PMK aliejaus sintezė iš PMK (CAS 28578-16-7 vaškinės formos) dideliu mastu

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Prieš kristalizuodami turite gauti laisvąją bazę, laisvajai bazei gauti naudoju NaBH4 metodą, o laisvajai bazei kristalizuoti yra daug metodų.
 

RotterdamNL

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 27, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ar girdėjote apie savo konversiją (iš pirmojo šios temos puslapio), pagamintą iš 316l ss? Klausiu, nes reakcijoje prieš pridedant hcl - jo natrio druskos forma, ir JEIGU kas nors prideda rūgšties, gal ph yra 2-3
, ne stiprus 1, o hcl gal nevalgo 316 arba valgo mažai. Citrinos rūgštis, jei veikia, manau, yra geriausias būdas 316 plienui.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Mano atveju aš naudoju stiklinį reaktorių. Rūgštinimo etape citrinos rūgštis turėtų veikti molinio santykio ekvivalentu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
@btcboss2022 Įdomus faktas, suskaičiavau jūsų išeigą 3,72 kg pagal molinę lygtį ir gavau įdomų rezultatą, kad tai 105 % išeiga. Teorinė 100% išeiga yra 3557 g.
Yra į variantų, kodėl taip atsitinka: išeiga aliejus nėra grynas, jūsų aprašymo / skaičiavimo klaida.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Galbūt tuo metu nebuvo pakankamai grynas, buvo pirmoji sintezė naudojant šį metodą ir aš neturėjau tokių žinių kaip dabar, tai buvo seniai.
Bet aliejus, kurį gavau, vistiek buvo tikrai toks, hahaha, su priemaišomis, bet visos jos buvo išvalytos per kitus procesus, taigi jokių problemų.
Dabar turiu kitą darbo metodologiją.
Kitą kartą, kai tai darysiu, vėl ją pasversiu ir galėsime palyginti.
Ačiū.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ar galite pasidalyti su mumis naujuoju?
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Galvojau paklausti to paties, bet, tiesą sakant, jaučiu, kad jei jis būtų norėjęs pasidalyti, galėjo tai padaryti jau maždaug tuo metu, kai rado šį naują metodą.
Vis dėlto aš nestresuoju, jis jau prisidėjo vertingais duomenimis apie savo ankstesnius konvertavimus ir jaučiu, kad to jau pakanka.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Turiu būti sąžiningas ir mėgstu būti aiškus.
Tiesa ta, kad nemanau, jog būtų sąžininga nemokamai dalytis kiekvienu patobulinimu, pakeitimu ar metodu (ką dažnai dariau noriai).
Taip yra dėl paprastos ir logiškos priežasties: kiekvienas patobulinimas ar pakeitimas, bent jau mano atveju, yra nemaža laiko, pinigų ir pastangų investicija.
Aš nesidaliju procedūromis ar dokumentais, kuriuos radau (tai vertinu iš tų, kurie tai daro, ir nekritikuoju to, priešingai).
Šiuo atveju tai, kuo dalijamasi, yra galutinis sunkaus darbo rezultatas, ir manau, kad laisvai visiems prieinama informacija nuvertina ir iškraipo šį darbą.
Privačiai galėčiau dalytis informacija su tais, kurie man padėjo ir padeda, ir su žmonėmis, kurie taip pat skelbia kai kuriuos savo darbus, bet ne viešai.
Šiaip ar taip, niekas negali sakyti, kad neatsakiau į klausimą apie procedūras, kurias paskelbiau tiek privačiai, tiek viešai. Vienas dalykas neatmeta kito.
Panašiai sakyčiau ir aš, kad visos svarbios arba pagrindinės procedūros yra paskelbtos forume, ir kiekvienas norintis galėtų jas atlikti be jokio kito reikalo. Tiesą sakant, daugelį jų esu atlikęs pats.

