Mano pirmoji mefedrono sintezė DCM. + nuotraukos.

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Džiaugiuosi galėdamas jus pasveikinti. Taigi, mano pranešimas apie mefedrono sintezę. rašykite be nuotaikos, nes sintezės pabaigoje buvo padaryta klaida. apie tai sužinosite straipsnio pabaigoje. ir taip viskas tvarkoje.

Gavau testerį 4mmms.

Jame buvo metilamino, bk4, acetono, dichlormetano ir rūgšties.


QJMP9cpQYy
NtKEObzhq3
GQtITzeyFw
HYOnbdRl0W



Taigi, pirmas žingsnis. Tai paprasta.
Į kolbą (aš turėjau 1 litro talpos kolbą) įpilkite 100 g bk4.


1XT7pQlMok







išmatuokite apie 350 ml dcm

.
TmJq06RugI


po to, kai bk4 buvo visiškai ištirpintas dcm

FEKvQae9OM


Metilamino dedame dalimis, kad temperatūra nepakiltų virš normalios. Taigi, supilame metilaminą, kamščiu užkemšame skylutes ir įstatome termometrą...
JwCtWAh5Gs
TcYAx8yR63


temperatūra pradėjo kilti nuo pirmos minutės. puikus!!!!
Tada jūsų laukia nuobodžiausios valandos. Mano atveju - 2 valandos ir 30 minučių (ir nepamirškite nuolat maišyti ir žiūrėti į termometrą).

Praėjus reikiamam laikui, įdėkite mūsų kolbą ir laukite, kol aiškiai atsiskirs sluoksniai.

MDB3qlZkNf
WbAnusvJ3N


ir taip sluoksniai atskirti, kaip matote nuotraukoje, pereikime prie skalavimo.

Pamiršau padaryti nuotrauką. Na, tai velniškai sudėtinga. įpilkite 100-150 ml distiliuoto vandens, gerai išmirkykite. viršutinį sluoksnį į šalinimo (mano atveju ekstradicijos) ir taip toliau, kol dings metilamino kvapas. man prireikė 4 plovimų.


Štai ką reikia išmesti į metalo laužą. Pridėjau truputį dichlormetano ir gerai suplakiau, ir štai ką gavosi.
H7CqDBXFv8


paimkite apatinį sluoksnį ir nusiųskite jį į pagrindinę masę....


parūgštinimo etapas


H9J4Uh6uSM

Labiausiai to bijojau ir pasakysiu ne veltui. čia mano sintezė ir atėjo į pabaigą. Labai lėtai ir atsargiai pyliau rūgštį, kiekvieną kartą tikrindamas indikatoriaus px. paspaudžiau... gerai, vėl pyliau rūgštį, bet jau mažiau... vėl laukiau, tikrinau indikatorių ir kažkuriuo metu po kelių lašų reakcijos masė tapo gintarinės spalvos. Vėl paėmiau indikatorių, išmatuoja..... o velnias!!! peroksidavo!!!! maždaug iki 0 ar 1. Suk!!!!.

7WSjkNcwph



bet tai viskas, žmonės, šiuo metu sintezė baigta. todėl būkite labai atsargūs rūgštinimo etape. ačiū visiems už dėmesį.
jei šis straipsnis buvo naudingas, parašykite jam didelį like ir komentarą.

p.s


ir aš taip pat noriu išreikšti padėką forumo kūrėjams ir jo komandai. šis forumas turi vietą pirmųjų viršuje. unikali svetainė. ir aš esu pasiruošęs padėti jums jo plėtrai. ir ypač nusipelno dėmesio "C" ir "U" vaikinai jūs esate šaunūs. ačiū už pasitikėjimą ir galimybę įrodyti save, bet atsitiko tai, kas atsitiko. mano kaltė. bet jūs mokotės iš klaidų.
 

