Metamfetamino sintezė iš P2P redukuojant NaBH4. Vidutinės apimties.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki,

Po daugybės bandymų, atliktų naudojant metilamino HCL pagal šį metodą, pasidalysiu geriausiu būdu, kurį radau, kaip gauti metamfetamino laisvąją bazę dideliu mastu:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrų metanolio
  • 1183 gr Metilamino HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bevandenis natrio sulfatas
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l distiliuoto vandens
  • 7 litrai DCM

- Pripildykite reaktorių 14 l metanolio
- Maišant ištirpinkite metilamino HCL
- Nustatykite reaktoriaus temperatūrą 0C (ne mišinio temperatūrą) ir įpilkite NaOH, temperatūra padidės
- Kai temperatūra vėl pasieks 20C, įpilkite P2P, temperatūra padidės, maišykite 45 min. iki 1 val.
- Įpilkite 252 g bevandenio natrio sulfato
- Kai mišinio temperatūra pasiekia 8C, pradėkite dalimis pilti NaBH4, neviršydami 20C temperatūros
- Kai bus įdėtas visas NaBH4, leiskite mišiniui maišytis 20C temperatūroje maždaug 2 valandas, kol nustos burbuliuoti
- Įpilkite vandens ir maišykite 5 min.
- Įpilkite DCM ir maišykite 10 min.
- Nustokite maišyti ir leiskite sluoksniams atsiskirti
- Pasilikite apatinį sluoksnį, o viršutinį išmeskite (nėra naudinga ekstrahuoti šią vandeninę fazę)
- Į išsaugotą sluoksnį įpilkite 200 g bevandenio natrio sulfato ir išmaišykite
- Filtruokite Buchnerio piltuvu
- Išgarinkite DCM
- Gaunama švari ir kvapni metamfetamino laisvoji bazė

;-)
 
View previous replies…

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Švarus ir kvapnus metamfetamino laisvosios bazės gavimas::kaip tapti kristalais
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Ačiū už pasidalijimą.... Išbandysiu jūsų metol
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Šiame išgąsdinime naudojama kiek mažų reaktorių? Ir turi naudoti metilamino HCL? Negalima naudoti metilamino tirpalo?
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Aš naudoju 100 l vieną, galite naudoti metilamino tirpalą metanolyje, o ne vandenyje.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Pažymėta.... Taigi galiu naudoti metilamino tirpalą vietoj metilamino HCL teisingai. Kitus žingsnius tiesiog atlikite teisingai?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Pone, turiu keletą klausimų. 1) Metilamino tirpalo ir metanolio santykis yra?
2) NaoH santykis yra?
3) NabH4 reikia padaryti tirpalą? Ir santykis yra?
4) kaip kristalizuoti? Naudoti HCL dujas kristalizavimui?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Negaliu gauti NabH4. Ar koks nors produktas gali jį pakeisti?
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Ar jūsų yra vieno puodo metodas? Kokia reakcijos įranga naudojama?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Metodas ne mano, aš tik pritaikiau kai kuriuos punktus, kad būtų lengviau pačiam.
Įranga priklauso nuo kiekio, kurį naudosite.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tai paprasta procedūra su d-tratarino rūgštimi. Pažvelkite į šį metodą, tą patį su metamfetaminu.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Ar turėčiau tiesiogiai naudoti d-vino rūgštį? Ar galiu gauti D valydamas aliejų, pagamintą btcboss2022 metodu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ar galite būti konkretesni? Kokį metodą turite omenyje? Ką turite omenyje tiesiogiai? Šis metodas (kurį susiejau) yra tiesioginis.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Im.gking būti ramus sąžiningas ir Frank čia turi bet jei bandėte produktą tai daro stiprumo išmintingas iits fucken šūdas yrs jums padaryti produktą, bet jis nieko nedaro ne tik man 4 kiti žmonės sakė tą patį po to, kai gamina produktą per pastaruosius 20 metų aš ketinu pasakyti jums visiems jei jūsų reakcijoje nėra metalo, nesivarginkite, nes būtent metalai suteikia produktui stiprumo kojos ličio kalė jodas hipofos/rp p2p aliuminio amalgama jūsų reakcija turi būti viena iš šių, kitaip jūs tik švaistote laiką, pastangas ir pinigus gamindami šūdą.
Aš neturiu eiti į nieką aš tik konstatuoti faktus ačiū btc bioss išlaikyti gerą darbą aš ketinu pabandyti ir rasti kitą metodą, kuris turi metalo, kad aš ne mesti šį p2p į tualetą visi šie metodai be metalo jiems yra ifucken.us3l3ss
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Neįmanoma apie ką nors diskutuoti, kai svarbiausia yra "faktai", pagrįsti asmeniniais jausmais be jokių cheminių ar mokslinių argumentų.
Ar labai lengva suprasti, kad grynas MDMA yra grynas MDMA, o grynas D-metas yra grynas D-metas, jei gaunate gryną produktą, tai yra unikalus junginys su unikalia molekulės struktūra.

D-metas
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Jei turite šias grynas ir izoliuotas molekules, nesvarbu, kokį būdą naudojate su metalu, be metalo, net su magiškais metodais... nebus jokio skirtumo, turėtų būti visiškai tas pats.
Dėl stiprumo gali pasikeisti tik dėl priemaišų (gryno produkto koncentracija nepakankamai izoliuota) arba enantiomerų atskyrimo (tokiu atveju nebus tikslios molekulės iš paveikslėlio)
Galiu jums į rankas duoti 10 gryno produkto, gauto skirtingais būdais, pavyzdžių, ir jūs niekada nesužinosite, koks būdas naudotas kiekvienam iš jų, jo nebus galima atskirti.

Paprastas pavyzdys: grynas techniškai distiliuotas H2O yra grynas H2O, nesužinosite, kokiu būdu jis gautas, tiesiog turėsite H2O.

Tuo aš nenoriu pakeisti jūsų nuomonės ar jausmų, kai naudosite produktą, aš tik aiškinu kontrastingus ir realius faktus, kuriuos galima parodyti bet kam bet kur ir gauti tokius pačius rezultatus.

Ačiū.
 
View previous replies…

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Ar galėtumėte man papasakoti, kokiais etapais vandenilio jodo rūgštis gaunama iš efedrino?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
101
Reaction score
4
Points
18
Yra tiek daug metamfetamino receptų, kuris iš jų geriausias?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Atliekant šios reakcijos TLC, norint patikrinti imino, tada amino susidarymą, kokius tirpiklius geriausia naudoti?

Jei junginiai TLC yra bespalviai, ar yra šaltinių, kuriuose galėčiau ieškoti, ką turėčiau daryti, kad TLC dėmės taptų matomos? (pavyzdžiui, UV šviesa arba kito junginio pridėjimas).
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Be to, ar natrio sulfato pertekliaus pridėjimas turės įtakos reakcijai?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Sveiki, generole Pattonai, esu naujokas šioje svetainėje ir turiu klausimą.
 
Top