Kaip visada sakau, tai yra mano asmeninė nuomonė, ir kiekvienas yra laisvas manyti kitaip ir be jokių problemų daryti tai, ką nori ar kuo tiki.
Netgi galvojant apie lengvą ir akivaizdžią mintį, kad esu savanaudis ir darau tai tik dėl pinigų / verslo ir t. t., nors jei tokia būtų tikrovė, užtikrinu jus, kad jau seniai būčiau nustojęs tai daryti.
Pasinaudodamas situacija, turiu gyvų patarimų "žingsnis po žingsnio" paslaugą, kurioje pateikiu visas detales, patobulinimus ir t. t. ;-) (tarsi to nedaryčiau, tiesa? hahah)
ir, beje, jos kaina yra gerokai mažesnė už jos vertę pogrindžio sąnaudomis Europoje, bent jau jei pavyksta rasti tokią paslaugą, o tai, manau, yra sunkiausia.
Dabar, žvelgdamas į tai retrospektyviai, sąžiningai, būčiau sumokėjęs beveik bet kokią kainą, kad turėčiau prieigą prie kažko panašaus. Akivaizdu, kad daug ko išmokau, ir to iš manęs niekas negali atimti. Tačiau visas laikas, pastangos ir pinigai, kuriuos būčiau sutaupęs, sakyčiau, būtų beveik nesuskaičiuojami.

Mano nuomonė gali patikti daugiau ar mažiau, tačiau ji yra visiškai nuosekli, nuoširdi ir sveiko proto. Be to, aš ir toliau rašau, reiškiu nuomonę, duodu patarimų ir atsakau į klausimus - tai ne problema. Manau, kad ji buvo gerai suprasta. Asmeniškai aš vertinu viską, ką darote.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Sveiki, pone, ar galiu naudoti šį metodą
1. Į 100 g PMK miltelių įpilkite 100 ml etanolio, tada įpilkite 100 ml distiliuoto vandens, po to uždarykite ir maišykite 90 minučių kambario temperatūroje, kol milteliai taps šiek tiek birūs.
2. Skystį nufiltruokite (pasverkite miltelius) ir įpilkite druskos rūgšties santykiu 1:2.
3. Supilkite miltelius į reakcijos katilą, įpilkite druskos rūgšties, pradėkite maišyti, pakelkite temperatūrą iki 75 laipsnių ir maišykite 3 valandas. Pamatysite tamsią aliejingą medžiagą.
4. Išimkite aliejų ir naudokite jį kitam žingsniui.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Noriu paklausti, ar šis receptas veikia.
 

subzero

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 3, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kokią geriausiai gaunamą rūgštį naudoti šiam metodui?
HCL, fosforo... ?
 
Last edited:

undefinied0

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Prašau, kas nors padėkite, galbūt padariau klaidą.

Laikiausi visko iki 12 punkto, tačiau apatinis DCM sluoksnis buvo labai drumstas, baltas ir storas. Viršutinį vandeninį sluoksnį, kuris buvo šiek tiek rusvas, išmečiau. Vienoje iš nuotraukų skiriamajame piltuvėlyje yra apatinis baltas DCM sluoksnis, kurį pasilikau.

Skaitydamas komentarus pamačiau, kad jie įtaria gedimą. Mano taip pat stovėjo apie metus, bet buvo vakuuminiu būdu uždarytas palyginti vėsioje vietoje, maždaug 20 laipsnių Celsijaus temperatūroje.

Kitame komentare perskaičiau, kad verta įpilti fosforo rūgšties, nes ji greičiausiai per daug bazinė. Patikrinau indikatoriumi, ir jis iš tiesų rodė mėlyną spalvą.

Pridėjęs fosforo rūgšties, sumaišiau ir šiek tiek pakėliau temperatūrą, tačiau DCM vis dar yra, todėl nepakėliau temperatūros tiek, kad jis išgaruotų. Štai kaip tai atrodo dabar, kaip parodyta antroje nuotraukoje.

