"Mano" MDMA laisvosios bazės kristalizacija

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Perskaičiau daug įvairių temų ir pranešimų, kuriuose klausiama ir kalbama apie MDMA laisvosios bazės kristalizavimo metodus.
Spėju, kad daugelis jų yra išbandyti, o kiti - tik paimti iš literatūros.
Aš išbandžiau kai kuriuos iš jų ir, kaip visada, skelbiu veiksmingiausią mano atveju ir tam, ko man reikia, tai nereiškia, kad tai yra geriausias metodas, reiškia tik tai, kad jis yra geriausias MUMS.
Paprastai aš nemėgstu skelbti išsamių metodų, kaip ir šis, aš labai atsargiai su jais elgiuosi, nes žmonės supranta, kad aš skelbiu geriausią ir unikalų metodą su visomis šalutinėmis pasekmėmis, kurias jis turi, aš noriu skelbti išsamius ir konkrečius sintezatorius, o ne bendrus metodus.

Bet kokiu atveju čia yra:

1. Į MDMA laisvąją bazę (prieš tai taip pat atvėsintą) maišant porcijomis įpilkite šaltą HCL37%, maišydami iki PH 3.

2. Mišinį palaipsniui maišant kaitinkite iki 130C

3. Paruoškite kibirą, kuriame yra 10 kartų didesnis nei pradinės laisvosios bazės tūris, užšaldyto acetono, kuris šaldiklyje išbuvo ne mažiau kaip 48 val.

4. Kai mišinio temperatūra pasiekia 130C, sustabdykite kaitinimą ir greitai supilkite jį į acetono kibirą intensyviai maišydami.

5. Palikite kibirą šaldiklyje bent 72 valandas.

6. Išimkite kibirą ir filtruokite kietąsias daleles vakuumu, kol jos išdžius, o paskutinėje šio proceso dalyje ant kietųjų dalelių supilkite nedidelį užšaldyto acetono kiekį, kad jas nuplautumėte prieš visiškai išdžiovindami. Filtruotas acetonas laikomas šaldiklyje, kad būtų galima bandyti kristalizuoti daugiau medžiagos, jei niekas daugiau nesikristalizavo, galite leisti acetonui išdžiūti RT temperatūroje plokščioje plokštelėje ar panašioje vietoje, kad būtų galima atgauti medžiagą ar laisvąją bazę.

7. Kai acetonas visiškai išdžiūsta, jį sutrinkite ir paverskite milteliais.

8. Ištirpinkite miltelius distiliuotame karštame vandenyje (1gr/1ml).

9. Kai visi milteliai bus ištirpinti, šiek tiek pamaišydami kaitinkite mišinį iki 112C ir greitai įmeskite jį į pasirinktą kristalizavimo kibirą.

10. Palikite kibirėlį "ramioje" vietoje, be oro srauto, judesių, vibracijos... Ne mažiau kaip 48 val. laikykite RT temperatūroje, po 48 val. įdėkite jį 30 min. į šaldiklį ir tik tada filtruokite.

11. Išfiltruokite kristalus ir nuplaukite juos užšaldytu acetonu, filtruotą skystį išsaugokite, kad galėtumėte jį įpilti į kitą partiją 9 veiksme.

Tikiuosi, kad šis metodas galėtų išspręsti daugumą kristalizacijos problemų, kurias galėtumėte išspręsti ir atsiųstus klausimus.

Norėčiau dar kartą paaiškinti, kad tai nėra pats geriausias ar vienintelis metodas, tai tik dar vienas iš daugybės metodų ir būdų, aš tik skelbiu tinkamiausią man, mano atvejui ir mano aplinkybėms.

Ačiū.
 

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
Puikus pranešimas, tačiau trumpas klausimas.
kokios spalvos išeina mdma, jei naudojate acetono santykį 10:1? Įsivaizduoju, kad tai būtų balta mdma. Kokį acetono santykį rekomenduotumėte šampano spalvos mdma?
 