Attachments

  • CUJNswSEBj.jpg
    CUJNswSEBj.jpg
    287 KB · Views: 312
  • odn2lZvQAf.jpg
    odn2lZvQAf.jpg
    138.6 KB · Views: 280
  • LpYxUwV3QK.jpg
    LpYxUwV3QK.jpg
    263 KB · Views: 284
  • hFgryXLG3W.jpg
    hFgryXLG3W.jpg
    340.5 KB · Views: 267
  • Qasp2bzDrB.jpg
    Qasp2bzDrB.jpg
    244.7 KB · Views: 272
  • a3S7qZxwgL.jpg
    a3S7qZxwgL.jpg
    361.2 KB · Views: 319
  • tF0Jqnub4V.jpg
    tF0Jqnub4V.jpg
    354.9 KB · Views: 308
Last edited:

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Atsiprašome. pamiršau pakeisti raidės redakcijoje į jūsų vartotojo vardą

ir taip pat noriu išreikšti padėką forumo kūrėjams ir jo komandai. šis forumas turi vietą pirmųjų viršuje. unikali svetainė. ir esu pasirengęs padėti jums ją vystyti. ir ypač nusipelno dėmesio @William Dampier ir @Marvin "Popcorn" Sutton vaikinai jūs šaunūs. ačiū už pasitikėjimą ir galimybę pasirodyti, bet atsitiko tai, kas atsitiko. mano kaltė. bet iš klaidų mokomasi.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Aš klydau, žmonės. Manau, kad jis gyvas. Praėjo trys valandos.
 

Attachments

  • z27s3kIAqY.jpg
    z27s3kIAqY.jpg
    3.4 MB · Views: 348

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Darau prielaidą, kad naudotas 2b4m buvo labai nešvarus
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Ne, mano drauge, bk4 buvo gryniausia. problema buvo mano skubėjimas ir tam tikrų aspektų nežinojimas.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
jūsų 2b4m geltonos spalvos, jos reiškia, kad turi priemaišų ir po jūsų meph vis dar turi geltoną spalvą
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
Šiaip ar taip, vaikinai, pradėjau neblogai, bet galiausiai skardinė buvo sulaužyta. Taigi mano pirmoji sintezė nuėjo šuniui ant uodegos.
Atsiprašau. Bet klaidų būna, ir kitą kartą bus geriau.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Geras darbas!
Kur kas geriau nei pirmą kartą:)
Taip, pasitaiko, kad koks nors absurdas sugadina sintezę.
Tai, ką per daug parūgštinote, nėra kritiškai svarbu. Tačiau šiek tiek pažeidėte sintezės protokolą. Žinoma, tai buvo galima ištaisyti. Bet stiklainis sudužo....
Esu tikras, kad kitą kartą pavyks. Svarbiausia - rašykite mums ir klauskite, o mes jums patarsime.
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
ačiū. taip, mano skubėjimas lėmė tokį rezultatą, sutinku su jumis. kitam kartui įsigysiu papildomos įrangos, būtent magnetinę maišyklę, nes maišyti rankomis 2,5 valandos nėra pats geriausias dalykas.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Dėl rūgštingumo:
Išbandykite tai su lediniu HCI ir lašinamuoju piltuvėliu, kas 2 sekundes lašinkite po 1 lašą, naudokite magnetinę maišyklę, kad RM visą laiką judėtų, o į IT galite įlašinti ledinio dcm, kai jis sušils.
Man tai puikiai pasiteisino.
 

NewSwiftie

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Kokia šio metodo išeiga?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Labai nuostabus draugas! Džiaugiuosi, kad viskas klostosi taip, kaip ir turėjo klostytis. Labai šaunu matyti, kad pirmas bandymas pavyksta, ( didžiąja dalimi ;] ) ir su nedideliu sėkmės damos postūmiu. Kaip dažnai pasitaiko, kad gerai išmanančiam chemikui pavyksta pirmoji sintezė, ką jau kalbėti apie mažiau patyrusį žmogų? Klaidos gali būti geras dalykas, jei jos ne per brangiai kainuoja. Bent jau puikus mokytojas. Stenkitės būti kuo tikslesni ir išsamesni, fiksuokite savo rezultatus, o laikui bėgant tai padidins jūsų supratimą ir įgūdžius, kad galėtumėte būti geriausiu bičiuliu. Geras darbas! Ačiū!
 

EHRMANTRAUT

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2023
Messages
23
Reaction score
38
Points
13
malonu tai girdėti, mano drauge. taip, kartais mūsų klaidos motyvuoja mus daryti dar geriau.
 
Top