Metamfetamino kristalizacija ir ledo gamyba

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Tik d metas gamina skiedras ir yra daugybė technologijų Norėdami tai padaryti
Aš ketinu nustatyti rekordą tiesiai tai fester šūdas apie HCl dujų suteikia jums Ledo ir skeveldros yra nesąmonė tai veikia tik jei jūs naudojate freoną arba skystą azotą, jei ketinate naudoti HCl turi
Geriausios skeveldros yra pagamintos nusipirkti darant 20%dh20rexal iš tritated fb aliejaus iki pH 5,8 ir kristalizavimo indą Pyrex padėklą palikti spintelėje po UV juoda šviesa ir. turi būti ne trikdoma bent savaitę mažiausiai tai užima laiko, kad aukščiausios kokybės produktas
Pasakysiu jums dar vieną gudrybę, jei tik pH jūsų FB aliejaus ir paliksite jį ramybėje, jis išgaruos ir dehidratuos iki ledo.
Bet tai dujinimas toluenu ir eteriu padarys jums tik miltelių pavidalo produktą, kuris turės būti reeksalizuotas, kad būtų galima pagaminti tik ledą freoną arba skystį. Iš azoto, kai su juo susilies HCl dujos, akimirksniu pasigamins I'ce
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Atsiprašau, kas yra "pirkti darant 20%dh20rexal"? O kas yra "UV juodoji šviesa"? Ar žinote, kad UV negali būti juodos spalvos? =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
"Juodoji šviesa" - tai specifinis ultravioletinių spindulių diapazonas, kuris yra beveik nematomas, kol neatsispindi nuo aplinkoje esančių fosforų. Ją jau esate matę anksčiau. Žmonės ją naudoja kraujui ir spermai, kurie buvo išvalyti, ir klubo / kapo atmosferai rasti
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
aš taip pat vadinu šią temą nesąmone. kaip žmogus, kuris yra pakankamai daug dirbęs, tai nėra, kaip tai daroma. nematau jokių nuorodų į freoną ir acetoną, ta dalis apie acetoną užšaldė 2 savaites (wtf, tai nesąmonė? kaip kad dėl to šalta ilgiau? stfu), be to, ta dalis apie amfetaminą hcl pabaigoje mane supykdė. niekas negamina amfetamino hcl xytls. aš gyvenu nuo tada, kai PPA buvo legalus, ir pagaminau nemažai pakaitinių amfetaminų, o viena pirmųjų mano nesėkmių buvo bandymas dujomis sumažinti PPA per rp/i, dar vadinamą amfetaminu, ir galiu pasakyti, kad taip nebūna. visada gausite higroskopinį junginį, kuris plokštelėje virsta geltona dėmele.

Norite didžiausių gabalėlių? rektifikuojate iš vandens. norite greičiausių gabalėlių, naudojate acetoną ir freoną/hcl. pastarasis būdas yra tai, kaip jie galų gale su juo sukasi MSM. tiesiog sakau. metas bet kokiu atveju yra bjaurus.

kažkaip žmonės, kurie valdo šį puslapį, naudoja tam tikrą tikslinę kampaniją, kad įdarbintų žmones, ir man atrodo, kad tai yra negerai. kaip buvusiam "avilio", "zonų", "WD" ir kt. modui, kažkas šioje grupėje nėra visiškai teisinga. ji egzistuoja viduryje Uncannyville. jūs buvote įspėti. YMMV.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Priklauso nuo jūsų HCl dujų. Jei naudosite drėgną HCl, gausite laužą. Vis dėlto, amph*HCl ne tokia jau dieviška idėja. Tai gerai žinomas faktas.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Aš tai padariau. Galite įsitikinti, kad jo plonas ant lėkštelės ir jis visiškai išdžiūvo iki trapios kietos medžiagos, palikus lėkštelę ant 70C įkaitinto spausdintuvo lėkštelės. Tačiau didžioji jo dalis buvo permatomas granuliuotas vaškas, ir būtent tokios formos jis praleidžia didžiąją laiko dalį.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Ačiū visiems už patarimus, bet, tiesą sakant, nė vienas iš jų neveikia (išskyrus UV metodą), šiems eksperimentams skyriau 2 savaites ir paaiškėjo, kad kristalai išeina tik tada, kai atliekama rekristalizacija iš metanolio. Taigi, vaikinai, prieš ką nors patardami, patys įsitikinkite, kad tai veikia, o ne kopijuokite iš interneto ir įklijuokite čia, viso gero.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@btcboss2022

Kokiu būdu gaminate kristalinį D-metamfetaminą?

