"OPSEC" Prašymas suteikti informacijos arba patvirtinti mano projektą

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Apskritai neradau opsec žaidimo, todėl leidau sau įdėti savo temą čia. Jei esu ne tinkamame skyriuje, prašau, praneškite man.

Norėčiau sužinoti, ar yra saugus ir anonimiškas būdas parduoti instagrame. Mano planas paprastas, manau, kad dauguma žmonių, kuriuos pasiekiame "DarkNet", jau parduoda savo produktus arba ieško ko nors konkretaus ir dažniausiai turi omenyje pardavėją.

Bent jau aš taip tai matau. Taigi norėčiau pereiti į "Clearnet", kad galėčiau pasiekti didelę auditoriją. Norėdamas tai padaryti, manau, darysiu tokius dalykus:

Pradėti su VPN (čia mullvad mokama monero) tada pakeisti mac adresą wifi su programine įranga TmacV6, naudoti LibreWolf naršyklę, eiti į instagram, sukurti paskyrą arba paštu su proton arba Tutanota arba telefonu su JuicySMS.

Bet kokie patarimai ar net skundai dėl to, kaip neįtikėtinai kvaila tai yra?
Ačiū, kad skaitote.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
gal tai padės kai kuriems žmonėms"http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...ine-anonymity-by-https-anonymousplanet-org.8/"

Ši nuoroda nukreipia į temą, kurią sukūrė "HEISEMBERG" joje kalbama apie anonimiškumą įvairiomis temomis, socialinius tinklus, mokėjimo būdą, vpn, kriptovaliutas!

mano pusėje tai neišsprendžia mano problemos, instagram blokuoja ryšį iš tor, vpn veikia, bet tik pirmą kartą prisijungus ir jūs rizikuojate būti uždraustas tikrai greitai. Iš to, ką žinau, jei mes ginčijame draudimą, turime tai pagrįsti asmenuke su popieriumi ir savo slapyvardžiu, asmens tapatybės kortele ar kt. Sprendimas, kurį radau, yra eiti į Reddit temą pavadinimu: r/roastme, su fotošopu galima apeiti šį barjerą. Registracijos per telefono numerį dar neišbandžiau. Aš iki temos, jei turiu naujienų ar sėkmingai.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Jei norite naudoti instagramą anonimiškai, jums reikės. Virtualbox, whonix, android emuliatorius, vpn

tor - vpn - instagram (per android emuliatorių).
Bet jei jūsų paskyra užblokuos instagram, nėra ką taisyti.
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Jis yra dešinėje pusėje. Jei savo VPN ryšį pateikiate prieš TOR, jūsų interneto paslaugų teikėjas jo nemato. JEIGU jį įdėsite po "Tor". TAI svetainės nematys, kad naudojate "Tor".

Aš visada naudoju savo prisijungimus su vpn Po tor, nes paskutinis tor mazgas, exitnode. Jie gali nuskaityti jūsų veiklą, o tai gali būti LE sėdėti ir tiesiog laukti.
 

Vince Gilligan JR

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 8, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Atnaujinti:

Visada mačiau tam tikrų diskusijų dėl VPN naudojimo kartu su "Tor", nes VPN gali sutrikdyti "Tor" svogūnų maršrutizavimo sistemą.

Po kelių bandymų man pavyko prisijungti prie instagramo, taigi ačiū jums!

(PS pradedantiesiems, kurie yra pakankamai kvaili, kad nuvertintų instagramo algoritmą, nes jis turi galimybę perskaityti jūsų istoriją ir labai labai labai greitai suprasti, kad ką tik įdėjote į istoriją savo kainoraštį ir siūlomus produktus).
 

cederroth

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
13
Solutions
1
Reaction score
12
Points
3
Jei parašysite man xmmp, pasiūlysiu išsamią pagalbą dėl jūsų grėsmės scenarijaus.
Parašykite man PM dėl informacijos
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8

taigi geriausias būdas yra naudoti 2 vpn?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Aš tikrai naudočiau jums rekomenduotą HEISENBERG sąranką.
Be to, negyvi lašai apsaugotų jūsų siuntimo procesą, kad jo nebūtų galima atsekti. Jei parduočiau "Instagram", įsikurčiau dideliame mieste ir "mirusius lašus" siųsčiau tik vietoje.

Turėtumėte būti labai atsargūs priimdami ir išmesdami prekes, nes "Instagram" pardavėjai gali patekti į LE akiratį greičiau nei pardavėjai tamsiajame tinkle.

Raskite saugų būdą gauti mokėjimus (Paysafe, pavedimu, paypal) per vogtų / suklastotų banko sąskaitų tinklą. Tas pats pasakytina ir apie pinigų išgryninimą, niekada negryninkite pinigų savo vardu, neišgryninkite per daug ofte
 
Top