Sig

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 30, 2023
Messages
42
Reaction score
27
Points
18
Mes darome 2,5 litro acetono ant 1 litro bazės, tada nustatome ph 5,5 su hcl 37% ir po to užšaldome 4 dienas
 

Attachments

  • UzTiFEJY18.jpeg
    UzTiFEJY18.jpeg
    373.8 KB · Views: 327

crocodile

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 3, 2022
Messages
20
Reaction score
4
Points
3
Be to, dėl šalutinės pastabos, ką darote su rudu acetonu, kurį suvalgėte likusį po 4 veiksmo, ar jį distiliuojate ir pakartotinai naudojate, ar išmetate? (Teisingai naudojate bevandenį acetoną?)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Filtruotą acetoną laikykite šaldiklyje, kad pabandytumėte susikristalizuoti daugiau medžiagos, jei niekas daugiau nesusikristalizavo, galite leisti acetonui išdžiūti RT temperatūroje plokščioje plokštelėje ar panašioje vietoje, kad atgautumėte medžiagą arba laisvąją bazę
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Santykis 10:1? Atrodo, kad acetono yra gana daug. Paprastai esant santykiui 4:1 gaunama gryna balta mdma.
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ar 36 % HCL dedate tiesiai į neapdorotą laisvąją bazę be tirpiklio?
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Labai šaunu!

Atrodo, kad jie prideda tiesiai į laisvąją bazę be jokio tirpiklio, o tai man kelia nerimą lol
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Žinoma, galite sumaišyti laisvąją bazę su tirpikliu prieš pridėdami HCL, bet vėliau jums reikės daugiau laiko, kad mišinys būtų 130C temperatūros, nes šis tirpiklis bus išgarintas, su HCL iš šaldiklio, laisvoji bazė taip pat šalta, o išvengti aukštos temperatūros pridedant nebus jokių problemų ;-)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Ar žinote, kad MDMA negalima kaitinti su rūgštimis iki aukštos temperatūros? Produktas suyra ir nebėra grynas MDMA.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Rūgštis neutralizuojama su laisvąja baze nėra rūgštinis mišinys, jei procese kas nors būtų negerai, laboratorija nepraneštų, kad produktas yra 95 % grynas MDMA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Bet kokiu atveju:
Savo pranešimuose visada patikslinu:

"Tai nereiškia, kad tai yra geriausias metodas, tik reiškia, kad tai yra geriausias metodas MUMS.
Paprastai aš nemėgstu skelbti išsamių metodų, kaip ir šis, aš labai atsargiai su jais elgiuosi, nes žmonės supranta, kad aš skelbiu geriausią ir unikalų metodą su visomis šalutinėmis pasekmėmis, kurias jis turi, aš noriu skelbti išsamius ir konkrečius sintetinius, o ne bendruosius metodus."


Viskas iš pozityvaus požiūrio ;-) tik tam, kad išvengtume tokių diskusijų, kurios niekada nesibaigs;-)
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Dauguma laboratorijų negali atskirti MDMA ar MDDMA arba MDMMA pirmieji 2 turi ir tą pačią molinę masę.

Tik NMR gali atskirti MDMA nuo MDDMA
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43

Spėju, kad kalbate apie gryną "cheminį" acetoną, o ne apie acetoną iš prekybos centro.
Tuomet ką apie 99 %, kurį galiu gauti čia?
 

chuckmcgill

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2023
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
ar kas nors žino, kas atsitinka, jei ph nukrenta per žemai, pavyzdžiui, ph 2? Ive nustatė, kad jis labai greitai nukrenta nuo 7 iki 2 ir įdomu, ar verta imti kristalus iš acetono ir apdoroti I did get a good amount of crystals
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Turėtų būti gerai, nes jūs sudaužėte ot iš acetono. Daugiau rūgšties tik padaro daugiau priemaišų.
Ar supylus karštą parūgštintą laisvąją bazę į šaltą acetoną gavote didelių kristalų?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kai anksčiau tai dariau 120C temperatūroje, taip, gavau didelius kristalus, o dabar 130C temperatūroje gaunu blizgančius miltelius

Ačiū.
 
View previous replies…
Top