Reikia pagalbos su Pmk etilglicidato į MDMA sinteze

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

Prakeikta 90 % išeiga yra solidi. Aš gavau 62 %, naudodamas 1:1 dh2o, įpilkite 10 % naoh iki ph 8, po 1 valandos įpilkite conc hcl, kol nustos vystytis co2, tada laikykite 75c temperatūroje 3 valandas.

Kokį h2o ir hcl santykį naudojote? Man įdomu, ar mano tiekėjas yra prastas, ar mano receptas blogas. Man pavyko gauti 75 % naudojant seną pmk glyc pagal pirmiau pateiktą receptą.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1

jūsų paminėtas receptas skamba labai panašiai į šį....

glyc : dh2o : etoh santykiu 1:1:1 maišoma 1 valandą, tada hcl ir refliuksas 3 valandas. Aš pats niekada nebandžiau šio recepto, todėl nežinau, kokia išeiga.
 

chinacat

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2022
Messages
20
Reaction score
5
Points
3
Tas pats sintaksės žodis. Praleisti keli žingsniai.
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ar esate tikri dėl proporcijų?

Tai tikrai buvo receptas, kuriuo vadovavomės - dėkoju už atsakymą.
 

strangerdanger

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
aš pati niekada nebandžiau. tiesiog dalinuosi receptu, kuris, mano manymu, yra panašus į tai, ko jūs prašote. Esu tikra, kad yra ir kitų receptų, kuriuose naudojami skirtingi santykiai, kuriuos turėsite išsiaiškinti ir pažiūrėti, kuris iš jų jums tinka geriausiai. Taip pat pasidalinau savo receptu, pagal kurį iš vaškinės sausosios medžiagos gaunama 62 %, kuris, mano nuomone, yra paprastesnis nei tas, kuriame naudojamas etoh.

Ar kambario temperatūroje jis yra kietas, spalva - tamsiai ruda, šviesiai ruda?
 

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ačiū už dalijimąsi.

Taip, jo vaškas kambario temperatūroje, manau, kad spalva būtų labiau šviesesnės rudos spalvos. Jis tarsi primena sukietėjusį medų.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Sveiki,

Gausiu CAS 285-16-7 mėginį, tai gelsvas skystis, o ne vaškas:
View attachment 4026

Taigi išbandėte tą santykį ir jis suveikė?
glyc : dh2o : etoh santykiu 1:1:1 maišoma 1 valandą, tada hcl ir refliuksas 3 valandas
Kokiu santykiu HCL?
Ačiū
 

Attachments

  • lnsHkb8xiL.JPG
    lnsHkb8xiL.JPG
    13 KB · Views: 364

robinhood

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Tai PMK vaškas, kurį naudojau. Nesu tikras, ar man pavyko pridėti mano turimo PMK vaško nuotrauką. Jis tikrai yra šviesiai rudos - aukso spalvos ir labai panašus į tai, kaip stiklainyje atrodo kietas, sausas medus. Aliejus, kurį gavau iš vaško, buvo tamsiai rudas skystis. Mano išeiga 60%
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
ar konversijoje naudojamas etanolis, ar etilo acetatas?
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Ar kam nors pasisekė pagaminti gerą aliejų iš šios naujos pmk iš Kinijos? Visi jį vadina glicidatu, bet jis nebėra glicidatas, nes Kinija pernai uždraudė etilo glicidatą, dabar jie parduoda produktą, kuris kaitinamas 30 laipsnių pagal Celsijų temperatūroje atrodo panašus į medų, o kreminiai balti milteliai, etanolio formulė duoda tamsų medų primenantį aliejų, atvėsęs jis tampa kietas. Žr. vaizdo įrašą... tikiuosi, kad kas nors gali apie tai papasakoti ir suteikti daugiau informacijos.
 

Attachments

  • TNhZmEylQ1.mp4
    12.3 MB · Views: 0

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, aš taip pat esu naujokas šioje srityje. Ar kas nors galėtų man pasakyti, kaip geriausia gauti PMK miltelių į Europą, taip pat MDMA gamybos kainą? Ačiū
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Miltelius ar aliejų gauti dabar paprasta, nes naujoji pmk nėra įtraukta į jokį sąrašą, todėl šiuo metu Kinija siunčia ją su ups, bet ji visiškai nenaudinga Kinija taip pat nesidalina formule, todėl pirmiausia svarbu teisingai konvertuoti.
 

derick12sabreh

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
O kokia yra gera to kaina? Jei kas nors turės ir gerų patarimų apie MDMA, čia arba PM, būsiu dėkingas
 

Followme38

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2022
Messages
18
Reaction score
3
Points
3
Kaina Kinijoje dabar 160 usd urmu 150 usd pristatytas, bet nėra prasmės pirkti dar priežastis ekstrahavimo formulė nėra prieinama, pats, įskaitant bando išsiaiškinti dabar mėnesį ar pan.
 
Top