Ką siūlytumėte, koks turėtų būti kitas žingsnis?
 

Attachments

  • 6Axm8GRQ90.jpeg
    6Axm8GRQ90.jpeg
    3.9 MB · Views: 66
  • P2mpGu8IYa.jpeg
    P2mpGu8IYa.jpeg
    1.8 MB · Views: 55

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ar esate tikri, kad tai buvo vandeninis sluoksnis? Nes atrodo, kad išmetėte PMK sluoksnį. Vandens sluoksnis gali būti dugne, jei tirpalas yra persotintas ir jo tankis didesnis nei PMK DCM sluoksnio.
 
View previous replies…

undefinied0

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
hmm skamba gerai..tai gali būti liūdna.. bet ar įmanoma išgauti tiek daug pmk iš aqueos sluoksnio, ką aš laikiau
atsitiktinai į jį pridėjus poforo rūgšties? man atrodo, kad per daug, turi būti ir šiek tiek DCM, bet net ir su tuo.( pradedu nuo 50 g glicidato ir baigiu 70 ml teoriškai PMK su DCM ir tai tik iš vandeninio sluoksnio)

Ar spalva yra tinkama?
 

Attachments

  • g3yEUuVd6m.jpeg
    g3yEUuVd6m.jpeg
    2 MB · Views: 59

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tikriausiai vandenyje yra šiek tiek glicidato, bet ne tiek jau daug. Tiesą sakant, nesuprantu jūsų anglų kalbos. Prašom aiškiai performuluoti savo klausimą.
 

undefinied0

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dėkojame už atsakymą! Atsiprašau, jei ne visai aiškiai išsireiškiau. Taigi, mano klausimas toks: matyt, atmečiau PMK sluoksnį ir pasilikau vandeninį sluoksnį. Tačiau kaip įmanoma, kad man pavyko iš vandeninio sluoksnio išgauti tiek daug PMK pridėjus fosforo rūgšties? Bendras pradinis PMK kiekis buvo 50 g, o išmetęs PMK sluoksnį, iš vandeninio sluoksnio išskyriau 70 ml PMK. Ar tai reiškia, kad tai, ką paruošiau, nėra labai gryna, ar įmanoma iš 50 g gauti tiek PMK aliejaus?
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Aukščiau pateiktame pranešime minėjote, kad 70 ml, kuriuos išskyrėte iš vandeninio sluoksnio, greičiausiai buvo ir DCM. Taigi atimkite DCM kiekį, bičiuli, tada eikite į priekį ir vakuuminiu būdu distiliuokite viską, kas liko išgarinus DCM. Greičiausiai išeiga nebus tokia didelė, kaip manote. Tačiau atlikus nedidelius pakeitimus, patyręs virimo entuziastas iš glicidato turėtų gauti 70-80 % nešvaraus PMK. Žinoma, atlikus vakuuminę distiliaciją šis kiekis bus mažesnis.

Paprastai skaičiuodami išeigą, tirpiklių tūrio prie produkto nepridedate, pirmiausia atsikratote tirpiklio, o paskui pasveriate tai, kas liko.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
70 ml PMK aliejaus su DCM?

Iš vieno obuolio negalima padaryti pyrago su dviem obuoliais.

Reikia kartoti procedūrą ir atidžiai tikrinti sluoksnius kiekviename žingsnyje.
 

undefinied0

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 9, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Pakartojau procesą su 150 g glicidato, kaip sakėte jūs ir G.Pattonas, pridėjau likusį vandeninį sluoksnį iš paskutinės reakcijos, gavau 100 ml PMK po DCM išgarinimo, bet nedistiliavau vakuuminiu būdu, todėl gal net mažiau nei 100 ml. ačiū jums abiem už patarimus!
 

Attachments

  • iFA1cL9uS6.jpeg
    iFA1cL9uS6.jpeg
    455.9 KB · Views: 54
Top