Fenilacetono (P2P) sintezė naudojant BMK etilglicidatą

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton
ar galite pls paaiškinti, kad 14 žingsnyje "(14. Po kurio laiko įpilama 500 ml distiliuoto vandens ir mišinys šiek tiek pašildomas (ne daugiau kaip 60 °C).".

Mano klausimas, kiek laiko jis turėtų būti kaitinamas. (Laiko trukmė) arba koks nors ženklas.
Ačiū iš anksto.
 

jotoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2023
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Sveiki, ir ar iš šio žingsnio jūs stqrt, jei turite BMK 5449-12-7 miltelius ar naujus bmk miltelius rinkoje dabar?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Pradėjau nuo dimetilformamido, benzaldehido tiksliai taip, kaip nurodyta vaizdo įraše.
 

virus0815

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 30, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
kiek BMK glicidinės rūgšties (natrio druskos) reikia 1 gramui P2P?
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
27
Reaction score
10
Points
3
yra nedidelė klaida: pirmosiose eilutėse vietoj bmk pasakėte pmk
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18

Ar BMK glicidinės rūgšties (natrio druskos) ir vandens santykis yra 1:1, tada įpilkite druskos rūgšties, kad ph būtų 1?
jei pradedama nuo BMK glicidinės rūgšties (natrio druskos), ar santykis su vandeniu yra 1:1, tada pridedama druskos rūgšties, kad ph būtų 1? tada mišinys kaitinamas ir maišomas 5 val.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Teisingas
 
View previous replies…

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
rado šį straipsnį, ar 80 laipsnių yra per šilta? ar 1 kg druskos rūgšties yra per daug, tik pridėkite, kad pasiektumėte ph1?

Kaip BMK miltelius paversti aliejumi (toliau pateikiamas tik bendras hidrolizės proceso aprašymas, jei nepavyksta tinkamai gauti aliejaus, vis tiek gali tekti susisiekti su mumis).
1,1 kg miltelių sumaišykite su 1 kg šilto vandens (apie 80 laipsnių).
2, įpilkite 1 kg druskos rūgšties (HCL 37 %) ir pamatysite susidariusį burbuliuką.
3, maišykite mišinį vieną valandą ir tada sustabdykite.
4, Dar po valandos gausite šviesiai geltonos spalvos aliejaus sluoksnį.
5, Aliejui išgauti naudokite atskirą piltuvėlį.
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Sveiki
taigi, pavyzdžiui, sumaišoma 1 kg bmk glicidinės rūgšties (natrio druskos) ir 1 ltr h2o, tada įpilama druskos rūgšties, kad ph būtų 1.
tada rm kaitinama iki 60 laipsnių ir dekarboksilinama nuolat maišant 5 val. tada karštis ir maišyklė išjungiami ir rm perkeliama į atskiriamąjį piltuvą, kuriame atskiriami sluoksniai.
Viršutinis sluoksnis yra p2p, jei rm dar karštas, arba apatinis sluoksnis, jei rm šaltas. taigi išeiga turėtų būti 1 ltr p2p?
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton
7 veiksme koks turėtų būti atskirto sluoksnio pH?
nes turėjau 2 mėginius, vienas šviežiai surinktas, kurio pH 6 ir yra šviesios spalvos 600 ml. Likusių 400 ml, kurie buvo surinkti po 2 mėnesių iš stovinčio tirpalo, pH yra 8. Jų yra apie 400 ml ir yra šiek tiek tamsesnės spalvos.
Kurį tirpalą turėčiau naudoti toliau. Šviežią ar vėlesnį, ar abu. Prašau, pasiūlykite. Prašau patarimo. Ačiū iš anksto.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pirmiausia norėčiau pasveikinti.
Jo pH nėra svarbus 7 etape. Galite naudoti abu.
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Čia pateikiamas paveikslėlis
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton labas,
Reikia jūsų palaiminimo ir paramos.
6 žingsnyje reikia 30 % NaOH tirpalo 450 ml.
Turiu NaOH granulių. Kiek šių granulių reikia su kokiu kiekiu vandens, kad būtų pagaminta pageidaujamų 450 ml tirpalo.
Plz nukreipkite mane, nes gaunu skirtingus atsakymus.
Ačiū iš anksto
Su pagarba
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton plz help me out, how to make 30% NaOH aq solution. Ar tai 30 % w/w, ar w/c. Cauze cheminės medžiagos yra tikrai brangios, o vienas neteisingas žingsnis gali sugadinti visą procesą. Plz
 
