandenilio rūgšties vandenilio rūgšties vandenilio rūgšties koncentratas (HCl 36 %) ~ 1,5 L;
  • Distiliuotas vanduo - 20 l;
  • Magnio sulfatas (MgSO4);
 
Top