Su geriausiais linkėjimais
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
L-vyno rūgšties kelias.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Aš labiau galvojau apie tai, ką darote, kad kristalizuotumėte galutinį produktą.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Paskelbiau, kad mano MDMA kristalizavimo metodas yra praktiškai toks pat.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Apie šį maršrutą perskaičiau čia esančiame įraše.

Tačiau nesu skaitęs, kad kas nors kada nors jį sėkmingai atliktų.

Be MDMA, tai yra maršrutas, kuriuo kristalizuojate metamfetaminą į ledą?

Su geriausiais linkėjimais
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
apskritai, atskyrimą atlikau naudodamas l-vyno rūgštį, o kai į vyno rūgšties mišinį įpilame vandens , meth susidaro nuosėdos, klausimas, kokia tai druska?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Viskas priklauso nuo to, kaip jūsų metas buvo pagamintas pirmiausia, jei naudojate psuedo arba efedriną, gaminate dmetą, kurį galima paprasčiausiai tritruoti iki pH 5,8 su HClacid FB imTalking apie vietą spintelėje, kad išgarintų ti aš esu shard taip daro kinai arba yra keli variantai adingn dh2o ir pan.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
iš O,O'-dibenzoil-2R,3R-vyno rūgštis
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Aiškiai pažymėjau btcboss2022.

Jūs jau bazavotės mus čia iš savo ankstesnio įrašo ir buvo baigta.

Taigi linkiu jums sėkmės tolesniuose jūsų siekiuose.
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Kokiame Celsijaus laipsnyje užšaldomas acetonas, kad jį būtų galima naudoti žaibiškai kristalizacijai?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Bandyta parūgštinti ir kristalizuoti palyginti nedidelį MDMA laisvosios bazės kiekį.

Freebazės svoris po ekstrakcijos ir išgryninimo eteriu yra 40 gr. Apskaičiuotas HCl tūris = 16,41 ml.

Buvo ketinama įpilti rūgšties, po to ją pašildyti iki 130C, įpilti į acetoną 5-10 tūrio ir palikti šaldiklyje.

Šį kartą dėl tam tikrų priežasčių tai dariau labai lėtai, bet nevalingai. Taigi visas rūgštinimas užtruko maždaug 30 minučių, o planuota 15. Intensyviai buvo naudojama magnetinė maišyklė. Gautas PH = 2,5

Tada, artėjant prie planuoto tūrio, supratau, kad viskas, ką turiu ąsotyje ant maišyklės, yra gryni balti milteliai. Įpyliau į tam tikrą kiekį užšaldyto acetono, bet verčiau jį nuplauti, nes neatrodo, kad dar būtų galima kristalizuotis.

Tikriausiai visas vanduo išgaravo dėl šilumos, išsiskyrusios lašinant rūgštį.

Nežinau, ar tai gerai, ar padariau kokią nors rimtą klaidą?

VBPIZWjQ8k
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Turiu omenyje, kad visas tirpalas virto sausais milteliais tiesiai stiklinėje be jokių papildomų veiksmų iš mano pusės.
Žinoma, laisvoji bazė ir rūgštis buvo iš šaldiklio.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, brangieji. Norėčiau paklausti, kodėl kaitinate tirpalą? Juk to nereikia. Be to, 5-10 tūrių yra per daug. 1-3 yra gerai.
Kokia jūsų rūgšties koncentracija? 35%? Šiuo atveju reikia apie 18 ml.

Tai yra gerai.

Tai nėra gerai. Per maža. 5-5,5 yra žemiausia riba, kuri yra rekomenduojama.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
36-37% rūgštis
bet kokiu atveju daugiausia stebėjau, kaip keičiasi laisvosios bazės spalva, ir tai tinka
Nekaitinau lašindamas rūgštį. Ji buvo naudojama tik maišymui.
2,5 tai buvo tirpalas, pati druska rodo 5,5.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Ar šią kristalizaciją atlikote kaitindami? ar esant neigiamai temperatūrai? Ar galėtumėte man paaiškinti, kaip kristalizuoti laisvąją bazę esant neigiamai temperatūrai
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
žinoma, aš jo nekaitinau tyčia. šiluma išsiskiria dėl rūgimo.
mano atveju klaida buvo ta, kad tai dariau per lėtai: bandžiau visą numatytą HCl tūrį baigti per 15 minučių.
 
  • Like
Reactions: sal

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Turite vengti vietinio perkaitimo. Reakcijos (parūgštinimo) laikas šioje procedūroje nevaidina jokio vaidmens. Temperatūra ir geras maišymas yra pagrindinės savybės, kurios daro didžiausią poveikį reakcijai.
 
Top