View previous replies…

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Brošiūra per daug mąsto. Žvilgtelėk į DUK apie laboratorijas. Pattonas nesiruošia tavęs maitinti šaukštu.
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@Metant
Bro tai nėra hipotetinis klausimas, aš einu per procesą, ir tai yra rafinuotos problemos, su kuriomis susiduria tas, kuris eina per wl.
Tu man tik pasakyk, ar w/w ir w/v, ar gausi tą patį kiekį, didžiulis skirtumas,
Antra, ar po to, kai kitame etape, pridedant HCl, pH bus 1, tai nesikeis. @G.Patton yra čia, kad padėtų mums. Taigi jis tikrai ketina mane ir kitus pamaitinti šaukštu. Jis yra mūsų mentorius.
Aš nesu arogantiškas, plz atleiskite, jei jums taip atrodo. Bet aš rimtai ieškau atsakymo. Aš dirbu chemijos srityje jau ilgą dešimtmetį. Taigi žinau savo klausimų svarbą. Ir tai nėra perdėtas mąstymas
Atsiprašau, jei šis tekstas vis tiek privertė jus galvoti apie mane neigiamai.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
30 g natrio hidroksido ir 70 ml H2o.

Yra didžiulis skirtumas tarp vadovo ir vadovo, kurio iš jo tikitės. Manau, kad esate pirmas chemikas, dirbantis jau dešimtmetį, kuris nesugeba išsiaiškinti, kaip pagaminti 30 % natrio hidroksido tirpalą? Taigi Bravo patapšnok sau per petį. Jei nuo hidrolizės patekote į tokią būseną, galbūt tikrasis klausimas, kurį turėtumėte užduoti, yra "ar tai skirta jums?".
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Vandens tankis yra 1g/1ml, todėl 1ml distiliuoto vandens galima skaičiuoti kaip 1g.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Sveiki
450*0,3=135 g NaOH įpilta į ąsotį, ten įpilkite vandens, kad gautumėte 450 ml rizikos.
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton Labai ačiū. Jūs esate geriausias. Telaimina jus Dievas. Jei man pavyks, būtinai prisidėsiu prie jūsų bb projekto. Norėčiau, jei galėčiau būti jūsų eksperimentinės chemijos studentas. Dar kartą labai ačiū.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Ar kas nors bandė naująją BMK alyvą? cas 41232-97-7. Prieš dešimtmetį galėjai tiesiog gauti BMK miltelių, padaryti tirpalą su metanoliu 1:1 ir lašinti tiesiai į al/hg, būtum baigęs tą pačią dieną... ar su visais naujaisiais BMK dariniais reikalinga hidrolizė? 5449 natrio druska, palyginti su senuoju BMK, yra prasta.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Reikia atlikti šarminę hidrolizę, o ne rūgštinę, kaip PMK glicidatų atveju.
Netiesa, iš BMK glicidinės rūgšties natrio druskos tiesiogiai negalėtumėte pagaminti metamfetamino. Iš pradžių reikia gauti P2P.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
35
Points
18
Nesakau, kad tai buvo natrio druska, žinau, kad tai nebuvo natrio druska miltelių tekstūra atrodė visiškai kitokios konsistencijos nei BMK darinio 5449.
 
Top