p2np netirpsta, mano pirmoji sintezė.

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
kaip galėčiau pridėti ką nors, kas pareikštų savo nuomonę ? norėčiau pridėti / paminėti 2 narius šia tema.
@gpatreon
kito vaikino aš paieškosiu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Kas yra @gpatreon? lol

Apskritai sutinku su @Neverta miegoti. Mano nuomone, galite išvalyti laboratoriją nuo Hg ir toliau taikyti visas saugumo priemones. Pagal jūsų reakcijos krūvį nemanau, kad per daug užteršėte.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Taip, tiksliai
ofc ne
taip

Galite visai nenaudoti GAA, kaip sakiau savo pamokoje čia.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
rytoj atliksiu dar vieną sintezę (jei im pasiseks 2).
taip pat didelį susirūpinimą man kelia gyvsidabris galutiniame produkte.
plausiu savo amalgamą 2X.
ir panaudosiu karštą IPA, kad ištirpdyčiau p2np.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Oke ačiū u už indėlį. savo pirmojoje sintezėje / pirmuoju bandymu. naudojau colled IPA ir daug sumaišiau su stikline lazdele, bet neištirpdžiau ( p2np). Tada jį kaitinau (galvoje turėjau, kad IPA virimo temperatūra yra tik 60 laipsnių),
padariau Mcguyverį ir bandžiau kaip nors pašildyti 1 l kaitinimo mantijoje ( tai padariau 3 galvutėse 250 ml kolboje).
Tai dariau žemiausiu nustatymu, bet manau, kad buvo per karšta (pirmą kartą bandžiau naudoti kaitinimo indą, todėl nežinau temperatūros diapazono). Labai degino akis (todėl nustojau, nes sveikata svarbiau).
(( p2np buvo ištirpintas, bet kai jį pašalinau iš kaitinimo šaltinio, jis tapo puriu puriu tirpalu).
Klausimas: ar tai normalu, ar ne? ( deginančio alkoholio pojūtis mano akyse)

Vėlgi man viskas nauja, tai buvo mano pirmas bandymas su cheminėmis medžiagomis, tokiomis kaip p2np.
Rytoj gausiu 2l kaitinimo plokštę (su stearing) iš amazon.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Taip pat grįžtu prie savo pirmosios sintezės, tirpalas ( į p2np ištirpintos amalgamos tirpalą pridėjus alki) ant jo atsirado skaidrus sluoksnis, kurį surinkau iPA santykiu 50/50. ( tolesnei sintezei)
tačiau juokingiausia, kad pašalinus viršutinį sluoksnį, visą mišinį išmaišiau ir po 24 val. vėl atsirado šviesiai geltonas sluoksnis.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Ką gavote iš dviejų sluoksnių (skaidraus ir geltono)? Ar jį parūgštinote?
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Aš dar nežinau, aš jo nerūgštinau, nes nenorėčiau skirti laiko ir pastangų šiam nepavykusiam bandymui ( laikiau 2 alyvos sluoksnius atskirai, juos parūgštinsiu po naujos sintezės. tada jau turiu po ranka rūgšties ir acetono tirpalą, kad nereikėtų tam gaišti 3 kartus daugiau laiko. )
(( žinoma, rūgštinsiu juos ne kartu, o vienu mišiniu!))
Ir atsitiktinė pastaba: tirpalą vėl laikiau 24 valandas, ir atsirado dar vienas (bet tamsesnis ir labiau pageltęs) viršutinis sluoksnis.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Šiandien nebandžiau dar kartą bandyti gaminti AMF.
Nes jos šventė ir geras oras, todėl daug žmonių buvo lauke.
Tačiau šį laiką panaudojau naudingai ir pasigaminau kibirą su vandens siurbliu savo kondensatoriams, kad neprarastų vandens (išmetimo vanduo grįžta atgal į kibirą, o vandens siurblys jį įsiurbia atgal į įėjimo kondensatorių).
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
todėl šiandien antrasis bandymas.
Vėl problemos su p2np.
Jis visiškai ištirpo , bet paskui, kai palikau jį kambario temperatūroje, jis vėl tapo purus.
Įdėjau GAA, maišiau ant karštos plokštelės, bet nelabai pavyko (GAA yra bjauraus kvapo, kuris labai skverbiasi ir ilgai išlieka).
Amalgama buvo gera, bet padariau didelę klaidą! Po skalavimo uždėjau ant kolbos kamštį, kad į ją nepatektų deguonis ( buvau apsivilkęs lietpaltį ;), kitas pirštines), tada uždėjau kamštį, šūdas vos nesprogo, išsiskyrė didelis slėgis ir aukšta temperatūra. ( buvau nesaugus įdėti p2np, nes jis buvo labai karštas), todėl įdėjau jį sekundę į šalto vandens vonią, kad šiek tiek atvėstų.
Tada įdėjau muskuso p2np, bet jokios imediatly sąveikos. tik po intensyvaus kratymo temperatūra pakilo, iš viso praleidau kokią valandą kratydamas, kad karšta atvėstų, jei norėčiau, vis dar kratyčiau ir aušinčiau. (liko daug aliuminio). spėju, kad nepastebėjau, kada reikia dėti p2np į amalgamą.
Įdėjau alkio tirpalo ir "vieną kartą pamaišiau", prasidėjo audringa reakcija (daug burbuliukų),
po 30 min. vis dar formavosi viršutinis sluoksnis, todėl maišiau 3 kartus.
Paėmiau 3 švirkštus, (neramu, jei pagalvoju apie Hg).
Dabar esu su pižama ir nenoriu žiūrėti ( garai mano patogioje pižamoje, o paskui einu miegoti su ja ....).

