Question "Popcorn" M-30 (presuoti 30 mg oksikodono klonai) - ar kas nors turi gerą formulę?

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Investavau į visai neblogą presą, nemažą kiekį "API" ir TIKĖJAU, kad turiu visas reikalingas rišamąsias medžiagas ir užpildus, tačiau niekaip negaliu išsiaiškinti, kas suteikia tą firminį "sudegusių popkornų" skonį, kurio prašo visi mano klientai, rūkantys tabletes. Mane tai vargina, nes tas skonis (kiek žinau) atsiranda ne dėl API, o dėl kokio nors užpildo ar gabalėlio. Bet, kaip sakoma, "klientas visada teisus". Be skonio, prie kurio klientai yra pripratę, mano rinkoje šie produktai juda lėčiau nei melasa sausio mėnesį. Būčiau labai dėkingas už bet kokį patarimą! Be to, esu atviras partnerystei, bendradarbiavimui ir bet kokiems abipusiai naudingiems santykiams. Ačiū!
 

Twinkie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ei, taigi U gali padaryti Lots m30, bet jūs neturite klientų dir, kad ar ką
Woukd Just be interested in 30mg oxy for good price U can ckntact me If U want
 

chefgorden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
3
Pabandykite naudoti rugiagėlę rišamųjų medžiagų mišinyje gali padėti
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Kukurūzų žiedas? Puikiai! Ačiū! Esu eksperimentavęs su kukurūzų krakmolu, tačiau rezultatai buvo prasti, tačiau kukurūzų žiedai galėtų būti būtent tai, ko reikia. Labai džiaugiuosi, kad užklydau į šį forumą.

Puikus pavyzdys, kaip mes galime turėti tunelinį matymą projekto atžvilgiu, o paprastas gebėjimas kreiptis į bendruomenę, užduoti klausimus, sukelti smegenų audrą, gali suteikti proveržį, kuris gali padaryti projektą gyvybingą, kaip tik tokį.

Jei tai pasiteisins ir man pavyks sukurti norimą galutinį produktą, labai norėčiau jums padėkoti pinigine padėka. Galbūt turėsiu progą išbandyti naująją BB depozitinę programą, apie kurią skaičiau!

Klausimas - jei jau išbandėte šią formulę, ar turėjote kokių nors problemų dėl to, kad pridėjus kukurūzų žiedų, rūkant (deginant) galutinį produktą liko storų, iškilusių, tamsiai juodų pėdsakų? Žinoma, tai nėra problema, bet man įdomu, ar tai apskritai yra problema, o jei taip, kokių priemonių, jei tokių buvo, galėjote imtis, kad sušvelnintumėte "sunkų degimą".

Visa tai tik mano spėlionės, nes dabar pirmą kartą skaitau jūsų žinutę ir šį savaitgalį negalėsiu laboratoriškai patikrinti teorijos. Aš tikrai jus informuosiu ir pranešiu, kaip sekasi, ir AČIŪ jums!
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/groups/reputable-vendor-suriv01-from-worldmarket-us-2-us-deals-only.96/
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Turiu keletą idėjų, bet padėtų, jei išvardytumėte, ką jau naudojate, nes pirmas dalykas, kuris ateina į galvą, yra celiuliozė. Popkorno grūduose yra apie 5 % (90 % apvalkalo) (hemi)celiuliozės, ji neišgaruoja ir neištirpsta, o tik sudega.
 

Chickenshack

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 26, 2023
Messages
6
Reaction score
3
Points
3
Ar kada nors pavyko užrašyti receptą? Kokią presą naudojate, ar veiks tdp 0? Kad pagamintumėte kietąsias tabletes?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Domėjausi, ar yra forumas, skirtas spausti tabletes.

Atrodo, kad čia, "Breaking Bad", yra nemažai žmonių, kurie apie tai daug žino, tačiau nebuvo pasidalyta jokia in debta informacija, palyginama su kitais narkotikų sintezės vadovais, kuriuos galima rasti čia, bent jau nebuvo in debta aprašymo, kaip spausti tabletes, pavyzdžiui, 1 mg alprazolamo, 2 mg alprazolamo, M30 ir pan.
 
Top