Klausimai:
-Ar normalu, kad ekstremaliai pakyla temperatūra (nuo amalgamos)?
-Jei pridėčiau p2np, temperatūra labiau pakiltų dėl sąveikos su amalgama ? / ar tai nesusiję su šiluma ? (pridėjus p2np)
- Vis dar neramu dėl Hg garų. iš viso įkvėpiau ne daugiau kaip 5 kartus ( garų, arba kambaryje / daržinėje, kur vis dar buvo garų),
ar kas nors gali man duoti kokių nors numerių ar informacijos, kad nusiraminčiau? ( žinau, kad geriausia būtų nenaudoti Hg, bet tai ne išeitis, nes išleidau tiek daug pinigų šiam įrenginiui ir (arba) metodui (turėjau viską nusipirkti).

Sveiki
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveiki. ar turite omenyje temperatūros kilimą amalgamos formavimosi metu?

Taip, redukcijos reakcija yra labai egzoterminė.

Kodėl nenaudojate respiratoriaus? Tai paprastas būdas apsisaugoti.
 

enzym

Don't buy from me
New Member
Joined
May 2, 2023
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Oke vaikinai, štai mano atnaujinimas.
-antrosios sintezės tirpalas ( jo dugne buvo daug vandens, bet panaudojau šiek tiek magnio sulfato ((kurį vėliau išfiltravau)), po 1 lašo rūgšties tirpalo tapo beveik imidžiškai oranžinis ( ph vis dar buvo aukštas ir juokinga buvo tai, kad man reikėjo pridėti daug rūgšties/IPA tirpalo, kad jis taptų 5-6..
-Kiti 2 tirpalai iš mano pirmojo sintezės išėjo geriausi lol.
-pirmasis sluoksnis (po 24 val. ir praskiestas 1/1 IPA) normali druskos transformacija (su likusiu skysčiu, šiek tiek rausvu, todėl parūgštintas šiek tiek per daug).
-antrasis sluoksnis (atskyrimas po 48 val., neskiestas alkoholiu) tapo panašus į beveik galutinį produktą (tirpalas rūgštėjant sutirštėjo ir tapo "šlapia greičio pasta").
dar reikia juos filtruoti ir išplauti, bet tai padarysiu su kita nauja pilna sinteze.

Klausimas: čia yra 2 vaizdo įrašai ("AMF from AI/Hg"). kodėl viename vaizdo įraše į p2np ir IPA įpilama šiek tiek vandens (50 ml) (kitame - ne, o p2np naudojamas tik su IPA (ir GAA...)).
Dėl kokios priežasties įpilama šiek tiek vandens?
@Marvin "Popcorn" Sutton @G.Patton.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
apie tai skaitykite šioje temoje: bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/dextroamphetamine-synthesis-nabenhower-1942.388/
 
Top